Pages:
Author

Topic: Dünyanın ilk Blockchain Tabanlı Çevre Projesi: 4New - page 2. (Read 518 times)

member
Activity: 588
Merit: 22
Proje çok sağlam.Anlamayanlar detayları bir kez daha okusun bence.Bugün itibari ile de 7 tane borsaya birden giriyor.Şu an ico değerinin 8'de biri,ancak her coin şu piyasada böyle,yapacak bişey yok.Birçok borsada işlem görmesi sebebiyle,hacim artar,bu fiatlar da burada kalmaz bence.
jr. member
Activity: 268
Merit: 4
5 aydır tek bir tane iconun satış fiyatına ulaştığını görmedim borsaya girdiğinden bu yana hepsi 10 kat düşüş yaşamış KWAT da aynı durumda bir borsada şuan ve 0.20 usd den işlem görüyor 60 KWAT war elimde 120 usd yapması gerekirken 12 usd değerinde. Hal böyle olunca ben neden ico dan token alayım kimse almaz artık icolarında işi zor yatırım almak her geçen gün zorlaşacak kime zarar etmek istemez onun yerine borsaya çıkınca düştükten alır en azından parasını da uzun süre bağlamam olur. Bazen nalet gelsin böyle piyasaya diyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
bountyhive kampayasından 5 tane mi ne göndermişler. (sadece telegram) bozdurup bozdurup harcarım artık bayramda. danaya mı girsem?
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Çok daha sağlam projeler de var, fakat şuan söylenenlerin hiç biri fiyata etki etmez, çok büyük atılımlar yapması lazım ki ve reelde büyük oynaması lazım ki fiyatta artış yaşansın.
member
Activity: 612
Merit: 10
Dünyayı kurtaracak proje bile olsa şu piyasada kimse gözünün yaşına bakmıyor. Evet borsalara girdi ve girer girmez ico fiyatının 7-8 kat altına düşüverdi. Insan gercekten ico sürecinde satın alanlara üzülüyor.
member
Activity: 742
Merit: 19
İş yapar mı yapamaz mı göreceğiz.Şu ortamda pek iş yapacağı zor gözüküyor.Piyasa biraz daha toparlarsa belki bir çıkış yapabilir.Bu tarz projelerin tutması için biraz zamana yayılması lazım.Bir anda çıkış zor gözüküyor.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Yukarıda çöp diyen arkadaş vardı herhangi bir kanıt göstermeden. Sorunsuz şekilde cüzdanlara geçmiş borsalarda işlem görmeye bile başlamış.
member
Activity: 504
Merit: 11
Bounty kampanyasına katıldık . İnşallah iyi bişeyler çıkar . Verilen emekler boşa çıkmaz. Uğraş uğraş sonra bir bakmışsın çöp reva mı bu .

Hocam KWATT tokenler hesaplara geçti. Beklentinizi ne kadar karşılar bilmiyorum ama ben sorunsuz olarak hotbit'e transfer ettim. Artık trade'in açılmasını bekliyorum. 21 Ağustos 2018 15:00 (UTC+8) diyor ama bakalım bayram günü nasıl takip edeceğiz  Grin
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Bounty kampanyasına katıldık . İnşallah iyi bişeyler çıkar . Verilen emekler boşa çıkmaz. Uğraş uğraş sonra bir bakmışsın çöp reva mı bu .
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
buranın kampanyasına katılıp imzasını dahi almıştım fakat okuduğum şeyler müthiş bir hayal kırıklığı yarattı. umarım bahsedildiği kadar çöp olmaz, en azından vasat seviyesinde kalabilir.
member
Activity: 392
Merit: 13
Proje çöptür.

Tüm sosyal medya hesaplarini, mail adreslerini, skype adresleri, droplet sunucuları ve özel konuşmalarini hacklememe üstelik sağa sola reklam için yedirdikleri paralara ulaşmama ve bu açığı onlara 0.5 Bitcoin karsiliğinda söylememe rağmen bana 100 dolarlık 'token' teklif etmişlerdir.

Ben teklifi kabul etmedim takıma gel, bizimle çalış dediler sonra da yol verdim çünkü SEC'in kafa atacağı projelerden biri bu.

Ayrıca ben hacklediğimde projenin arkasinda bir para babası vardı ama CEO vs sahteydi, onu siteden kaldirip gerçek kişiyi koymuşlar.

Bu olay olalı beş ay olmuştur, herifler token satışını aylardır yapıyor çünkü yazan hacim de sahte 40 milyonu falan feyk onun.

Şu icolara yatirim yapmayin gozunu seviyim.

Valla çok teşekkür ederim. Proje hakkında bu kadar derin araştırmalar yaptığınızdan ve bilgilere sahip olduğunuzdan haberim olsaydı hiç makale yazmakla uğraşıp boşu boşuna vakit harcamazdım Smiley Projenin icodropsta listelenmesi benim için en önemli husustu makale yazmamdaki

Bu tür ico sitelerinde zaten para döndüğü için veriyorsun üç beş kuruş ve sizi en iyi şekilde listeliyorlar. Gerçek anlamda araştırarak listeleme yapan bir ico sitesi varsa ben bilmiyorum. Bilen varsa da zaten paylaşacağını sanmıyorum. Neden çünkü oradan bir gelir sağlıyordur. Pastanın bölünmesini ister mi ?

Haklısınız icodropsu ben hep ayrı tutmuştum diğer derecelendirme sitelerinden. Bundan sonra da ona tam olarak güvenmeyeceğim. Bilgi için tekrar teşekkürler hocam.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bazı çöp denen projeler sağlam yükselişler yaptı bu piyasada, pişmanlıklarla dolu olan insanlar var. Bu yüzden ben bir şey diyemem öncesinden. Sadece hardcap miktarını ve token fiyatını yüksek buldum.
member
Activity: 238
Merit: 14
Proje çöptür.

Tüm sosyal medya hesaplarini, mail adreslerini, skype adresleri, droplet sunucuları ve özel konuşmalarini hacklememe üstelik sağa sola reklam için yedirdikleri paralara ulaşmama ve bu açığı onlara 0.5 Bitcoin karsiliğinda söylememe rağmen bana 100 dolarlık 'token' teklif etmişlerdir.

Ben teklifi kabul etmedim takıma gel, bizimle çalış dediler sonra da yol verdim çünkü SEC'in kafa atacağı projelerden biri bu.

Ayrıca ben hacklediğimde projenin arkasinda bir para babası vardı ama CEO vs sahteydi, onu siteden kaldirip gerçek kişiyi koymuşlar.

Bu olay olalı beş ay olmuştur, herifler token satışını aylardır yapıyor çünkü yazan hacim de sahte 40 milyonu falan feyk onun.

Valla çok teşekkür ederim. Proje hakkında bu kadar derin araştırmalar yaptığınızdan ve bilgilere sahip olduğunuzdan haberim olsaydı hiç makale yazmakla uğraşıp boşu boşuna vakit harcamazdım Smiley Projenin icodropsta listelenmesi benim için en önemli husustu makale yazmamdaki

Bu tür ico sitelerinde zaten para döndüğü için veriyorsun üç beş kuruş ve sizi en iyi şekilde listeliyorlar. Gerçek anlamda araştırarak listeleme yapan bir ico sitesi varsa ben bilmiyorum. Bilen varsa da zaten paylaşacağını sanmıyorum. Neden çünkü oradan bir gelir sağlıyordur. Pastanın bölünmesini ister mi ?
member
ortalıkta o kadar çöp scap proje varki neye yatırım yapacağımızı şaşırdık açıkçası yinede emeğine sağlık hocam o kadar uğraşmışssın

Teşekkür ederim hocam valla büyük bir hayal kırıklığı oldu bende Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
ortalıkta o kadar çöp scap proje varki neye yatırım yapacağımızı şaşırdık açıkçası yinede emeğine sağlık hocam o kadar uğraşmışssın
member
Proje çöptür.

full member
Activity: 616
Merit: 100
Bu fikir için illa bir ICO ya da token çıkarmaya gerek yok atıkların elektrik için kullanımı gelecekte potansiyeli olan bir konu ama proje fikir olarak yavan ve vizyon vaat etmiyor, küresel bir kullanımından da söz etmek zor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Proje çöptür.

Sen nasıl bi kralsın ya Cheesy
Piyasadaki ico'ların %95'i çöp zaten. Böyleleri ise çöpün dibi. Zaten bounty'si falan bountyhive'da, ordan bi cacık çıkmıyor.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Güzel bir projeye benziyor. Ama hakkında hiç de iyi konuşmuyorlar. Bountyhivede bounty kampanyası var. Bende kampanyaya katıldım. Ama pek ümütlü diyilim. Bakalım nasıl olucak.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Proje çöptür.

Pages:
Jump to: