Pages:
Author

Topic: Dünyanın en zengin Arap'ından #Bitcoin yorumu - page 3. (Read 2486 times)

full member
Activity: 406
Merit: 101
Adamın ziki dassagı denk, parası var diye laf yapıyor işte. Bitcoin şöle olur böyle biter diye laf yapacağına yatırım yap boş yapma.
member
Activity: 112
Merit: 10
"Bence Enron’a benziyor."

Mal.
full member
Activity: 252
Merit: 103
Açıkça söylemiş adam anlayamadım olayı diye ama bir yatırım yapsayı bitcoin bi anda yukarı fırlardı
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Babadan zengin olanların ortak sorunu çoğu zekasını zorlamıyor
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Bu adam istesede bitcoine yatırım yapamazdı. Adamın ufak çaplı yatırım hacmi bile bitcoine büyük bir ivme kazandırmak için yeterdi. Bırakın yatırımı, yatırım yapacağının söylentisi bile bitcoine ciddi değer artışı sağlardı. Bundan dolayı kendi yatırım oranına göre ufak miktarlarda çaktırmadan alması gerekirdi ki bununlada uğraşmaz.
full member
Activity: 367
Merit: 100
Açıkça söylemiş işte, anlayamadım diye. Adam twitter'ın bile para basacağını anlayıp bir sürü hisse almış bitcoini öngörememiş. Böyle bir adam normal birinin torunu olsa kesin sefalet çekerdi. Olan paralarla hisse alıp para kazanmak kolay tabi. 
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Diyemez mi, böyle konularda nedense herkes savunmaya geçiyor, illa çok güzel bende aldım yatırım yapacağım şeklinde konuşması mı gerek.  Smiley Aklı yatmamıştır sevmemiştir zaten kendine göre düzeni var çalışmaları var kafası almamışsa ne demesini bekliyordunuz. Haberi kim yazmış bilmiyorum treni kaçırmış demişler adam sayılı zengin arasındaymış çok üzüldüğünü sanmıyorum.
full member
Activity: 336
The World’s First Blockchain Core
Araplarin bir kismi desteklerken bir kismida karsi cikan aciklamalar yapiyor bu manipulasyon degilde nedir. Kimse bitcoin hakkinda gercek dusuncesini soylemiyor yoksa olumsuz aciklamalari anlamiyorum BTC kendini gereginden fazla kere kanitladi.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Ne oldu dolar babası tutuştun sanırım Smiley Treni kaçırdım diyemiyor da mantıklı değil falan diyor neyse daha yüksekten alırsın günü gelince Smiley
member
Activity: 140
Merit: 20
Bitcoin böyle değerine değer katarken arkasından havlayanlar çok olur adamın tüm işi dolarla tabikide kötüleyecek.Bitcoine ciddi bir rakip çıkmadığı sürece uçmaya devam edecektir.Ciddi bir rakibin çıkmasıda bi 5-10 seneyi bulur gibi geliyor.
full member
Activity: 392
Bu gibi adamların Bitcoin'e karşı olmasının sebebi Bitcoin'in gücü zenginden alıp halka geri vermesidir. Bitcoin sayesinde daha önce zenginliği aklından geçiremeyecek bir çok halktan insan zengin oldu. Ezelden beri zengin olan bazı insanların ise bu durum kanına dokunuyor tabi ki.
newbie
Activity: 33
Merit: 0
bak yemin ederim adam bitcoin çok güzel falan diyecek diye korktum. bu petrol zengini beyinsizler övüyorsa bir sıkıntı vardır diyecektim ki adam kendine yakışanı söylemiş.
bak 2 senede nereden nereye gelmiş bitcoin almadık şirket olarak diye hayıflanacağına hala patlayacak bilmem ne! bitcoin günün birinde patlayabilir bu yalan değil ama bunu iyi okuyup istifade etmek yerine karalamak vizyonsuzluktur.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
İyi iyi, böyle dingiller konuştukça bitcoinin reklamı yapılmış oluyor. Reklamın kötüsü olmaz, keşke biraz daha çok konuşsa, hatta diğer arap şeyhleride konuşsa. Konuşsunlar ki btc biraz düşüp sağlam bir düzeltme yaparak yoluna devam etsin. Bu çılgın yükselişte bize bir destek oluştursa...
member
Activity: 756
Merit: 17
ya bu araplara güvenmeyin.Hicbir vizyonları yok hicbir bilgileri yok sırf paraları var diye konusabiliyorlar.Bu bitcoin yorumunu umursamıyorum bile isterse en dogru bilgiyi verse de parayla olmaz bu işler.git de bişiler ogren sonra yorum yap arap efendi !!!
member
Activity: 434
Merit: 14
Anlaşılan bu şahıs da criptoyu radarına almış. Yakın zamanda en fazla bitkoine sahip kişiler sıralamasında görürseniz şaşırmayın.
member
Activity: 154
Merit: 10
Petrolden kazandıklarının birazcığı Bitcoindedir bence bu prens abinin de etrafa çaktırmamak için arada böyle konuşmalar yapmaktadır. Onca parayı nerde değerlendirecek sepette vardır Bitcoin.
full member
Activity: 308
Bitcoin'in hiçbir zaman patlamayacağını garanti edemeyiz tabi ki.Ama ben Bitcoin'in böyle gelişirken kolay kolay öyle bir duruma düşeceğini sanmıyorum açıkçası.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
o güvendiğiniz petrolde elbet bitecek sınırsız değil. O zaman ahkam kesmeyi bırakırsın prens efendi
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Yukarıda söylendiği gibi bitcoinin kontrol altına alınmasının çok zor olacağının açık olmasından dolayı bitcoin'e karşı çıkıyor bu herifler ama eminim bitcoin biraz tökezlesin fiyatı düşsün direk alım yapar bu adamlar jp morgan örneğinde gördüğümüz gibi.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Bu tarz insanlar otoritelerden güç alan insanlar bundan dolayı bitcoinin bir otorite altında olmamasının bitcoin in sonu olacağını söylüyorlar.Bence bildiği bir şey yok sadece karalama.
Katılıyorum görüşünüze, adam alışık prens olmaya herkes önünde eğiliyor, geçtiği yollarda saygı duruşuna geçiyorlar. Otoriteyi birebir yaşayan biri neticede,  Otoriteye bağımlı olmayan ve bir merkezden yönetilmeyen, anonim  bir dijital paraya nasıl sıcak baksın. Adamın doğasında yok böyle bir düşünce tarzı.
Pages:
Jump to: