Pages:
Author

Topic: [DOGE] DogeCoin Türkiye - page 36. (Read 102628 times)

sr. member
Activity: 281
Merit: 250
December 16, 2013, 12:12:33 PM
Şu an 1m doge 0.59 btc şeklinde satıyorum arkadaşlar istediğiniz alt küçük miktarlarda toplamda 4m stok var elimde. Btc/ltc ve işbankası/yapıkredi havaleleri kabul ediyorum.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
December 16, 2013, 11:58:44 AM
Düne kadar bütün doge poolları sorunsuz çalışıyordu 7 adet HD 7950 ekran kartını DOGE üretimine vermiştim ne olduysa dün akşama doğru oldu bütün poolar tabiri caiz ise çöktü ve sonrasında üretim karşılığında gelmesi gereken coinler gelmemeye başladı. Örnek olarak ben ilk girdiğimde 5 Mhash ile üretim yapıyordum ve günde 2.1 Milyon üretebileceğim yazıyordu tabi zorluk oranı 31 idi o zaman gün sonuna ne mi oldu topu topu 230 bin coin geçti elime, sıfıra sıfır elde var sıfır. Aynı donanımı LTC'de tutsaydım 2 LTC üretim yapacaktım. Boşa gitti yani harcadığım elektrik. Coindup zaten ilk çöken oldu bir ara ne site açıldı e de pool cevap verdi sonrasında çorap söküğü gibi çözüldü hepsi. yani anlayacağınız doge yalan oldu.

O halde derhal LTC ye dönüş yapayım.. Zararın neresinden dönsek kardır diyelim...
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
December 16, 2013, 11:51:34 AM
Düne kadar bütün doge poolları sorunsuz çalışıyordu 7 adet HD 7950 ekran kartını DOGE üretimine vermiştim ne olduysa dün akşama doğru oldu bütün poolar tabiri caiz ise çöktü ve sonrasında üretim karşılığında gelmesi gereken coinler gelmemeye başladı. Örnek olarak ben ilk girdiğimde 5 Mhash ile üretim yapıyordum ve günde 2.1 Milyon üretebileceğim yazıyordu tabi zorluk oranı 31 idi o zaman gün sonuna ne mi oldu topu topu 230 bin coin geçti elime, sıfıra sıfır elde var sıfır. Aynı donanımı LTC'de tutsaydım 2 LTC üretim yapacaktım. Boşa gitti yani harcadığım elektrik. Coindup zaten ilk çöken oldu bir ara ne site açıldı e de pool cevap verdi sonrasında çorap söküğü gibi çözüldü hepsi. yani anlayacağınız doge yalan oldu.
newbie
Activity: 27
December 16, 2013, 11:45:47 AM
Coinedup poolunda sorun mu var ? Bugün ilk üye olduğum saatte kazançlarımı vs. görebildim hatta düşük ayarladığım cashout da sorunsuzca transfer yaptı fakat ondan sonra yaklaşık 3-5 saattir aynı bilgiler hiç değişmeden kaldı. Ne bir kazanç gözüküyor ne bir değişiklik var. Minerım çalışıyor, yeni blockların geldiğini de görüyorum. Pool bazlı bir sıkıntı var gibi. Sizde de böyle bir durum var mı ? Acaba pool bilgileri geç mi güncelleniyor eğer öyle bir durum varsa kaç saatte bir güncelleme yapılıyor gibi bir bilgiye sahip olan var mı acaba ?
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
December 16, 2013, 11:25:01 AM
Bunun için bir konu açmayı düşündüm, ama kirlilik olur diye vazgeçtim.
http://indogewetrust.com/
Bu bir Dogecoin Faucet'i.
Bugün sabah bana 300 dogecoin verdi tek girişte.
Her neyse, şimdi resimli anlatıma geçeyim.

||||
_______________________________________________________________________________ ___________________________________________
_______________________________________________________________________________ ___________________________________________
||||
sr. member
Activity: 266
December 16, 2013, 11:19:00 AM
DOGE mundar oldu gitti Smiley nerde o ilk günlerdeki ihtişam... ama yine de mining anlamında litecoin'den iyi durumda gibi, tabi fiyatı 30-40 sato arası seviyesini korursa ve zorluk bu seviyede kalırsa ama o da pek mümkün görünmüyor tahminim 1-2 güne kalmaz tamamen tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alır. Aynısı Sexcoin ve Goldcoin'de de olmuştu ama onlar bundan da kısa sürmüştü.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
December 16, 2013, 10:53:32 AM
Kaç Satoshi,1 BTC ediyor?
1 BTC = 100,000,000 Satoshis
1 BTC = 1000 mBTC (millibitcoin)
1 mBTC = 100,000 Satoshis
1 μBTC (microbitcoin) = 100 Satoshis

+ Difficulty 83.58972826 olmuş Sad Sad
newbie
Activity: 31
December 16, 2013, 08:11:33 AM
Kaç Satoshi,1 BTC ediyor?
hero member
Activity: 969
December 16, 2013, 03:29:17 AM
ypool.net pts nin ardından 4. coin olarak dogeyi desteklemye başladı Smiley
hero member
Activity: 826
December 16, 2013, 03:12:43 AM
Arkadaşlar ciddi anlamda bir alım söz konusu şu anda coinedup'da millet 5 - 6 bitcoin ile alım yapıyor acele edin derim mining için geç kalmayın.

Yatırım tavsiyesi değildir.
newbie
Activity: 4
December 15, 2013, 10:54:01 PM
Max Keiser Dogecoin twitter hesabını takip etmeye başlamış.

Keiser bir süpriz yapıp 19 Aralık'ta bundan bahsedebilir ozaman Smiley
legendary
Activity: 1008
GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC
December 15, 2013, 10:12:59 PM
Obaaa, satis emirlerini derhal kaldiralim o zaman hahah. zaten gece uyurken wc ye kalkmistim, uykulu uykulu telefondan baktim, 138 i gordum vaay dedim bi gecede zengin olduk, yukselir bu daha sen yat uyu olm dedim, megerse o sersemlikle baktigim ltc/doge imis iyimi.

Var ya gecen aynisi quark'ta olmustu bana. Uyku falan kalmiyor gozler portluyo bi an.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
December 15, 2013, 09:33:02 PM
Obaaa, satis emirlerini derhal kaldiralim o zaman hahah. zaten gece uyurken wc ye kalkmistim, uykulu uykulu telefondan baktim, 138 i gordum vaay dedim bi gecede zengin olduk, yukselir bu daha sen yat uyu olm dedim, megerse o sersemlikle baktigim ltc/doge imis iyimi.

23 - 55 - 33 - gidip geliyor Smiley hasta eder adamı.
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
December 15, 2013, 09:29:32 PM
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
December 15, 2013, 09:27:30 PM
Max Keiser Dogecoin twitter hesabını takip etmeye başlamış.
newbie
Activity: 56
December 15, 2013, 08:42:26 PM
nasıl gidiyor arkadaşlar? Smiley
sr. member
Activity: 294
December 15, 2013, 08:03:19 PM
GPU ile masaüstü bilgisayarımda nasıl kazı yaparım anlatabilecek varmı acaba?
member
Activity: 100
Merit: 11
December 15, 2013, 07:52:08 PM
Arkadaşlar cryptsy'den coinedup.com'a nasıl ltc transferi yapılır? Şifre falan soruyor, anlamadım.

şifreniz cryptsy deki şifreniz. transfer için onay istiyor yani.
emailinize gelen linki de tıklamanız lazım.
logout olmadan bilgisayarın başından kalktınız diyelim.
bilen biri bütün coinleri kendi hesaplarına çekebilir. buna önlem olsun diye.

Bana cryptsy'deki ve  coinedup'ta yapacağım işlemleri anlatır mısınız? Bu konuda baya cahilim.

coinedup a kayıt yaptırın login olun
menüden wallet a tıklayın ltc adresinizi kopyalayın
cryptsy de balance a tıklayın.
ltc nin karşısında bulunan yeşil butonu tıklayın ve withdraw ( para çekme ) linkini tıklayın.
açılan alanda ne kadar litecoin göndermek istediğiniz, göndereceğiniz adres ve şifre bilgileri sorulur. şifre cryptsy şifreniz.
miktarı girin, coinedup daki wallet bölümündeki kopyaladığınız ltc adresinizi girin, cryptsy şifrenizi girin ve onaylayın.
emailinize onay maili gelecek o linke de tıklayın.
15-20dk sonra ltc niz coinedup a gelmiş olacak.
ltc niz geldikten sonra doge/ltc bölümünden bakiyeniz & teklifler kadar dogecoin alabilirsiniz.
coinlerinizi bilgisayarınızdaki wallet a çekmeyi ihmal etmeyin.

Not: bu anlatım zor geldiyse bu işe hiç girmemenizi tavsiye ederim.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
December 15, 2013, 07:41:14 PM

pump değildir sanmıyorum arada öyle rakamlara ulaşıp iniyor aşağı. 113 e ulaştı düştü.. kullanıcı taleplerinden dolayı sanırım. dogecoin irc kanalından fiyatları daha rahat takip edebilirsin.

IRC kanalının linkini verir misin?

irc.freenode.net
dogecoin kanalı
newbie
Activity: 31
December 15, 2013, 07:40:00 PM

pump değildir sanmıyorum arada öyle rakamlara ulaşıp iniyor aşağı. 113 e ulaştı düştü.. kullanıcı taleplerinden dolayı sanırım. dogecoin irc kanalından fiyatları daha rahat takip edebilirsin.

IRC kanalının linkini verir misin?
Pages:
Jump to: