Pages:
Author

Topic: DOVU sadece 3 mil market cap LAND ROVER ve INGILTERE HUKUMET FONU DESTEKLIYOR - page 3. (Read 1787 times)

full member
Activity: 602
Merit: 105
Arkasındaki isimler baya iyiymiş. Giderek büyük firmaların ve hükümetlerin desteklediği coinler ortaya çıkıyor sanki. ESTCOIN aklıma geliyor mesela ya da dedikodusu duyulan Amazon Coin gibi..
member
Activity: 112
Merit: 11
icoda toplayacağı paranın nerdeyse yüzde 30 unu topladı yine de ico fiyatının 3 katı ile çıktı borsaya helal olsun adamlara
full member
Activity: 154
Merit: 100
Aşağıdaki linkte dovu yu yeni uber olarak tanıtıyorlar.
dovu 6 mil market cape sahip uber ise 69 bil market capı var
https://www.hedgeco.net/blogs/2017/10/12/can-dovu-io-s-blockchain-backed-solution-be-the-next-uber/
sr. member
Activity: 346
Merit: 250
20 cent civarı bir fiyata iyi tutundu daha iyi miktarlara da tutunacağına dair bir şüphem yok açıkçası içimde çok daha da iyi olacaktır DOVU'nun az yatırım alması beni şaşırtmıştı ancak tokenin fiyatının yükselmesi hiç şaşırtıcı değil
full member
Activity: 980
Merit: 152
Arkasında jaguar vardır fiyat yükselir onlara birşey diyemem taşımacılık sektöründe blockchain gibi bir projenin günümüzde kullanılabilir hale gelmesi nasıl mümkün olacak çok anlamadım. Anlayan biri varsa bilgi verebilirse sevinirim  Smiley

Proje mal alımından transferine, araç takip sistemlerine kadar geniş bir yelpazeyi barındırıyor. Tüm bu işler için çeşitli uygulamalar piyasaya çıkarılacak ve güvenli bir taşıma ağı oluşturulmaya çalışılacak. Tüm bu süreç içinde de para olarak yalnızca Dovu kullanılması hedef. Bu yüzden de eldeki Dovu'nun tamamı icoda satılmadı.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Arkasında jaguar vardır fiyat yükselir onlara birşey diyemem taşımacılık sektöründe blockchain gibi bir projenin günümüzde kullanılabilir hale gelmesi nasıl mümkün olacak çok anlamadım. Anlayan biri varsa bilgi verebilirse sevinirim  Smiley
Hocam lokalde gördüğün ann başlığında taşımacılık yazıyor, bildiğiniz nakliye değil yani Smiley Biraz projeyi inceleseydiniz keşke blockchain üzerinden yandext navigasyondaki gibi yoldaki durumlar haca durumu vs bu durumlar paylaşılacak.
full member
Activity: 238
Merit: 102
Yatırım için değerlendireceğim projeler arasına aldım detaylı incilemeye gerke yok sanırsam bu projeyi arkasında isimler belli zaten ufak bi miktar alım yapmayı düşünüyorum şu anda 15 cent civarında cmc kuru. Bende alım için uygun gibi gözüküyor.
full member
Activity: 154
Ceo irfonun simdi telegramda soylediklerine gore Önumuzdeki hafta sitesinde roadmap aciklanacakmis ve urun 2018 birinci ceyrek sonunda kullanilabilir hale gelecekmis.
full member
Activity: 364
localde pek ilgi gormese de globalde bayagi ilgileniyorlardi dovu ile. ilk ciktiginda tokenmarkette gorup incelemeye baslamistim. is yapacaga benziyor bu proje. umarim yatirimcisini uzmez. borsa acisindan baslangiclari iyi. devami da gelecektir.
newbie
Activity: 55
Merit: 0
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Arkasindaki destek hafife alincak gibi degil. Yalniz vaad ettikleri proje nedir onu bilmek gerekir daha detayli yazarsaniz yatirim yapabilirim. Orn: etherin arkasinda microsoft intel ve putin olmasi beni en cok yatrima surukleyen etkenlerdi
full member
Activity: 350
Merit: 110
Projenin ico fiyatı neydi eth olarak, bu dönemde bile 2 katta kalabiliyorsa iş yapabilir gerçekten ? Bu arada destek söylentilerine pek inanmayın derim her projede böyle asılsız haberler çıkıyor. Bunların çoğu yatırımcı kitlesinin uydurma haberleri oluyor genelde.
member
Activity: 448
Merit: 17
Güzel prim yapmış aklıma girdi valla alsammı diye airdroplardan gelen eth lerle bi miktar alıyım kalsın kıyıda köşede.
member
Activity: 252
Merit: 11
1 milyar 200 milyon toplam adeti. ne kadar söz versede yarın ne yapacağı kesinlikle velli olmaz ama kısa vadede iyi bir yatırım olabilir çünlü şimdiden 2 katı yapmış. ytd
full member
Activity: 560
Merit: 113
Arkadaşlar gerçekten iyi bir yatırım olabilir. Çünkü proje olarak baya iyi gerçekten anladığım kadarıyla bir de supply 2 yıl sabitmiş herhalde zaten artsa da birden artmaz
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Şuanda ico fiyatının 2 katında. Bu zamanlar böyle icolar bulmak çok zor fork zamanından sonra düzgün bir borsaya girince fiyatını kestirmek güç. Sürekli cmcden takipteyim.
member
Activity: 253
Merit: 10
takip etmek lazım güzel projeye benziyor. ileride değerlenebilir.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Proje ne zamandır dikkatimi çekiyordu . Fırsatını bulup alamadık zamanında . Fiyat açısından gayet güzel duruyor . Ekibin arkası gayet ensesi kalın .. Değerlendirebilecek yatırımların arasında .

newbie
Activity: 32
Merit: 0
Gece bu konuyu görünce deneme amaçlı etherdeltada 0.00032 eth den az bir miktar almıştım. Şimdi 0.0006 larda geziniyor. İki katına çıkmış
gry
member
Activity: 98
Merit: 10
Duyuru kısmında başlığı olan bir token için neden bir daha başlık açıyorsunuz. hadi açtınız duyuru linkini neden buraya atmıyorsunuz.

https://bitcointalksearch.org/topic/ann-dov-dovu-tamaclk-cin-inmotion-tarafndan-desteklen-blockchain-2131003
Pages:
Jump to: