Pages:
Author

Topic: Dikkat!! MyEtherWallet'den gelen dolandırıcı mail! - page 3. (Read 314 times)

member
Activity: 560
Merit: 12
Gelen maillerdeki hiçbir linke tıklamıyorum artık. Sadece borsadan para çekimlerindekini kullanıyorum. Gelen hiçbir linke tiklamayın.Emekleriniz heba olmasın.
member
Activity: 532
Merit: 12
eyvallah hocam faydalı bir paylaşım olmuş öncelikle onu belirteyim. kendi adıma ben gelen onay maili hariç hiçbir maile tıklamıyorum çünkü ortalık dolandırıcı dolu. neyi çalsak ta insanları mağdur etsek derdindeler. bir sürü airdrop katıl bilmem ne gibi mailler geliyor. dikkatli olmakta fayda var. tekrar eline sağlık paylaşım iyi olmuş.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Dolandırıcılar iş başında. Bugün iki mail adresime MyEtherWallet tiltiyle gönderilen "hard work" konulu bir mail geldi. Sözde eth ağında hard fork yapılacakmış da, gönderilen coinler yanlış adrese giderse geri alınamazmış minvalinde bir açıklama yapılıp, mailin sonuna da yeni bir eth adres ve private key verilmiş. Aman dikkat, sözde gönderilen yeni adresi kullanıp, tokenlerinizi verilen adrese göndermeniz isteniyor. Ne olur ne olmaz, birinin dalgınlığına gelmesin diye uyarmak istedim.

Pages:
Jump to: