Pages:
Author

Topic: [DUAL RUDARENJE] ZIL + BILO ŠTA ---- ECO FRIENDLY DUAL - page 2. (Read 854 times)

sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
Kako onda mogu znati koliko Zil coina da ocekujem da cu dobiti?


Ovisi koji pool...neki plaćaju samo 4 po accepted share, a neki sam vidio i do 9...
samo pretpostavljam što više plaćaju da je veća šansa za scam
member
Activity: 229
Merit: 45
Kako onda mogu znati koliko Zil coina da ocekujem da cu dobiti?
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
Probao sam i sa .bat ali isto se desava, probao i sa clayom i isti slucaj.
Inace u toku noci mi je presao na mining ziliqe ali se naravno nije vratio na phoenix i evo rezultata za 1 rig 8x rz580 8gb



3/3 je fantastičan rezultat
Meni je kroz vikend mining stabiliziran, imao sam samo 2 dana problema, za sad opet sve regularno redi
ali šuška se opt neki novi update u ZIL mineru, pa čekam detalje
danas/sutra će biti nekih novosti..... opet  Roll Eyes
Uspio sam da podesim miner da radi kako treba, problem je bio u start.bat fajlu koji treba da izgleda ovako - start /d "C:\Users\goni\Desktop\Phoenix" start.bat
Inace na pool-u rudnik mi pokazuje 5 POWs Accepted i 7 Submitted ali mi na rewards i dalje stoji 0.0 ZIL, evo vec 3-4 dana?


I stajat će bar do kraja ožujka, a možda i dulje ako je gazda poola lopov
member
Activity: 229
Merit: 45
Probao sam i sa .bat ali isto se desava, probao i sa clayom i isti slucaj.
Inace u toku noci mi je presao na mining ziliqe ali se naravno nije vratio na phoenix i evo rezultata za 1 rig 8x rz580 8gb



3/3 je fantastičan rezultat
Meni je kroz vikend mining stabiliziran, imao sam samo 2 dana problema, za sad opet sve regularno redi
ali šuška se opt neki novi update u ZIL mineru, pa čekam detalje
danas/sutra će biti nekih novosti..... opet  Roll Eyes
Uspio sam da podesim miner da radi kako treba, problem je bio u start.bat fajlu koji treba da izgleda ovako - start /d "C:\Users\goni\Desktop\Phoenix" start.bat
Inace na pool-u rudnik mi pokazuje 5 POWs Accepted i 7 Submitted ali mi na rewards i dalje stoji 0.0 ZIL, evo vec 3-4 dana?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
Prateek Saxena, docent na "NUS School of Computing" je 2016. uočio je problem s postojećim blockchain mrežama.
Previše su sporo obrađivale transakcije, nisu se mogle proširiti kako se mreža širila ili bi sama mreža kompromitirala sigurnost zbog brzine i skalabilnosti.
https://www.techinasia.com/team-academics-built-billiondollar-blockchain-startup-singapore

Ubrzo nakon, Saxena osniva Anquan Capital
Dong, viši znanstveni suradnik na "NUS School of Computing" se pridružio tvrtki Anquan Capital kao voditelj inženjeringa.

Anquan tim imao je zanimljive situacije korištenja blockchain tehnologije u segmentima financijskih usluga, e-trgovini i naprednim proizvodnim sektorima, te su brzo shvatili potrebu za boljom platformom za skaliranje svoje blockchain mreže. Bez toga, tehnologija bi ostala kao privatni blokchain u komercijalnim implementacijama. Nakon nekoliko krugova rasprave, tim je odlučio izgraditi vlastiti javni blokchain.


Projekt, nazvan Zilliqa, službeno je startao 01.06.2017. godine.

Pročitajte što o Ziliqi ima za reći Max Kantelia, jedan od osnivača i spiker na money2020 ->
https://money2020asia2019.sched.com/speaker/max_kantelia.72xd5e4

Singapurska burza nastavlja trgovati imovinom temeljenom  na Blockchainu, jedan od partnera, Anquan
https://smartereum.com/30847/singapore-stock-exchange-pursue-blockchain-based-asset-trading-partners-mas-anquan-deloitte-and-nasdaq/



http://www.mas.gov.sg/~/media/ProjectUbin/Project%20Ubin%20DvP%20on%20Distributed%20Ledger%20Technologies.pdf

Tehnološki partneri
1 Voditelj projekta, Juzar Motiwalla, Anquan Capital
2 Voditelj projekta, Max Kantelia, Anquan Capital
3 Blockchain inženjer, Clement Fischer,  Anquan Capital
4 Project Partner, Paul Sin,  Deloitte
5 Voditelj projekta za razvoj Blockchaina, Kelvin Wong, Deloitte
6 Blockchain inženjer, Leon Li, Deloitte
7 Voditelj projekta, Johna Toll, Nasdaq
8 Direktor projekta, Michael Osman, Nasdaq
9 Glavni Blockchain Arhitekt, Nima Sharifat, Nasdaq

http://www.mas.gov.sg/Singapore-Financial-Centre/Smart-Financial-Centre/Project-Ubin.aspx
http://www.mas.gov.sg/News-and-Publications/Speeches-and-Monetary-Policy-Statements/Speeches/2019/Is-the-Block-Chain-a-Solution-Looking-for-a-Problem.aspx

Ključ vrijednosti leži u sposobnosti rada u raznim nadležnim tijelima i na svim platformama.
MAS surađuje sa Hong Kong Monetary Authority (HKMA) kako bi razvio globalnu trgovinsku mrežu za povezivanje prekogranične infrastrukture za digitalizaciju i olakšavanje trgovine i financiranja trgovine.
Budući da su banke priključene na mrežu, financiranje trgovine moglo bi se više digitalizirati, a osiguranje trgovinskog financiranja moglo bi postati brže, učinkovitije i transparentnije.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
Probao sam i sa .bat ali isto se desava, probao i sa clayom i isti slucaj.
Inace u toku noci mi je presao na mining ziliqe ali se naravno nije vratio na phoenix i evo rezultata za 1 rig 8x rz580 8gb



3/3 je fantastičan rezultat
Meni je kroz vikend mining stabiliziran, imao sam samo 2 dana problema, za sad opet sve regularno redi
ali šuška se opt neki novi update u ZIL mineru, pa čekam detalje
danas/sutra će biti nekih novosti..... opet  Roll Eyes
member
Activity: 229
Merit: 45
Probao sam i sa .bat ali isto se desava, probao i sa clayom i isti slucaj.
Inace u toku noci mi je presao na mining ziliqe ali se naravno nije vratio na phoenix i evo rezultata za 1 rig 8x rz580 8gb

hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
Zar ne bi trebalo da bude
Start.bat
C:\Users\goni\Desktop\Phoenix\start.bat

Meni radi i bez .bat
Ali neka proba, iako sumnjam da je do toga
member
Activity: 82
Merit: 10
Start.bat
C:\Users\goni\Desktop\Phoenix\start

StartZil.bat
zilminer.exe --pow-start stop.bat --pow-end start.bat --pow-end-at-startup -P zil://[email protected]:5000/api

Stop.bat
taskkill /f /im PhoenixMiner.exe >null


Inace meni je clay davao nekih 29.7 mh/s, a phoenix skoro 31mh/s sto dodje nekih 4-5%.

Zar ne bi trebalo da bude
Start.bat
C:\Users\goni\Desktop\Phoenix\start.bat
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
Start.bat
C:\Users\goni\Desktop\Phoenix\start

StartZil.bat
zilminer.exe --pow-start stop.bat --pow-end start.bat --pow-end-at-startup -P zil://[email protected]:5000/api

Stop.bat
taskkill /f /im PhoenixMiner.exe >null


Inace meni je clay davao nekih 29.7 mh/s, a phoenix skoro 31mh/s sto dodje nekih 4-5%.

Po ovome sto si napisao ne vidim gresku
Sve je pravilno

Ali zil jede g... zadnjih dana ful
Ja nemam vec 36 sati acepted share i blokira mi cak i stop pow ili end pow kako cemo ga vec zvat
Poigrati cu se sa nekim skriptama iducih dana da stabiliziram pricu jer bas zato sto je ovako polu stabilan mining odbija defaultne minere, jer im je komplicirano
A tu je prilika za nas koji smo tvrdoglavi da uzmemo sto vise ZILa
member
Activity: 229
Merit: 45
Start.bat
C:\Users\goni\Desktop\Phoenix\start

StartZil.bat
zilminer.exe --pow-start stop.bat --pow-end start.bat --pow-end-at-startup -P zil://[email protected]:5000/api

Stop.bat
taskkill /f /im PhoenixMiner.exe >null


Inace meni je clay davao nekih 29.7 mh/s, a phoenix skoro 31mh/s sto dodje nekih 4-5%.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
Zajebo si. Trebas punu putanju do PhoenixMinera
Da... Pokusao sam ali nikako da ga poveze, ne znam gdje pravim gresku.  Undecided

@Daddy meni 5% vise, ali mi je nekako phoenix pregledniji od clay-a zato sam presao.

posalji sadržaj bat file-a da vidim šta ti piše

5% je puno više to nije postotak za zanemariti
imam nešto snage na ETC, pa ću uloviti vremena za Phoenix, da vidim dali ću i ja dobiti taj postotak van
member
Activity: 229
Merit: 45
Zajebo si. Trebas punu putanju do PhoenixMinera
Da... Pokusao sam ali nikako da ga poveze, ne znam gdje pravim gresku.  Undecided

@Daddy meni 5% vise, ali mi je nekako phoenix pregledniji od clay-a zato sam presao.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
btw, viidm da se sve više usera sa Clay-a prebacuje na Phoenix
Koliko je bolji u % ?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Zajebo si. Trebas punu putanju do PhoenixMinera
member
Activity: 229
Merit: 45


Da li sam ja ovo dobro podesio ili sam ipak nesto pogrijesio? Smiley
member
Activity: 82
Merit: 10
taskkill /f /im PhoenixMiner.exe >null
taskkill /f /im zilminer.exe >null
TIMEOUT 5
START cmd /c "C:\PhoenixMiner_4.1c\PhoenixMiner.exe -pool ssl://eu1.ethermine.org:5555 -pool2 ssl://us1.ethermine.org:5555 -wal 0x46F2895a4304055438963901466a859fA3059F00.2"
START cmd /c "zilminer.exe  --clear-dag   --pow-start stop_miner.bat --pow-end start.bat  --work-timeout 10800 -P zil://[email protected]:4202"

Ovo je start bat.
taskkill /f /im PhoenixMiner.exe >null
A ovo je stop_miner.bat.
Samo sa ovim start.bat mi radi bez prekida mining.

imamo neke razlike u postavkama
u ZIL miner folderu (koristim verziju 0.2.2) imam ova 3 bat filea->

start.bat
Code:
C:\MINERI\Haven_new\SRBMiner-CN-V1-7-7\start-haven
startZIL.bat
Code:
zilminer.exe --pow-start stop.bat --pow-end start.bat --pow-end-at-startup -P zil://[email protected]:4202
stop.bat
Code:
taskkill /f /im SRBMiner-CN.exe

probaj ovako postaviti pa javi rezultat

Najgore je što sad moramo čekati mjesec dana da vidimo koji su poolovi pravi, a koji će pobjeći sa coinima

ja radim intenzivno na dizanju mog poola, za sad imam samo par nodova
jednom kad pool bude live, mogu samo garantirati obrazom.... i koliko god ZIL bude vrijedio, ne isplati mi se imati red trust i uništiti forum profil građen godinama, tako da, nebadaminapamet scammati  Cool

Pa da li je moguce rudariti sa PhoenixMinerom ili ne? Jer na predhodnoj stranici neko napisa da Phoenix ne podrzava ZIL za dual, a meni je Phoenix nekako najlaksi za podesit pa bih sa njim probao.

nisam probao sa PhoenixMinerom, ali pouzdano znam da sa Clayom radi, a Clay ili Phoenix, su mačiji kašalj za podesiti, probaj sa Clay-om
Šta rudariš neki ETHash coin pretpostavljam?

Probao sam sa ta tri bat file. Tu mi pucaju mineri na svakom xxx95 ili 96  bloku. Tu se valjda miner ukljucuje da trazi pow. posto to dugo traje dodje do isklucivanja minera pa ponovnog ukljucivanja pa onda od sve u ... Sa ovom skriptom uglavnom sve radi ok. Najcesce imam po jedan A sher tokom pow ciklusa, ali nemam uvek isplate na nod adresu.
To mi bas nije jasno.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Skuzio sam, hvala!


Izvinjavam se na duplom postu i na skretanju sa teme, ali moram da ti skrenem paznju na temperature i brzinu ventilatora, ne znam gdje drzis grafike, ali ta temperatura i ta brzina ventilatora je prevelika za ovo doba godine kada je vani od 5 do 15 stepeni, ventilatori na toj brzini ne mogu puno da izdrze.
Ja uglavnom imam XFX rx580 i svi ventovi su na oko 45-50% i 55-60 stepeni, soba je provjetrena i imam obicne "kucne" ventilatore koji duvaju izmedju kartica.

ma nemas brige. to je samo test bio. trenutno su temperature oko 45c a ventilatori na 5%

Inace rig mi je u sobi pod stolom Smiley
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol

ja radim intenzivno na dizanju mog poola, za sad imam samo par nodova
jednom kad pool bude live, mogu samo garantirati obrazom.... i koliko god ZIL bude vrijedio, ne isplati mi se imati red trust i uništiti forum profil građen godinama, tako da, nebadaminapamet scammati  Cool

Nisam ni mislio na tebe (dapače, nisam ni znao da spremaš pool), ja sam trenutno na rudnik.hopto.org

ma nisam se niti prepoznao u tvom postu, nego sam iskoristio priliku za predpromociju poola kojeg spremam hehe Grin
btw, rudnik.hopto je "naš" user, iz lokalnog CRO podforuma i po svemu sudeći je legit, a po statistikama https://miningpoolstats.stream/zilliqa, definitivno radi dobar posao i uzima dobar kolač tržišta
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318


ja radim intenzivno na dizanju mog poola, za sad imam samo par nodova
jednom kad pool bude live, mogu samo garantirati obrazom.... i koliko god ZIL bude vrijedio, ne isplati mi se imati red trust i uništiti forum profil građen godinama, tako da, nebadaminapamet scammati  Cool



Nisam ni mislio na tebe (dapače, nisam ni znao da spremaš pool), ja sam trenutno na rudnik.hopto.org
Pages:
Jump to: