Pages:
Author

Topic: Dogecoin - page 4. (Read 740 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
January 05, 2018, 11:38:05 AM
Benim Dogecoin ile ilgili çok güzel anılarım var. Dogecoin'i alıp satmış birisi olarak söylüyorum. Dogecoin yatırım yapılabilecek bu piyasanın demirbaş altcoinlerinden birisidir. Aralık ayında yani daha geçen ay Dogecoin'i 15 Satoshiden almıştım. 55 Satoshi olunca yarısını satıp Bitcoin'e geçtim. Şuan elimde hala Dogecoin tutuyorum. Önümüzdeki ilkbahar aylarında Dogecoin'in 100 Satoshi olacağını düşünüyorum. O zamana kadar Hodl.
member
Activity: 224
Merit: 10
January 05, 2018, 11:08:38 AM
Bir coin yerine fazla sayıda coine yatırım yapmak daha akıllıca olur Aksi takdirde elde sadece bir coin olduğunda ve fiyatta düşüş yaşandığında toparlamak uzun zaman alacaktır. Dogecoin konusunda uzun bir süreçte iyi bir fiyat geleceğini tahmin ediyorum.
member
Activity: 406
Merit: 12
January 05, 2018, 04:59:02 AM
Vitalik'in düşük fiyatlardan topladığı uzun zamandır konuşuluyor. Btc ve ethereum fiyat artışı bu şekilde devam ederse ileride birçok borsada coinleri doge ile al sat yapabiliriz. Son kısım hayal ürünüdür yanlış olabilir.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
January 05, 2018, 04:32:51 AM
tek yatırım imkanın varsa dogecoin alma derim uzun vadede düşünüyorsan waves al, Fakat tek yatırımın değilse doge alabilirsin transferler çok hızlı gerçekleşiyor

Uzun vadeli olarak bütçeme göre güzel bir yatırım yaptım Waves için, tek coin yatırımı hiçbir zaman yapmayı düşünmedim, fazla riskli. Smiley

Dogecoin doğru yerden alınırsa al sat yapılarak güzel karlar yapılacak bir coin ama uzun vadeli hiç mantıklı gelmedi bana. Iota, Tron falan baksanız daha mantıklı gibi.

IOTA'ya hiç içim ısınmadı, bana Dogecoin bile daha mantıklı geliyor. Bir miktar Doge alarak uzun bir süre saklamayı düşünüyorum.

Şahsen Dogeye her daim bir miktar yatırım yaparım, fakat benim sepet çeşitlendirilmiş olduğundan Doge zarar ettirse de bana dokunmaz. Tek coin olarak Dogeye yatırım yapmak yerine messela belirttiğiniz paranın en fazla %25ine Doge alınırsa daha mantıklı olur. Bol kazançlar.

Sepetim çeşitli coinler ile donaltılmış şekilde, tek coin yatırımı düşünmüyorum. Bir miktar Dogecoin alarak uzun vadeli saklamak istiyorum. Olurda ilerde Ripple gibi olursa bugün yaapılacak 105 USD'lik bir yatırım 30.000 USD gibi güzel bir miktara dönüşecek. Smiley
hero member
Activity: 931
Merit: 500
January 04, 2018, 10:22:33 PM
Şahsen Dogeye her daim bir miktar yatırım yaparım, fakat benim sepet çeşitlendirilmiş olduğundan Doge zarar ettirse de bana dokunmaz. Tek coin olarak Dogeye yatırım yapmak yerine messela belirttiğiniz paranın en fazla %25ine Doge alınırsa daha mantıklı olur. Bol kazançlar.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
January 04, 2018, 09:15:05 PM
Genel grafiği incelendiğinde 3-4 defa sağlam pump yaşmış 3-4 a yda bir illaki yukarı kırıyor ancak amacı nedir ne işe yarar fikrim yok. Hele polo da ne iş yapıyor onu hiç çözemedim.
member
Activity: 111
Merit: 10
January 04, 2018, 08:47:00 PM
Dogecoin doğru yerden alınırsa al sat yapılarak güzel karlar yapılacak bir coin ama uzun vadeli hiç mantıklı gelmedi bana. Iota, Tron falan baksanız daha mantıklı gibi.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
January 04, 2018, 08:32:24 PM
La yok ne işin var it coini ile adam gibi coin al dogecoinde neymiş para kazznamak istiyosan yeni çıkanlara bak
full member
Activity: 672
Merit: 100
January 04, 2018, 07:22:32 PM
tek yatırım imkanın varsa dogecoin alma derim uzun vadede düşünüyorsan waves al, Fakat tek yatırımın değilse doge alabilirsin transferler çok hızlı gerçekleşiyor
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
January 04, 2018, 06:36:37 PM
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir yatırım denemesi yapacağım bunun için uygun bir coin arıyorum. Sizce Dogecoin yatırım için değer mi? İlk başta 500 USD daha sonda ise her ay 100 USD şeklinde alım düşünüyorum. Sizce değer mi Dogecoin almaya? (UZUN VADELİ DÜŞÜNÜYORUM.)

İyi  forumlar.
Pages:
Jump to: