Pages:
Author

Topic: [DUY][Qtum] UTXO temelli POS Akıllı Kontrat Platformu|Coindesk & Bitcoinmagazine - page 4. (Read 6209 times)

hero member
Activity: 518
Merit: 500
Cevurmen yeni durumlar hakkinda bilgi veririse iyi olur. Sistemin ne oldugu ne yapmaya calistiklari hala karmasa icinde biri dio btc ile entegreli bir sistem biri dio eth ole ilgili olcak biri diyor wechat te kullanicak biraz daha duzgun bir bilgi alabilirmiyim yatirim yapcam ama ne oldugu cozemedim
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
O kadar gereksiz bir proje ki konularına imzasını taşıyanlar dışında kimse yazmıyor. Vurgun yapmak için değişik bir yöntem seçmişler ama ICO'yu erkenden açsalar para toplarlardı. Yakında imza kampanyasını da bitirebilirlermiş, eğer öyle olursa proje başlamadan biter.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
imza kampamyasından da gönderi geldi postların bir çoğunu saymıyor götler ama Cheesy genede ödülü göndermeleri iyi oldu.
adamlar baya bir para akıtıyorlar bence bu porje tuaf boyunda ilginç olmaya başladı.

Bu kadar kötü post kalitesiyle ödeme alman bile mucize olmuş. Blackmamba postları kontrol ederken düşük rütbelilere sıra gelene kadar yorulduğu için atlamış olmalı. Karşılaştırma amaçlı iki sayfayı birden açıp bakarak mesaj kalitenin ne kadar kötü olduğunu anlayabilirsin.
https://bitcointalksearch.org/user/ingiltere-333827
https://bitcointalksearch.org/user/temmuz-911706

aynen kalitesi kötü ama çeşitlilikten veriyorlar
sürekli bir kanalda yazıldığında kelime adedi uymazsa öndenmiyor.
tam anlamıyla doldurman lazım seninkide son 20 mesaj yarısı tek bölümde kalanlarıda aynı bu yüzden koşullara uyman  lazım bana ondan vermiştir snırm
benimde ingilizcem pek iyi değil olduğu kadar Smiley konuyu anlaya bildiğim kadar işte para gelsinde varsın kalitesiz olsun  Grin
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
imza kampamyasından da gönderi geldi postların bir çoğunu saymıyor götler ama Cheesy genede ödülü göndermeleri iyi oldu.
adamlar baya bir para akıtıyorlar bence bu porje tuaf boyunda ilginç olmaya başladı.

Bu kadar kötü post kalitesiyle ödeme alman bile mucize olmuş. Blackmamba postları kontrol ederken düşük rütbelilere sıra gelene kadar yorulduğu için atlamış olmalı. Karşılaştırma amaçlı iki sayfayı birden açıp bakarak mesaj kalitenin ne kadar kötü olduğunu anlayabilirsin.
https://bitcointalksearch.org/user/ingiltere-333827
https://bitcointalksearch.org/user/temmuz-911706
hero member
imzasının çok vermesini geçtim güzel bişey ama bu kadar para dağıtan bi proje nasıl birşey çıkaracak çok merak ediyorum
bol keseden dağıtıp hamuduyla götürmesinler.
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
bende gönderdim bakalım .

Kuralları okuyup mesaj yazarsanız dediğiniz sıkıntıları yaşamazsınız. Kurallar dahilindeki tüm postları sayıyorlar. 2. dönemde kampanyaya giriş yaptım ve minimum mesaj sayısı olan 15'i doldurarak ödeme aldım.
*Localde 10'dan fazla post atarsanız sayılmaz.
*Gün içinde 8. posttan sonraki postlarınız sayılmaz.
*120 karakterin altındaki postlarınız sayılmaz. Linkler karakter sınırına dahil değildir.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar imzamdan da anlaşılabileceği gibi QTUM platformunun bir süredir düzenlediği kampanyada yer alıyorum. İşi gerçekten çok ciddiye alıyorlar ve şu ana kadar ne vaat edildiyse olması gerekenden daha iyisini verdiler. Ben kampanyaya katıldığımdan beri post fiyatlarını 2 defa yükselttiler. Postları günlük olarak tek tek takip edip sayıp uygun olup olmadığını denetliyorlar. Şu an sanırım forumdaki en yüksek kampanya ücretlerinden birini veriyorlarmış. Bende bıraktıkları izlenim (elbette yüksek ücretinde etkisi var Smiley ) son derece olumlu.
sr. member
Beyler ben de okudum ama kafam artık basmıyor, bu tam olarak nedir.
Bize sunduğu şey nedir (kampanya harici)
Yatırımlık bir durum var mı?

Bi özet geçerseniz sevinirim.

açıkcası çevirmek olaydan çok uzak olduğundan bizde pek bilgi alamıyoruz. adamlar bişeyler çıkarıcaklar ama ico olcak direk coin mi bende çözemedim. yada başka bişeymi
ilginç olan dediğim gibi imza kampanyasından 0,011 btc geldi onda düzgün bişey yapamamama rağmen para gönderiyorlar demek ki adamlarda para var Cheesy buda önemli bir etken.
bakalım bende tam çözemedim ama karıştırıyorum  bişeyler
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Beyler ben de okudum ama kafam artık basmıyor, bu tam olarak nedir.
Bize sunduğu şey nedir (kampanya harici)
Yatırımlık bir durum var mı?

Bi özet geçerseniz sevinirim.
sr. member
bende gönderdim bakalım .
hero member

kuzen tam anlamadım durumu açıklarmısın

Anakonuya mesaj yazıp bu başlığa post atıyorsun, dün gördüm bugun ödeme yapmışlar.

Username : bitcoinisbest
Link to your post : https://bitcointalksearch.org/topic/m.17605808
bitcoin address: 1H5psmYShdABDn8QR2QoEmHZNjvvUJtN6i

Gibi
hero member
hero member
sr. member
valla bence gir gayet iyi ama çok koşulu var doldura bilcen mi bilemem Smiley

Yer yok gibi, başka kampanya bakıcaz

full de 2 kişilik var yaz bence olursa olur
hero member

Yer yok gibi, başka kampanya bakıcaz
hero member
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Reklam işini iyice büyüttüler. Legendaryler için post başı 0.0017 BTC veriyorlar. Bu şekilde haftada 40 mesaja 0.065 BTC kazanmak mümkün. Mesajların en fazla 10 tanesi localde yazılabilir ve günde 8 posttan fazlası sayılmıyor. Kampanyanın 7 hafta sürmesi bekleniyor. Kalan 6 hafta maksimuma ulaşılırsa 0.39 BTC getirisi olacak Legendary hesap için.

Legendary için gerçekten güzel bir imza kampanyası diyebilirim bakalım bende girdim kampanya yöneticisi iyi birisi gibi duruyor. 8 posttan sonrasını saymamaları iyi olmuş zaten 10-15 postta sadece boşuna kaliteyi düşürmek olabilir. Şimdilik iyi gibi duruyor bakalım kampanya sonunda durum ne olacak. Bu arada 10 posttan fazla locale atılırsa onlar sayılmıyor sanırım. Kısacası sadece 10 tane locale atılcak gibi bir durum yok demi?

Ne kadar zaman var, ben de girsem mi?

7 hafta sürmesi bekleniyor Full member için boş yer vardı sanırım yinede bir şansını dene derim Locale 10 mesaj hakkın var sonrakileri saymıyor. Full memberlar haftada 40 mesaja 0.04 btc veriyor gayet iyi bir rakam zaten şu anda haftalık en yüksek ücreti bu kampanya veriyor.
hero member
Reklam işini iyice büyüttüler. Legendaryler için post başı 0.0017 BTC veriyorlar. Bu şekilde haftada 40 mesaja 0.065 BTC kazanmak mümkün. Mesajların en fazla 10 tanesi localde yazılabilir ve günde 8 posttan fazlası sayılmıyor. Kampanyanın 7 hafta sürmesi bekleniyor. Kalan 6 hafta maksimuma ulaşılırsa 0.39 BTC getirisi olacak Legendary hesap için.

Legendary için gerçekten güzel bir imza kampanyası diyebilirim bakalım bende girdim kampanya yöneticisi iyi birisi gibi duruyor. 8 posttan sonrasını saymamaları iyi olmuş zaten 10-15 postta sadece boşuna kaliteyi düşürmek olabilir. Şimdilik iyi gibi duruyor bakalım kampanya sonunda durum ne olacak. Bu arada 10 posttan fazla locale atılırsa onlar sayılmıyor sanırım. Kısacası sadece 10 tane locale atılcak gibi bir durum yok demi?

Ne kadar zaman var, ben de girsem mi?
hero member
Activity: 882
Merit: 507

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Pages:
Jump to: