Pages:
Author

Topic: Dolandırıldım [Hemde Bile Bile...] (Doğru tahmin ve pişmanlık içerir!) - page 2. (Read 319 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Geçmiş olsun. 50 dolara sr fiyatı harbiden çok ucuz olmuş gerçi 100 dolar bile yapsalar yine avlarlarmış sizi. size verilen ether adresini incelediniz mi? kaç kişi ether atmış?

Çok az para girmiş ve çıkmış hesaplarına fakat tahmin ederek deneme yapmak istediğim için sonuç böyle oldu. Bilerek dolandırıldım dediğim gibi başlıkta. Smiley
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Geçmiş olsun. 50 dolara sr fiyatı harbiden çok ucuz olmuş gerçi 100 dolar bile yapsalar yine avlarlarmış sizi. size verilen ether adresini incelediniz mi? kaç kişi ether atmış?
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Dün akşam -reklam olmaması adına domain adresini düz yazacağım- www . bitcointalkaccounts . com adresine denk geldim. Hesap fiyatları dikkatimi çekti, oldukça uygun ve ucuz fiyatlar vardı. Dolandırılacağımı tahmin ederek canlı sohbete bağlandım ve 50 USD fiyatlı Sr. Member hesap siparişi verdim. Daha sonra 0.06 ETH (Borsa komisyonları ile 0.07 ETH) gönderim yaptım sitenin hesabına ve tahmin ettiğim gibi anında canlı sohbet üzerinden BANNED. Cheesy

Gerek deneme gerek bu olaya kanarak hesap satın almak isteyen tüm arkadaşları uyarmak amacı ile konuyu açtım. Siz siz olun böyle sitelere kanmayın. Burada yok öyle yok şöyle diye AĞLAMAYACAĞIM. Kendim bilerek, kaşınarak DOLANDIRILDIM çünkü. Cheesy

Bol kazançlar dilerim herkese.

EKLEME: İş Bankası da fırsatı bulmuşken Dolar satışında geçirdi arkadaşlar işlem yaptığım sırada. Bu gibi ufak detayları da belirtmek istiyorum. Cheesy

Arkadaşlar eğer adreslerini sık sık değiştirmiyorlar ise Ether adresleri aşağıda belirttiğim adrestir.

Adres: https://etherscan.io/address/0x433160f944c45502147f002133395b939ab75f57
Pages:
Jump to: