Pages:
Author

Topic: Πούλησα τα doge και τώρα τι να κάνω; - page 2. (Read 2357 times)

full member
Activity: 148
Merit: 100
Αγόρασε τώρα MaidSafeCoin, είναι ένα μοναδικό στο είδος του εγχείρημα αποκεντρωμένου διαδικτύου. Η απόδοσή του σε ένα με δύο χρόνια θα είναι x10 έως x100.

Βλέπω ότι είναι και ψηλά στη λιστα στο marketcap Λες να έχεις δίκιο; Που το στηρίζεις αυτό; Και αλλα νομίσματα δεν έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά; Απ την άλλη τι είχα και τι έχασα;

Επίσης πορτοφόλι δεν βλέπω που κατεβάζω.
full member
Activity: 140
Merit: 100
Αγόρασε τώρα MaidSafeCoin, είναι ένα μοναδικό στο είδος του εγχείρημα αποκεντρωμένου διαδικτύου. Η απόδοσή του σε ένα με δύο χρόνια θα είναι x10 έως x100.
full member
Activity: 148
Merit: 100
παρε btc,ltc και dash και ξεχνα τα παλι για καμια 5ετια  Tongue
αν θες βεβαια, φερε το αρχικο κεφαλαιο, ωστε αν γινει η στραβη μετα να λες "τι ειχα, τι εχασα".


Ευχαριστώ για την συμβουλή. Το θέμα είναι να το κάνω τώρα η να περιμένω να πάρουν την κατηφόρα τα νομίσματα και να αγοράσω τότε. Υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο; Τι σας ρωτάω και γω τώρα λες και είστε προφήτες :p
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
παρε btc,ltc και dash και ξεχνα τα παλι για καμια 5ετια  Tongue
αν θες βεβαια, φερε το αρχικο κεφαλαιο, ωστε αν γινει η στραβη μετα να λες "τι ειχα, τι εχασα".
full member
Activity: 148
Merit: 100
Κερδισμένος έχω βγει μέχρι στιγμής. Όταν τα αγόρασα τα είχα πληρώσει περίπου 150 δολάρια και τώρα τα πούλησα 670. Τώρα για το bitcoin που λες και γω το έχω σκεφτεί αλλα δεν είμαι σίγουρος τι να κάνω. Έχει υψηλή τιμή αυτήν την στιγμή και μπορεί να πάρει την κατηφόρα. Γι αυτό και ρωτάω τι να τα κάνω τα 670.
full member
Activity: 181
Merit: 100
Και εμείς αυτό αναρωτιόμαστε αδελφέ Shocked

Ούτως ή άλλως χαμένα τα είχες τα 600, πάρε μπιτκοιν και άστα μέσα για τα γηρατεία σου Wink
full member
Activity: 148
Merit: 100
Καλησπέρα στο φόρουμ.

Είστε το μοναδικό ελληνόφωνο φόρουμ για τα κρυπτονομίσματα και γι αυτό δεν έβρισκα που αλλού να απευθυνθώ. Είμαι σχετικά άσχετος οπότε θα ήθελα την συμβουλή σας.
Περίπου στο 2013 αν θυμάμαι καλα είχα αγοράσει για πλάκα dogecoins (γύρω στα 598000 σύνολο) όταν η τιμή του ήταν πολύ χαμηλή. Από τότε δεν ξανά ασχολήθηκα και γενικά δεν ασχολούμαι με το trade γιατί είμαι άσχετος και στην καλύτερη θα τα έχανα όλα. Έλα που όμως αυτές τις μέρες ανέβηκε πολύ το dogecoin και αποφάσισα να το πουλήσω με αποτέλεσμα να βγάλω στην τύχη 670$ τα οποια ακόμα τα έχω στο ανταλλακτήριο Kraken.

Καταρχάς να ρωτήσω: έκανα καλα που τα πούλησα; Δεν υπάρχει κανένα μέλλον για το doge όπως ακούγεται;
Τι μου προτείνεται να κάνω; Να αγοράσω στο ανταλλακτήριο bitcoins με τα χρήματα ή κάποιο άλλο alt; Ή να τα πάρω από το ανταλακτηριο στην τραπεζα και να μην ξανά ασχοληθώ;
Pages:
Jump to: