Pages:
Author

Topic: Dünyanın en sinirli ikinci ülkesi olduk. - page 2. (Read 211 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Daha dünya geneline sıra gelmeden Avrupa ülkeleri arasında en huzursuz milletlerden birisi olduğumuzu tahmin ediyordum zaten. Bu doğal bir durum haline de geldi bizim için çünkü ülkenin hali ortada. Gitgide ekonomiden tutun birçok alanda zayıf kaldığımız için insanların canına tak etmeye başladı durumlar artık. Vatandaş için en kritik şeylerden birisi de geçim rahatlık derecesi olduğu için insanlar gitgide daha da mutsuz hale geliyor. Kimsenin kimseye tahammülü olmuyor fazla. Ülkede bir şeyler gerçekten değişmeye başladığında umarım insanlar da birbirlerine olan saygısını geri kazanmaya başlar.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Normal sayılır ben ilk sırayı kimseye kaptırmayız diye düşünüyordum ama Irak nasıl olduysa bizden o sırayı almış. Bakıyorum da dünyada ekonomik olarak güçsüz devletler genelde sinirli toplum yapısına sahipler. Bir de orta doğu ülkelerinin bu sıralamada hep üste yer alması rastlantı olamaz. Belki de coğrafya kaderdir?
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Zaytung: Dünyanın en sinirli 2.ulkesi olunmasina çok sinirlenen Türk halki araştırmanın sonuçlarının son gelişmelere göre tekrar değerlendirilmesini talep etti  Cheesy Grin
hero member
Activity: 728
Merit: 698
Şiddetin haberlerden düşmediği, kavganın artık her gün gözümüzün önüne geldiği bir seviyede çok normal bu haber. Tahammülü kalmamış insan beş saniye durup düşünse yapacağı hatadan vazgeçecek ama maalesef olmuyor.
legendary
Activity: 896
Merit: 974
#SWGT CERTIK Audited
Irak, Lübnan ve bizim ülkenin sinirli ve sakin olmamız çok normal. Çünkü orta doğuda açlıkla, savaşla, terörle ve dini kullanan insanlarla mücadele ediyoruz. Beni asıl şaşırtan El Salvador oldu. Neden bu kadar sakinler. Ne kullanıyorlar, topluca uyuşturucuya filan mı düşmüşler çünkü onların oralarda karışık diye biliyorum. Bak şimdi bu kadar sakin olmalarına bi inceden sinirlendim.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Oldukça normal sonuçlar alınmış. Lübnan elektrik kesintilerinin bile yaşandığı devasa ekonomik kriz yaşayan yarı failed bir devlet. Molla rejimi mahvetti ülkeyi. Irak ise savaş bittiğinden beri eskiye göre o kadar önemsiz, fakir, zayıf kaldı ki. Maalesef. Türkiye bu ikisinden kat kat iyi olsa da kötüleşme insanlarımızı çok yıprattı.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Paranın bittiği yerde huzurda olmaz.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Kimsenin kimseye tahammülü kalmamış durumda dükkanlarının önüne araç parkı yüzünden bile insanlar bir birlerini rahatça öldürebiliyor ne anlayış ne hoşgörü hiç bir şey kalmamış baktığınızda ceviz kabuğunu doldurmayacak şeyler yüzünden insan canı hiçe sayılıyor. Tespit çok doğru gerçekten sinirli ve çabuk sinirlenen bir millet olduk.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
Haber ilginç, detayları daha ilginç. Bir araştırma yapılmış ve araştırmada dünyada en sakin ve en sinirliler sıralaması yapılmış.

Türkiye, en sakin kategorisinde 46 puanla Lübnan ile birlikte sonuncu oldu. Sinirli kategorisinde de ikinci oldu.

Sakinlik kategorisi birincisi El Salvador, Sinirlilik kategorisinde ise Irak birinci sırayı aldı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/yuzumuz-gulmuyor-sinirde-2-siradayiz-6562368/amp/
Pages:
Jump to: