Pages:
Author

Topic: DOLANDIRICI ''KURSATTEKİN'' İTİRAF kürşat tekin /airdrop tl bozum - page 2. (Read 888 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
@pitipawn

Hocam asayiş işleri senden soruluyor bu forumda
Smiley
newbie
Activity: 28
Merit: 0
neymiş ki bu olay neden para versin millet bu adama öncesinde ne oldu detay istiyorum piti, ayrıca sen hep buralarda ol
member
Activity: 336
Merit: 11
adam böyle diyerek amacını belli etmiş zaten, bide kıçını yırtmış diğer başlıkta kerizlere laf anlatmak için. alım-satım yapamayacak adamlar bulaşmasın bu işe kardeşim.zaten kafası o kadar basmayan adamın  bu işi keşfetme becerisi bile olamaz.mesajdaki gibi keriz silkelediğinide sanmıyorum
ayrıca dediğini kadar büyük paralarla oynayıpta ne demeye saçmasapan işlerle uğraşıyorsunuz 20k dolar zarar yazmışmış.acaba o kadar sermayen var mı milleti koparıyor birde.o kadar parası olupta saçmasapan işlerle uğraşan adam olamaz çünkü buraya harcayacağı vakti trade için harcasa on katını kazanır

öyle deme akıyormuş bak para :d büyük ihtimalle buradan kaldırdığı parayla amerikaya taşındı arkadaş
full member
Activity: 420
Merit: 100
adam böyle diyerek amacını belli etmiş zaten, bide kıçını yırtmış diğer başlıkta kerizlere laf anlatmak için. alım-satım yapamayacak adamlar bulaşmasın bu işe kardeşim.zaten kafası o kadar basmayan adamın  bu işi keşfetme becerisi bile olamaz.mesajdaki gibi keriz silkelediğinide sanmıyorum
ayrıca dediğini kadar büyük paralarla oynayıpta ne demeye saçmasapan işlerle uğraşıyorsunuz 20k dolar zarar yazmışmış.acaba o kadar sermayen var mı milleti koparıyor birde.o kadar parası olupta saçmasapan işlerle uğraşan adam olamaz çünkü buraya harcayacağı vakti trade için harcasa on katını kazanır
member
Activity: 336
Merit: 11
ulan herkes dolandırıcı olmak zorun değil yapamıyorsan uğraşma birader Smiley
bir kere 10 lira ile uğraşmayacaksın hele garibanın 10 tl si ile hiç uğraşmayacaksın yapacaksanız bu işi birazcık ufkunuzu genişletin Smiley

bir tane yaparsın iki tane toplayacağın en fazla 100 lira para ne gerek var okadar küfür yemeye .d
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
bi başlık açıldı , airdrop tl bozum'' adında

saplamanın biri 'yardımcı oluyoruz' ayağına milleti sikmeye çalışıyodu , peşine de itiraz ediyodu söylediklerimize

sonunda itiraf etti sağolsun

artık 'kürşat tekin' olarak aratıldığında , dolandırıcı olarak çıkacak herkesin karşısına

mission complete

şimdi 'keriz parası' yiyormuş... , kimsenin bi bok vermediğinin farkındayım  Wink

herhangi konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar başlık açarsa yardımcı olunur , böylelerine parayı kaptırmayın

Pages:
Jump to: