Pages:
Author

Topic: Dlaczego NIE powinieneś się pakować w kopanie kryptowalut - page 2. (Read 2086 times)

member
Activity: 151
Merit: 10
Słyszał ktoś z Was kiedyś o kopaniu na smartfonie? Mam ze 2-3 stare flagowce... Wiem, że nie są zbyt porywające jeśli chodzi o moc obliczeniową, ale za to energooszczędność znacznie przebija pc.
newbie
Activity: 76
Merit: 0
Z kopaniem to jest tak, ze albo kopiesz mocne pewne projekty zakladajac malutki zysk, albo decydujesz sie na shitcoinach lecz to wydobycie z nuta hazardu. Mozesz zarobic duzo, a mozesz miec duzo mniej niz na pewnym duzym coinie np. eth, zec etc  Cool

Jest to dosyć ryzykowne, lecz przy słabszym sprzęcie z niskim diff trochę monet się uzbiera. Nuta hazardu jest, wszystko zależne na ile giełd wejdzie coin.
wgd
legendary
Activity: 1815
Merit: 1005
Z kopaniem to jest tak, ze albo kopiesz mocne pewne projekty zakladajac malutki zysk, albo decydujesz sie na shitcoinach lecz to wydobycie z nuta hazardu. Mozesz zarobic duzo, a mozesz miec duzo mniej niz na pewnym duzym coinie np. eth, zec etc  Cool
member
Activity: 171
Merit: 10
Mam dość dobry sprzęt do kopania chodź nie jest on w pełni profesionalny, proszę o jakieś tipy.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Jest coś wartego uwagi do kopania? Chodzi mi o nowe coiny
popieram pytanie co warto kopać w Waszej ocenie, oraz jak trudno to skonfigurować i uruchomić
member
Activity: 171
Merit: 10
Jest coś wartego uwagi do kopania? Chodzi mi o nowe coiny
full member
Activity: 168
Merit: 104
dołączam się do pytania jakie shitcoiny warto kopać na cpu. Ogólnie jest to ryzykowne bo może się nigdy nie spompić i być dalej nic nie warte, ale przynajmniej nie trzeba ryzykować kapitałem jak w przypadku ASICów. Na VM bym sobie puścił...
newbie
Activity: 52
Merit: 0
Możesz właśnie kopać jakieś mniej popularne, nowe kryptowaluty, zawsze coś tam dorobisz o ile się w ogóle opłaci...
newbie
Activity: 76
Merit: 0
A kopanie shitcoinów? Sporo jest takich które kopie jedna osoba bądź kilka. Cena przy wejściach na giełdach potrafi ładnie się nakręcić.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Drodzy Forumowicze pozwolę sobie zadać może dość infantylne pytanie, z góry dziękuje za odpowiedzi.
posiadam kilkanaście komputerów klasy słabej ( dual core, czasem nawet quad, 2-4gb ram i działająca grafika, win 7), chciałbym za ich pomocą zacząć kopać. Wiem opłacalność żadna, już się naczytałem że koszty duże a zysk mały, ale chciałbym komputery w sposób konstruktywny wykorzystać. Kosztu prądu nie liczę (ryczałt), sprzęt też już mam co za tym idzie kosztów nie ponoszę, dodatkowo nie zamierzam modyfikować ani dokładać żadnego sprzętu typu gpu.
Moje zasadnicze pytanie jest takie, co kopać i jak kopać ? dodam że szukam jakiego prostego rozwiązania wymagającego najlepiej szybkiej instalki oprogramowania na komputerach i niewielkiej konfiguracji.
full member
Activity: 182
Merit: 101
Jeszcze kilka dni i nowa moneta wchodzi na GPU, będzie pompa!!! Smiley

A co ciekawego ma sie pojawić na GPU? mowisz o btc pod GPU? czy może coś mnie omineło?
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
Jeszcze kilka dni i nowa moneta wchodzi na GPU, będzie pompa!!! Smiley
jr. member
Activity: 55
Merit: 1
A ja kopie grób i zasypie go altami do pełna! Zobaczycie co wyrośnie! Piękne czerwone cebule! #deepONION!

Obyś zdążył go zapełnić altami przed Segwitem. Cebulki będą rosły raczej na zielono  Roll Eyes
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Przede wszystkim kopać czy nie kopać to decyzja indywidualna. Są ludzie, którzy są w stanie wydać ileś pieniążków zarządzać sprzetęm i zbierać możliwe profity. Jeżeli ktoś ma dostęp do "darmowego" prądu to raczej jasne, że porwie się na takie coś Smiley
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
A ja kopie grób i zasypie go altami do pełna! Zobaczycie co wyrośnie! Piękne czerwone cebule! #deepONION!
hero member
Activity: 1022
Merit: 500
Ja kopie lbry.
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
Trzeba kopać Wink BTG nadchodzi, koparki przygotowane Smiley ?
full member
Activity: 518
Merit: 106
Kto w tych czasach kopie

A gdzie masz cos takiego jak "darmowy prąd"? w domu swoich rodziców?  Roll Eyes

Zawsze można okradać pracodawcę i kopać w firmie po cichu
member
Activity: 76
Merit: 10
Mam pytanie do fachowców od kopania. Znalazłem coś takiego:

http://equi.mining4.co.uk/workers/t1TPedo3NSGxB3eK27FaWmZFhSwhKr2UaSG

Ktoś kopie BTCZ. Wygląda na to że robi to niecałe 2 miesiące. Do tej wykopał ok 13,5M BTCZ co przy dzisiejszym kursie dałoby jakieś 22 BTC. Ma 19 koparek i średnią moc 32KSol/s.

Byłby ktoś w stanie oszacować jaki może być pobór prądu wszystkich koparek i ich koszt?


Przeciez ten coin jest notowany na 4 ligowych wymianac, rynek zupelnie bez glebokosci. Jakie to ma znaczenie ile wykopie i za ile, skoro tego nikt nie kupi? Wink
Chyba nie jest tak źle np na tradesatoshi w ostatnich 24h był obrót 7M BTCZ. Ktoś to jednak kupuje.
wgd
legendary
Activity: 1815
Merit: 1005
Mam pytanie do fachowców od kopania. Znalazłem coś takiego:

http://equi.mining4.co.uk/workers/t1TPedo3NSGxB3eK27FaWmZFhSwhKr2UaSG

Ktoś kopie BTCZ. Wygląda na to że robi to niecałe 2 miesiące. Do tej wykopał ok 13,5M BTCZ co przy dzisiejszym kursie dałoby jakieś 22 BTC. Ma 19 koparek i średnią moc 32KSol/s.

Byłby ktoś w stanie oszacować jaki może być pobór prądu wszystkich koparek i ich koszt?


Przeciez ten coin jest notowany na 4 ligowych wymianac, rynek zupelnie bez glebokosci. Jakie to ma znaczenie ile wykopie i za ile, skoro tego nikt nie kupi? Wink
Pages:
Jump to: