Pages:
Author

Topic: Dünyanın en pahalı aktivitesinin fiyatı 8 Bitcoin - page 2. (Read 745 times)

member
Activity: 162
Merit: 10
Geçen sene benim elime para geçti gittim araba aldım o btc o zaman ucuzdu o parayla btc alsaydım şimdi benim arabamdan üç arabam olurdu
newbie
Activity: 86
Merit: 0
bildiğim kadarıyla amerikadaki six flagslerde de bir ara bitcoin ile alım satım yapılabiliyodu. hatta bir ortağının en büyük mirası bitcoinmiş. değerli bir parça bizim adımıza..
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
bence adam iyilik yaptı bizim türk e belkide para ettiğini görünce oda girmiştir bu işlere .
newbie
Activity: 2
Çok fena bir durum olmuş  Smiley
newbie
Activity: 266
Helal olsun adama sadece btc kullarak dünya turu yapmak oldukça çılgın ve güzel bir davranış, adamlar cidden çok akıllı
newbie
Activity: 39
Bu şekilde bir cok anı var. Şimdilerde ise bol bol coin biriktiriyoruz.
member
Activity: 406
Merit: 11
72 bin doların dünyanın en pahalı aktivitesi olduğunu düşünüyorsan kusura bakma ama ağır fakirsin dostum. gecen rus milyalderin teknesinin yakıtı bile türkiyeden vergisiz şekilde 2 milyon dolar tutmuştu Cheesy
full member
Activity: 367
Merit: 100
Bu işle uğraşan herkesin kesinlikle en az bir tane böyle bir pişmanlığı vardır. Pilot bitcoin kabul ettiğine göre nasıl bir potansiyeli olduğunu biliyordu en azından yarısını sakladığını düşünüyorum
newbie
Activity: 101
Yazık olmuş  Smiley Ama pizza yemek de bir aktivite sayılabilir belki bu da 2. sırada sayılır yıllar sonra
newbie
Activity: 51
Gerçekten çok ilginç bir hikaye.Şimdi o 8 BTC yi veren adamamı üzülsem 8 BTC yi satan Pilota mı üzülsem bilemedim.Ama borsayı kimse kolay kolay tahmin edemez.
newbie
Activity: 98
güzel bi anı ama ben okadar bitcoin alıcam elimde nakit para tutmak isterdim .
newbie
Activity: 126
Bitcoin hiç harcanmayacak şey değil yerine koyduğunuz sürece tabi ki harcanacak. Adam bu işi bitcoin survive şeklinde yapmış para verecek değildi.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Ben gezgin arkadasa takildim adam 2 sene bekleseydi yum kitalardaki ulkeleri tek tek gezerdi fathiyeli vatandasa bisey demiyorum klasik yurdum insani:)
newbie
Activity: 146

Dünyayı dolaşmak cesaret işi. BTC gibi currrency olmayan bir malı nasıl her yerde harcayabilmiş hayret.
newbie
Activity: 189
Gerçekten büyük cesaret işi arkadaşı gönülden tebrik ediyorum.. İnşallah bir gün hepimiz bu tur aktiviteleri çok daha rahat ve kolay olarak yapacağız ama biraz zaman gerekiyor. Bakalım hayırlısı.
CAH
newbie
Activity: 103
Fiyatının artış yapacağını ön görmüş olsa zaten tüm mal varlığı ile bu işe yatırım yapardi. Neredeyse kimse bu iş için fiyat tahmininde bulunmaz hele ki BTC nin ne olduğunu bilmeyenler.
newbie
Activity: 65
bu 2nci en pahalı btc ile aktivite yada ticaret olabilir. pizza olayı zaten başlı başına bir mevzu. Bende olsam satardım diye düşünüyorum sıcak, nakit para her zaman daha tatlıdır Smiley
member
Activity: 406
Merit: 12
Hiç kimse bitcoinin bu kadar yükseleceğini öngöremezdi o zamanlar. Ödemeyi alan kişi bitcoinle ilk defa tanışmıştır büyük ihtimalle. O yüzden kim olsa satardı bence.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Yani kimseye yuh niye sattı falan demek istemiyorum zira hiç satmam diyen ben 76000 den elimdeki Bitcoin'in bir miktarını sattım. Şansım yaver gitti ama biraz daha yükselse bende kendimi kötü hissederdim orası kesin. Ancak insanlardaki şu algıyı kırmak lazım. Bitcoin için her fiyat alış fiyatı henüz. Yani uçuk gözüküyor ama gerçekten ileride bir tanesi 1 milyon dolar edicek sanırım. Bu nedenle fiyatı 99k olsa 100k ya çıkana kadar alınır bu meret. Bunu söylerken kesinlikle hep yükselir demiyorum. Yarın şu kadar olurda diyemem. Sadece beklemeye tahammülünüz varsa kesin yükselecek. Bugün 10k altı fiyatlara balon diyenler 100k olduğunda Bitcoin almış olucaklar buna inanıyorum. Gelecekte 1 satoshi bile hesap yapmaya değer hale gelebilir. Ben buna inanıyorum öyle çok sonrada değil 30 yaşında birisi olarak bunu göreceğime inanıyorum. Basit mantıkla yatırım tavsiyesi değildir falan da demiyorum. Yatırım tavsiyesi tren kalkmadan katılın çok geç olabilir yoksa.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
O pilot şimdi ne kadar üzülüyordur kim bilir. Sabır edip beklese şimdiye çok parası olacaktı. Fakat , biz türkler pek sabır etmeyi bilemiyoruz bu sebeple de hep kaybediyoruz. Ama yine de güzel bir hikaye olmuş oldu.
Pages:
Jump to: