Pages:
Author

Topic: DOLANDIRICI bitcoinci.com ibret i alemlik ornek olucak - page 2. (Read 2871 times)

hero member
Activity: 1532
Merit: 560
Borsa kullanın, paribu, koinim, btcturk.
Piyasa fiyatının altında almak istiyorsanız bu tarz insanlarla muhatap olma şansınız yüksek.
sr. member
Activity: 340
Merit: 278
Adamın ipliğini pazara çıkardığın için konuyu pazar yerine açman mantıklı olmuş tamam. Yalnız bu kimlik açıklama işleri falan şaibeli işler, avukatına danışmadan fevri hareketler yapma. En güzeli o topa hiç girmemek, yeddiemin (emanetçi, İngilizcesi escrow) kullanmak.
hero member
Activity: 504
Merit: 500
Forumda bitcoinci.com'un bir konusu daha vardı dolandırıcılık ile alakalı.

Atalarımız ne demiş; " Ateş olmayan yerden duman çıkmaz " diye.

Araştırmak çok önemli beyler eğer olumsuz bir yorum varsa vazgeçmek mantıklı olandır.

Geçmiş olsun.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Heryerde bu adamin dolandirici oldugu yaziyor zaten. Savcilik kovusturmaya yer verilmedi diyecek ve yikilacaksiniz. Hemde 4-5 ay gereksiz bir bekleme suresi olacak. Gecmis olsun adresi varsa gidip topluca grup yapin daha iyi.

bu işte iyiyiz dostum para kaptırdık ama iyi alırız Cheesy
Umarim uzulecegi kadar ugrasirsiniz fotolari bekliyoruz  Grin
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Heryerde bu adamin dolandirici oldugu yaziyor zaten. Savcilik kovusturmaya yer verilmedi diyecek ve yikilacaksiniz. Hemde 4-5 ay gereksiz bir bekleme suresi olacak. Gecmis olsun adresi varsa gidip topluca grup yapin daha iyi.

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Geçmiş olsun kardeşim. Yüksek miktarlar da kişi araştırılmalı kesinlikle, ya da forumdan güvenilir arkadaşlardan Escrow olarak yardım istenebilir.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Geçmiş olsun 3000 tl az para değil ama tecrübe olmuştur size.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
escrowsuz işlem yapmayın yaptırmayın.
full member
Activity: 420
Merit: 100
eskiden mertler savaşlarda ölürken geriye piçler kaldı.

şurada bir birim üzerinde alım satım yapalım yada yatırım yapalım diye duruyoruz ama bunlar eksik olmuyor.

yarın bir günde bu ülke gelişmediğinde torunuma devlet bakmadı, yan köşede tecavüze uğradı, gasp edildi diye ağlarlar.

ülkenin nereye doğru evrileceği bizim elimizde. keser döner sap döner. bugün 3-5 lirayla uyanıklık yaptığını sananlar bu topluma ve kendi geleceklerine, çocuklarına ihanet içindeler.

legendary
Activity: 1082
Merit: 1014
Bitcoin Trader
öncelikle geçmiş olsun keşke ticaret yapmadan önce araştırsaydınız

çok rahat hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz

birde gerçekte dolandırıldığınıza dair kanıtlar ekleyinki gerçekci olsun
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Merhabalar ;

Dün haysiyetsiz bitcoinci adlı arkadaşla tek taraflı bir ticaretimiz oldu 3000 tl'lik.Bu miktar karşılığı dün 0.4175 btc yolluyacaktı fakat yok btcturkten bekliyorum vs vs derken paranın üzerine yattığını sandı ve dün gecede beni engelleyerek bu işten sonsuza dek yırttğını sandı.Burda ibret i alem olsun diye bu arkadaşın burdan ifade verirkenki ve gözaltı fotoğraflarını paylaşacağım bügünde kendisine ihtarname çekilecektir.Ayrıca TC kimlik ve Ev adreslerinide burdan paylaşacağım bu haysiyetsiz ve karaktersiz arkadaştan canı yananlar için.Bu arkadaşla biz 75.000 tllik işlem yapıcaktık fakat test için 3000 tl lik yaptık o yüzden şuanda paranın bir önemi yok onunla o yüzden zevk almak için ve dolandırıcılığın kaç yılla yargılanıcağını ve dolandırıcı arkadaşlarından uzak kalmasın diye bugünümü ona ayırdım Smiley

Sevgiler,
Pages:
Jump to: