Pages:
Author

Topic: Dolandırıcılara dikkat size gerçekleri yazayim - page 2. (Read 351 times)

jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Valla çok kişi dolandırıldı gitti artık dolandıracak pek kişi bulamayacaklar bence çünkü kimsede para kalmadı kalanlarda piyasadan çıktı geride gelmeleri uzun süre alır.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Uzağa gitmeye gerek yok çık sokağa gir markete o kasiyer o reyon görevlisi güvenlik görevlisi hepsi fırsat bulduğu anda dolandırıcı olur.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bunlar her türlü sektörde var ve olmaya devam edecekler, çünkü dünyada kıtlığı yaşanmayacağı garantili tek şey kendini akıllı zanneden aptal insandır. Dolayısıyla birileri de onları yiyecek, afiyet olsun. Millet tosuna kızıyor, vatandaşı çarptı gitti diye, o mağdur muamelesi yaptıkları çakma çakallar başkası 2 kazanırken aynı işten 5 kazanma hevesiyle girmediler mi o işlere? Ne oldu, ava gidiyordun avladılar. Çok samimi söylüyorum, tosuna da, o fenomenlere de afiyet, bal, şeker olsun.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Bu tarz analizciler genelde sosyal medya platformlarında abone ya da takipçi edinerek kendi paralarını çıkarıyorlar, para isteyip de bu piyasada tutunmak zor, yanlış analizde anında patlar.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Bu tarz konu başlık yorum ve düşünceleri görünce insan bu sövüp saydığımız balinalara hak veriyor. Böyle düşünen insanların parasını elinden almamak ahmaklık diyorlardır.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Bu devirde bunlara inanan varsa zaten bu işlere hiç bulaşmasınlar. Gelip burada önce bi konuları takip etsinler zaten kafadan bilgi sahibi olurlar. Yazık böyle adamlara para kaptıranlara
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Yahu sen ben o adamlara kulak veriyorsak onlara göre hareket ediyorsak e böyle de devam edeceksek bitmemişse bile bitsin bu piyasa.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Parayla iddaa kupon satanlar gibi parayla analiz kazanlarar var
Çok kazanan adam aylık 10 dolar ver grafik analiz atacam diyor
Her şeyi biliyormuş gibi paylaşım grafik paylaşıyor bak ben bildim diyor
Ben bilen birini daha görmedim 50 grafik atıyor 1 tanesi tutuyor adam ben bildim diyor
Adam zaten her şeyi bilse senin 10 dolarına göz dikmez
Adam zaten kazansa hayrına 1-2 grafik atar onlarda kazansın der ama aylık 10 dolar ver ki sigara parası çıksın cebinde 1 lira yok ki adamın
Ya beyler yeter artık bu piyasa toptan coksunde burasının su kalabalığı azalsin be
Herkes jp Morgan herkes Goldman olmuş bir şeyin boku çıkmasın
Vallaha bitcoin 100 dolar olduğu zamanı özledim
Para etmiyordu ama bir boka yarıyordu
Bu piyasa bitmiş amq
Pages:
Jump to: