Pages:
Author

Topic: DijitalPara A.Ş. Turkiye'nin En iyi Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası - page 2. (Read 972 times)

hero member
Activity: 1319
Merit: 593
In #Bitcoin me trust
Hayırlı olsun. Rekabet her zaman iyidir tabi ancak DijitalPara.com.tr kendini bir borsa olarak konumlandırmamış. Platform beta sürümünden çıkıp yayına girdiğinde göreceğiz... Başarılar diliyorum.
member
Activity: 392
Merit: 24
Site şu an kayıt almıyor sanırım. O nedenle içeride birşey hakkında yorum yapamıyorum.

Ana sayfaya koyduğunuz koca BTC parası tanıdık geldi telif hakkı olup olmadığını gözden geçirmeniz iyi olabilir.

Hayırlı olsun diyorum ve umarım bu kadar farklı para ile çalışabilecek teknik ekibiniz yeterlidir.
full member
Activity: 1050
Merit: 210
Crypto Trader
Umarım yakın zamanda açılır.coin sayısı çoksa her malın alıcısı müşterisi olur.
Özellkle tavsiyem sağlam internet alt yapısı kurun.Siteye saldırılar oluncada hemen havlu atmayın.
Örnek türk borsa sitenin birine ddos saldırısı yapılıyor adamlar hemen cloudfare açıyor.
İşte onuda açsalarda maşallah kimse siteye giremiyor.Tüm müşteriler şikayetçi birde fiyatlar zırt aşağı pırt yukarı derken işte.
adamda o anlarda alım satım yapamazsa fitil olur.tası tarağı alan bir daha girermi dersin. Grin
İşte yorumlarda gireceklerini sanmam adam al satta bile yapamayıp birde zarar ederse bir daha  girmez ne varsa çeker parayı ve başka siteye geçer. Roll Eyes
Bunları göz önüne alarak diğer rakiplerin sitedeki yorumlarını okuyup özellikle orada yazılan şikayetleri okuyup ona göre tedbirlerinizi alırsanız buu işten çok para kazanırsınız.Başarılar.......
member
Activity: 490
Merit: 10
Tam seviniyordum birden fazla coin görünce yorumları okuyunca içimi bir hüzün kapladı
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
son zamanlarda çok fazla Türk borsası açıldı ama hacim olarak düşük kalıyor haliyle çok fazla borsa olunca hacim de bölünüyor. kritpo para konusunda gelişmiş bir çok ülkede bile bizimki kadar borsa yok sanırım. digitalpara.com un arayüzünü sevdim güzel görünüyor onlarca altcoini TL ile alıp satabilmek de gerçekten güzel. umarım sorunsuzca yoluna devam eder. komisyonlarla ilgili bölümü göremedim yalnız
katiliyorum cok fazla turk borsasi ortaya cikti, tekellesmeden yana degilim tabi ki. Benim icin sorun yok, ama rekabaete dayanabilenler geriye kalacak. Bu nedenle borsa acmak kolay degil, eger aciyorsak isimizi kaliteli yapmaliyiz.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
test aşamasında hala
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Hayırlı olsun. Umarım diğer borsalar gibi olmaz. Düzgün ve hızlı hizmet veren bir borsa olur. Bekliyoruz bakalım site açıldığında ne olacak
member
Activity: 213
Merit: 11
Site daha yayında değildir yazıyor siteye girdiğimde. İlk defa bir Türk borsasında grafik gördüm.İyi bir şey yapmaya çalışmışlar. Umarım açıldığında da öyle devam eder.
full member
Activity: 630
Merit: 103
kredi kartı ile altcoin alım satım işi birçok kişinin ilgisini çekecektir ama kimse hacim olmayan yerden alışveriş yapmaz, kendi coinini dumplamaz. aradaki uçurumun bir an önce yok edilmesi gerek.
bugünlerde çok fazla borsa çıktı, herkes borsacılığın kolay para olduğunu düşünüyordu ama umarım batan şirketler görmeyiz Cheesy
hayırlı olsun, hataların düzeltilmesi ümidiyle
full member
Activity: 307
Merit: 100
hayırlı olsun. Profilim kısmına girilmiyor. Windows 7, Google chrome.

Komisyonlarla ilgili bilgi veren bir sayfa yok.
Site kullanımı ile ilgili bir sayfa yok.
Destek sayfası yok.
Kullanım sözleşmesi yok.

bitcoin yatırma sayfasında "cüzdan bulunamadı" diyor bende de..

bunları feedback olarak alınız.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Öncelikle hayırlı olsun, girdim denedim gördüğüm hataları yazayım.

1. coin alıp satılırken miktar kısmında nokta yerine virgül kullanınca toplam hesaplayamıyor NaN yazıyor.
2. Profilim sayfası çalışmıyor
3. Bitcoin Yatırma'yı tıklıyorum Cüzdan bulunamadı diyor.
member
Activity: 168
Merit: 24
Siteye girip markete tiklamam ile, tab'ı kapatmam arasındaki süre 3 ya da 4sn. oldu.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Alım satım fiyatları arasında kol gibi fark var. %10. Bu borsa değil, müşterilerin düdüklendiği bir umumi hane oluyor. Her çıkan borsa, eskilerden daha iyi olması gerekirken, nelerle karşılaşıyoruz.
member
Activity: 105
Merit: 10
Açılmasını beklediğim bir borsaydı. Ama biraz geç kalındı malesef.
Türkiye'Nin bittrex'i poloniex'i konumuna gelmesi muhtemel. Ama o kadar işlem hacmi olur mu bütün coin'lerde bu muallak. Biraz zor görünüyor elbet.
http://www.dijitalpara.com.tr/market
200'den fazla kripto para mevcutmuş sitede. Tam anlamıyla bir borsa gerçekten. Hacim kazanırsa harika olur ama işiniz zor.
Kolaylıklar dilerim.

Ekleme:
Düşük Hacimli Borsalar ve Finansal Teknoloji
Sitemiz, bir borsa değil tam anlamıyla "Borsalar Üstü Bir Exchange Sitesidir". Hazine ekibimiz kullandığımız finansal teknolojiler sayesinde bütün dünya borsalarını ve likidite sağlayıcılarını anlık olarak takip eder ve ilgili kripto dijital varlıkla ilgili bulduğu en uygun fiyatı size anlık olarak sunar. Yani kullandığı yüksek teknoloji sayesinde borsalarda sıklıkla görülen hacmin düşük olması, alıcı veya satıcı olmaması, alım/satım yapamama v.b. hiç bir sorunu DijitalPara.com.tr'da bulamazsınız.

Bu kısmı merak ettim. Hacim olmazsa işlem nasıl gerçekleşecek? Açar mısınız biraz?
Piyasa yapiciligindan bahsedilmiş resmen. Kendi portfoyleriyle fiyatları yonetecekleri anlamı çıkıyor bu ifadelerden. Etiniz budunuz kalın mı? Sizin olmayan malla nasıl piyasa yapiciligi yapacaksınız. Elin oğlu tokatlayiverir elinizden alır malinizi.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
lütfen coin sayısını azaltın altyapınızı cok zorlar. 10 bilemedin 15 coin belirleyin onlarda işlem döndürün. Olan coinlerde en azından hacim oluşsun. Zamanla eklemeler yaparsınız.
full member
Activity: 350
Merit: 105
Hayırlı olsun. Umarım dediğiniz gibi olur şu an üye oldum ama al beta sürümü sanırım sadece inceliyorum eğer faal olursa on numara olur bizler için.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Açılmasını beklediğim bir borsaydı. Ama biraz geç kalındı malesef.
Türkiye'Nin bittrex'i poloniex'i konumuna gelmesi muhtemel. Ama o kadar işlem hacmi olur mu bütün coin'lerde bu muallak. Biraz zor görünüyor elbet.
http://www.dijitalpara.com.tr/market
200'den fazla kripto para mevcutmuş sitede. Tam anlamıyla bir borsa gerçekten. Hacim kazanırsa harika olur ama işiniz zor.
Kolaylıklar dilerim.

Ekleme:
Düşük Hacimli Borsalar ve Finansal Teknoloji
Sitemiz, bir borsa değil tam anlamıyla "Borsalar Üstü Bir Exchange Sitesidir". Hazine ekibimiz kullandığımız finansal teknolojiler sayesinde bütün dünya borsalarını ve likidite sağlayıcılarını anlık olarak takip eder ve ilgili kripto dijital varlıkla ilgili bulduğu en uygun fiyatı size anlık olarak sunar. Yani kullandığı yüksek teknoloji sayesinde borsalarda sıklıkla görülen hacmin düşük olması, alıcı veya satıcı olmaması, alım/satım yapamama v.b. hiç bir sorunu DijitalPara.com.tr'da bulamazsınız.

Bu kısmı merak ettim. Hacim olmazsa işlem nasıl gerçekleşecek? Açar mısınız biraz?
full member
Activity: 420
Merit: 100
son zamanlarda çok fazla Türk borsası açıldı ama hacim olarak düşük kalıyor haliyle çok fazla borsa olunca hacim de bölünüyor. kritpo para konusunda gelişmiş bir çok ülkede bile bizimki kadar borsa yok sanırım. digitalpara.com un arayüzünü sevdim güzel görünüyor onlarca altcoini TL ile alıp satabilmek de gerçekten güzel. umarım sorunsuzca yoluna devam eder. komisyonlarla ilgili bölümü göremedim yalnız
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Hayırlı olsun son dönemlerde çok fazla borsa çıktı önemli olan bu borsalarin sürekliliği ve hacmidir, çoğu Türk borsasinda hacim düşük oldu.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Pages:
Jump to: