Pages:
Author

Topic: dün 400 milyon dolara da vinci tablosu satıldı - page 2. (Read 905 times)

member
Activity: 350
Merit: 10
Güzel yatırım, güzel parası varmış ya gerçi abinin Smiley 400 milyon $ bir tabloya ödeyen adamın kaç parası vardı artı siz tahmin edin.. 50 milyar dolar? Öyle bişeydir heralde. Bu arada 400 değil 450.3 milyon $'a satılmış.

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/11/16/leonardo-da-vincis-salvator-mundi-sells-450-million-342-million/

Buda tablo: http://scrollonline.net/wp-content/uploads/2017/11/Leonardo_da_Vinci.jpg
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
şuna 400m veren adama git 1 dolar iste vermez  Cool
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Para olanda afedersiniz  bok gibi var , burada arkadaşlar  bu adamlar nasıl bu paraları veriyor diye ama bu paraları veren adamlar parayı tuvelet kağıdından farksız gördükleri için hiç düşünmeden 400 milyonu resime verebiliyorlar.
member
Activity: 238
genelde vergi indirimlerinden dolayi bu tarz seylere para veriyor zenginler.
member
Activity: 308
Valla 400 milyon doları bence bir tabloya vermemiş satın alan adam bir da vinci tablosuna vermiş gayet normal. Cheesy
member
Activity: 140
The Future of Sports is Fan Controlled
Muhtemelen O parayla neler nelr yapilirdi sorumuzun %99.9 unu yapmistir bu arkadas...
400 milyon dolar bi tabloya veren adamin allah bilir serveti ne kadar?
Bu biraz da bizim su parayla 2 ceyrek altin alalim,kenarda dursun mantigimizin uber ileri versiyonu :-)
`Para var, Huzur var ` :-)
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
Zenginin malı biraz da bizim çenemizi yorsun o zaman Cheesy Arada bu kadar param olsa ne yapardım ne alırdım diye yüksek fiyatlı şeylere bakarım bence bir çok kişi yapıyordur. Geçenlerde sahibinden.com da 100 milyon dolara bir ev görmüştüm ulan nasıl kazanılabilir boyle bir para hadi kazandın nasıl gider bir eve verirsin diye dusunuyordum tam fakir zihniyeti işte Cheesy şimdi bu tablonun ederini görünce utandım amk nasıl bir fakirlik yaşıyoruz diye Cheesy
member
Activity: 322
Merit: 14
yağı bol bulunca götüne başına sürer demişler ya aynı onun gibi.

vardır onun da bir planı. zengin adam boşa yatırım yapmaz. kazanmayacağı bir şeye para yatırmaz.
veya tamamen leanorda sevgisi var adam da ki o kadar büyük sevgi var mıdır bilemeyeceğim.

işte zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış :d
full member
Activity: 424
Merit: 103
400 milyon dolarlık btc alsa seneye 4 milyar doları olacaktı..Kime ne faydası var evine bile asamazsın o tabloyu..Bütün bunlar tüm dünyanın kaynaklarının %90 nın 1000 kişinin elinde olmasından kaynaklanıyor.Devrim yapacacak bu ibnelerin elinden alıp adil gelir dağılımı yapacak bir robin hood gerekiyor.. Cheesy
full member
Merit: 100
o kadar parayla neler yapılırdı yazık yav

O kadar parayla neler yapılırdı diye aklına getirdiğin her şeyi ve daha fazlasını zaten yapabiliyor bunu alanlar. Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sanatçılarından birisinin orijinal eserine sahip olmak paha biçilemez.
full member
Activity: 686
Merit: 104
400 milyon dolara afrika da bir ülkenin su ve yiyecek problemini çözebilecekken sen git bu parayı davincinin boklu tablosuna ver hay anasına ya.

karşısına oturup havasını atacak misafirlerine. bence sapıklıktan başka bir şey değil şöyle bir kaynağı bi tabloya vermek. dediğin gibi bir ülke dolusu insana umut olabilecek bir para.
full member
Merit: 100
o kadar parayla neler yapılırdı yazık yav
member
Activity: 266
Merit: 12
Gösteriş ve yatırım Smiley
newbie
Activity: 24
Merit: 0
Kara para transferi ve vergiden yırtma yöntemi bunlar.
member
Activity: 114
Guzel bir yatirim bence 5 sene sonra 500 600 e satabilir Cheesy şaka biyana guc gösterisi birazda..
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
400.000.000 Dolar bir tabloya verebiliyorsa Dünyanın en zengin insanları arasında ilk ondadır herhalde
sr. member
Activity: 370
Merit: 251
400 milyon dolara afrika da bir ülkenin su ve yiyecek problemini çözebilecekken sen git bu parayı davincinin boklu tablosuna ver hay anasına ya.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
bi insan bu tabloya niye para verir ki. sanat diye diye insanların aklıyla dalga geçiyorlar.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
şunlara para veren adamları anlayamadım halada anlamıyorum amk. para bok dedikleri kişiler bunlar işte.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
borsa ağzımıza sıçmış

''çıkınca düşer bunun fiyatı , girilmez'' diye geçti içimden

aklımızı yedik olm buralarda
Pages:
Jump to: