Pages:
Author

Topic: Dolar yükselirken Bitcoini satıp Türk lirasına geçmek - page 3. (Read 1645 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 682
Mevduatı TL’ye döndürmek bu ortamda saflıktır. Doların daha çıkacağı bariz belliyken coinleri bozdurmayın, bozduracaksanız bile dolarda kalın. Hem bunun boğa sezonu olabilir belki o zaman elinde coinleri tutanlar olası bir dolar artışı ile de bir taşla iki kuş vururlar. Coinleri bozdurmayın  Smiley
member
Activity: 378
Merit: 55
Hem bizim borsaların kur farkından dolayı kaybediliyor hem de o parayı doğrudan dolara yatırılmadığı için kayıp yaşanıyor. Yok yere 2 yerden kayıp.
member
Activity: 574
Merit: 14
bitcoini satıp, tl ye geçmek zarar ettirir maalesef. bitcoini satıp tether alırsan o zaman normal dolar gibi değerini korursun. TL olarak ise kazandırmaya devam edebilir. tether olayını bilmeyenler var sanırım bilse sanırız ki yapmazdı.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Dolar yükselirken bitcoini satıp türk lirasına geçmenin nasıl bir şey olduğunu biliyorum maalesef sonradan pişman oldum ancak artık yapacak bir şey yoktu ben bozdurduğumda da dolar zirvedeydi ama şuan ki fiyatının %30 altındaydı Smiley
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
dolar 7 lirayı gördüğü zaman bitcoinin değeri düşük olsa bile bir şekilde kendisini toplamıştı tl olarak. şu anda satmak hiç mantıklı değil eğer aciliyeti falan yoksa.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
bitcoini şu ara satmak aşırı mantıksızken bir de satıp türk lirasına geçmek ben kerizim gelin beni silkin demekten başka bir şey değil.
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Binancede dolara geçip onu nasıl çekebiliyor? hangi bankalar bu çekme işlemine izin veriyor? USDT olarak forumda satmaya çalışsa yerli borsalarda daha ucuza almak varken de kimse kalkıp senden benden almaz sanırım.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Şu an ekonomik olarak en verimsiz karar sanırım elde Türk Lirası tutmak olur. Dolar kısa vadede avantaj getirir gibi görünüyor, Bitcoin ise tam bir muamma  Smiley
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
bitcoini şu an bu seviyelerde satmakta pek akıl karı değil bence. Beklemede kalmak daha mantıklı. Şu durumda dolar daha oynak her an iner de çıkarda ama zamanla bitcoinin yükseleceği öngörüsü daha kuvvetli.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Zaten bitcoin bu rakmalarda iken çok zor durumda kalmadan satmak çok mantıklı değil ,ayrıca bitcoin  satıp usd ye geçmenin de bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum ,bu kripto piyasasındaysan yapacak bir şey yok.Doğrusu ne ise yapmak zorundayız.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Hayır anlamıyorum Dolar yükseliyor bizimkiler bitcoini satıp Türk lirasına geçiyor borsada
Bitcoin 6000 dolara Dolar 7.5 tl ye ulaştığında ne değişçek te Bitcoini satıp türk lirasına geçiyorsun bari bitcoini binance ye at oradan dolara geç dicem ama neyse = )

ayrıca btctürk te usdt kısmında dönen oyunlara bakın siz hele, 1 usdt = 1 dolar ise kur 6.65'ken btctürkte usdt 6.25 aradaki fark 45 kuruş 1000 dolar gibi küçük rakamda bile 450 tl yapar bu para kimin cebine iniyor sorgulamak şart = )

kim 1 doları 6.25'ten satıyorsa şuan benim gözümde süzme kerizdir.
Pages:
Jump to: