Pages:
Author

Topic: [Duyuru] SatoshiOcean - Bitcoin Faucet %100 REF ve ZEROTOHUNDRED Game - page 3. (Read 8258 times)

hero member
Activity: 938
Merit: 1000
arkadaş aliser ile görüştük, konuştuk konuyu kapattık diyor
bu durumda konuyu daha fazla uzatmanın manası yok
siteye gelince ödüllerin yükselmesi olumlu olmuş
ama şahsen bence hala cazip denecek kadar yüksek değiller..

Önerin nedir? Şu kadar olsa diyebileceğin rakamları belirt şartlar uygunsa ona göre düzenleme yaparız.

Hocam ben bayağıdır düzenli faucet kullanmıyorum
Ama kullanmak istesem garanti 1000 satoshi ve üstünü kullanırdım
En son dönemlere sadece bu faucetlere bakıyordum zaten
yani max ne kadar verdiğiniz değil, minumum ne kadar verdiğiniz önemli
gerçi son güncelleme ile oranlarınız artık düşük sayılmaz
ama cazip denilecek kadar da değil..
newbie
Activity: 56
Merit: 0
oranlarımızı güncelledik arkadaşlar, ayrıca ödeme limitini 10k ya indirdik.

0      - 1000   0,00000100 - 0,00000400
1001 - 5000   0,00000400 - 0,00000600
5001 - 9885   0,00000800 - 0,00001000
9886 - 9985   0,00001000 - 0,00001600
9986 - 9993   0,00001600 - 0,00002400
9994 - 9997   0,00002400 - 0,00003600
9998 - 9999   0,00005500 - 0,00011000
10000                              0,00110000
newbie
öncelikle tebrik ederim, hayırlı olsun benim sorum adsense e nasıl kabul ettirdiniz siteyi? eski hesap mıydı yoksa bu iş ile başvurduğunuz da kabul ettiler mi?
teşekkürler.

Teşekkürler, evet daha önceden adsense hesabımız vardı. sürekli düzenli ödeme aldığımız sitelerimiz olduğundan bununla ilgili de bir problem yaşamayız.
hero member
Activity: 644
Merit: 500
öncelikle tebrik ederim, hayırlı olsun benim sorum adsense e nasıl kabul ettirdiniz siteyi? eski hesap mıydı yoksa bu iş ile başvurduğunuz da kabul ettiler mi?
teşekkürler.
newbie

Önerin nedir? Şu kadar olsa diyebileceğin rakamları belirt şartlar uygunsa ona göre düzenleme yaparız.
hero member
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Türklerden neden adam olmaz sorusunun cevabı için su başlığı baştan sona okuyun. Faucet sitesi arkadaşlar bunlar aliserinkide faucet bu arkadaşınkide. ikiside bedavadan bitcoin dağıtıyorlar. siteler birbirine benzeyebilir bu konuda da aliser ve ocean arkadaş tartışırlar. Olay yan hesap savaşlarına dönmüş. yakında yüzyüze kavgaya dönecek iş.

Yan hesabımız yok gerçekten, 2 arkadaş olarak 2 hesabımız var. aliserinde yan hesabı olduğunu düşünmüyorum. bazı arkadaşlar olayı fazla ciddiye aldılar. aliserle karşılıklı konuştuk, anlaştık forumdaki yazılardan da anlaşılabilir. diğer arkadaşlara söylenecek pek bir şey yok Smiley savunan, savunmayan, haksız yere giydiren, suçlayan herkese teşekkürler.
yok ben siz yada aliser yan hesaptan saldırıyor demedim. siz zaten kendi hesabınızdan cevapları veriyorsunuz olumsuz olsa bile. başkları laf yetiştirmek için yan hesaplar açmış. iki kutup oluşmuş.
newbie
Türklerden neden adam olmaz sorusunun cevabı için su başlığı baştan sona okuyun. Faucet sitesi arkadaşlar bunlar aliserinkide faucet bu arkadaşınkide. ikiside bedavadan bitcoin dağıtıyorlar. siteler birbirine benzeyebilir bu konuda da aliser ve ocean arkadaş tartışırlar. Olay yan hesap savaşlarına dönmüş. yakında yüzyüze kavgaya dönecek iş.

Yan hesabımız yok gerçekten, 2 arkadaş olarak 2 hesabımız var. aliserinde yan hesabı olduğunu düşünmüyorum. bazı arkadaşlar olayı fazla ciddiye aldılar. aliserle karşılıklı konuştuk, anlaştık forumdaki yazılardan da anlaşılabilir. diğer arkadaşlara söylenecek pek bir şey yok Smiley savunan, savunmayan, haksız yere giydiren, suçlayan herkese teşekkürler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Siteyi kullanacağımdan değil, faucet kullanmayı 2 sene önce bıraktım. Buradaki site sahibi arkadaşa yanlış bir şey yapmadığı halde gereksiz şekilde yüklenilmiş. Nedense aliserin bütün arkadaşları yine toplanmışlar. Biraz sakin olun gençler.
newbie
Ya inanın sesli güldüm. Bu kadar amatörce bir iş olabilirmi Smiley ya arkadaşım kaputu açtınız bari aküyü çalmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=8RcaVWWwDoA

Abi birde tamamen Türk kaynakları derken kaynaklarını kullandığınız ismi de vereydiniz bari adam teşekkür ederdi Cheesy kaynağı kullanmışınız bari tanıtımı bire bir kullanmayaydınız. İlahi sizlere bayağı güldüm bak akşam akşam.

Tamam belki siteyi aynen kopyalamış konuyuda kopyalamış geldin burda düşüncelerini dile getirdin eleştirdin ingizce konuya da gittin bu site aliser in sitesinin kopyası dedin buraya kadar tamam ama neden adamın ingizce konusuna gidipte SCAM yazıyosun

Yahu bir de gitmiş üşenmemiş yan hesap açmış millete laf yetiştiriyorsun. Tamam süper olmuş siten harika buralara takılma git rus başlıklara takıl buradan sana ekmek çıkmaz.

Tabi tabi, bizi savunan herkes bizim yan hesaplar. kişi kendinden bilir işi diyorum. başlığı taciz eden sensin, uzatma daha fazla, tamam sen haklısın.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
Ya inanın sesli güldüm. Bu kadar amatörce bir iş olabilirmi Smiley ya arkadaşım kaputu açtınız bari aküyü çalmayın.

Abi birde tamamen Türk kaynakları derken kaynaklarını kullandığınız ismi de vereydiniz bari adam teşekkür ederdi Cheesy kaynağı kullanmışınız bari tanıtımı bire bir kullanmayaydınız. İlahi sizlere bayağı güldüm bak akşam akşam.

Tamam belki siteyi aynen kopyalamış konuyuda kopyalamış geldin burda düşüncelerini dile getirdin eleştirdin ingizce konuya da gittin bu site aliser in sitesinin kopyası dedin buraya kadar tamam ama neden adamın ingizce konusuna gidipte SCAM yazıyosun

Yahu bir de gitmiş üşenmemiş yan hesap açmış millete laf yetiştiriyorsun. Tamam süper olmuş siten harika buralara takılma git rus başlıklara takıl buradan sana ekmek çıkmaz.
member
Activity: 63
Merit: 10

newbie
oranlarımızı güncelledik, neredeyse hepsi 2 katına çıkarıldı. yine az diyen arkadaşlar olursa elimizden geldiğince güncellemeye çalışırız Smiley
newbie
Konu çok farklı şekilde, farklı anlamlar üzerinden yürümüş gitmiş
Bu biraz, 1 kişiye beşiktaş diyip, bi sonraki kişiye fenerbahçe demek gibi.
Herkez istediği şekilde, istediği tasarımı kullanmakta özgür.Ona bakarsanız, google dünya devi, ancak yandexte googleye benziyor Smiley google bu durumda kalkıp adamlara sen çaldın diyemez.Çünkü yandexin farklı işlevleri var, googlenin farklı işlevleri.İkisi arama motoru olsada, rekabet olması şart.

Arkadaş rekabetlik konusuna değinmiş, rekabet olmadan olmaz zaten.Ozaman tüm faucet sitelerini kapatalım, 1 tane açık kalsın oda günde 500-100 satoshi bıraksın.Olurmu öle şey Smiley

Arkadaş güzel bir servis ortaya koymuş, emeğiyle birlikte.Biz destek olacağımıza, binevi köstek oluyoruz.

Yayın hayatınızda başarılar.

@Navigo teşekkürler, arkadaşların kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum. zamanla herşey yoluna girer.

herkese başarılar.
hero member
Talit olup olmaması bir yana düşük kazanç oranı nedeni ile tutması imkansız bir sistem
şansınız yanınızdaysa evet çok kazanabilirsiniz ama bu çok kazançlı olduğunuzu göstermez
artık kimse 300 - 500 satoshi için faucet kullanmaz..
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Konu çok farklı şekilde, farklı anlamlar üzerinden yürümüş gitmiş
Bu biraz, 1 kişiye beşiktaş diyip, bi sonraki kişiye fenerbahçe demek gibi.
Herkez istediği şekilde, istediği tasarımı kullanmakta özgür.Ona bakarsanız, google dünya devi, ancak yandexte googleye benziyor Smiley google bu durumda kalkıp adamlara sen çaldın diyemez.Çünkü yandexin farklı işlevleri var, googlenin farklı işlevleri.İkisi arama motoru olsada, rekabet olması şart.

Arkadaş rekabetlik konusuna değinmiş, rekabet olmadan olmaz zaten.Ozaman tüm faucet sitelerini kapatalım, 1 tane açık kalsın oda günde 500-100 satoshi bıraksın.Olurmu öle şey Smiley

Arkadaş güzel bir servis ortaya koymuş, emeğiyle birlikte.Biz destek olacağımıza, binevi köstek oluyoruz.

Yayın hayatınızda başarılar.

newbie
hero member
Activity: 826
newbie
Öncelikle günaydın arkadaşlar. ilk tepkileri görmek ve manipüle etmemek, tartışmaya girmemek için uzun bir süre cevap vermemeyi tercih ettim. Bu yüzden yazılması gerekenler biraz uzun oldu lütfen cevap vermeden önce tüm yazıyı okuyup anlayın.

Eğer taşlamalar bittiyse sorulara, ithamlara bir kaç kelime ile yanıt vereyim. 

@Surger öncelikle teşekkürler. saat başı veren faucetlere göre oranlarımız kesinlikle daha yüksek olmakla birlikte birazda şansına bağlı. Saatte 6 tıklama ile 2000 satoshi kazanabileceğin gibi maalesef 600-700 bandında da kalabilirsin ama 2 katı kazanmak için alınabilecek bir risk gibi duruyor 

Geri kalan arkadaşlar ise genel olarak bir clone, kopya, arak ve sistem açıkları yorumları üzerinden yürümüşler ve bazı şeyler yazmışlar.

Şu arak meselesine değinmek gerekirse, yok ters mühendisliği, hintlisi derken baya baya beyin fırtınası dönmüş, filmlerden replikler ve videolar ile zenginleştirilmiş (replik ve videoyu neden filmden araklamış arkadaş ayrıca merak ediyorum, kendisi orjinal bir replik ve kendi çektiği video ile karşımıza çıkabilirdi, takılmayalım böyle şeylere.). Kodsal bağlamda bir arak/kopyalama yok. Olsa deriz ki @aliser sisteminde açık var, düzelt. Sitelerdeki benzerliğin en büyük sebebi @aliser'in ve bizim frontendte bootstrap kullanmamız, oturup sıfırdan yazdığını/mızı sanmıyorsunuz herhalde. herneyse teknik detaylara girip beyinleri yormaya gerek yok. isteyene açıklarım. @aliser ortaya başarılı ve eğlenceli bir ürün koymuş. varsın aslını yaşatalım problem yok.

Türk kaynakları lafından da farklı anlamlar çıkmış. Doğaldır, yoruma açıktır. Tekrar kısaca açıklayayım. Türk kaynakları derken tamamen özsermayeyi kastettik. @aliser 'in de ilk zamanlarını biliyorum. (bilerek) proxy koruması, multiuser korumaları olmadan başladı. özsermayesinden de çokça bahsetmiştir konularındaki mesajlarında. sistemin büyümesi için bu tür şeylere izin verdi. çok doğru bir hareketti. Aynı yoldan ilerliyoruz.

İngilizce kısmının arak tarafına gelince, genel geçer 3-4 faucet sitesine baktığımızda açıklamaların basit olduğunu buna göre kendi düzenlemelerimiz ile aynı konsepti kullandığımız belirtmek isterim ve bu sitelerin arasında kesinlikle @aliser 'in sitesi yok. Benzer bir durum varsa @aliser de diğerlerinden esinlenmiş diyebiliriz. değilse değil onlar da benden esinlendi diyebilir.

Sistemdeki açıklara gelince, çok açık var(!) arkadaşlar, lütfen girin sisteme ve sömürün Smiley rus arkadaşlarımızdan da özellikle rica edeceğiz bu konuyu.

Autopay konusuna gelince, bilerek şimdilik eklemedik nedeni de aslında attığınız mesajlarda mevcut. valid olmayan kullanıcıların kötü niyetli kullanımına engel olmak için. ileride tabiki autopay olmalı, olacak. o kadar insanla nasıl uğraşacağız.

İstese reklam gelirlerini alır kimseye birşey vermeden çeker giden diyen arkadaşa gelince, tabiki haklı olabilirsin. bunu @aliser 'in yapmayacağının bir garantisi var mı? autopayi kapatıp hadi arkadaşlar eyvallah diyerek sessizce uzaklaşabilir. o kalitede bir insan değil o ayrı bir konu. örnek olması açısından bu şekilde örneklendirdim, beyinleri yormayın lütfen tartışma yaratmak için. Denemeye başlayan arkadaşlar var yakında ödemelerini alıp almadıklarını görürler. Güven zamanla oluşacak bir olgudur farkındayız.

İngilizce başlığımızı da trolleyen arkadaşlar olmuş, sıkıntı yok. Fakat objektif bir şekilde tarafsız isen sıkıntı yok Smiley çünkü sen kalkıp @aliser 'in sitelerinin çince rusça (google translate) reklamını yapıp, altına da ekran görüntüsü ile 2-3 kez "wooouuwww 50k satoshi kazandım çok teşekkürler" yorumlarını yapıyorsan bu biraz popo öpücülüğne giriyor, hoş durmuyor o yüzden dedim Smiley

Ref sistemi de yakında yayına girecek.

Ayrıca şöylede bir bölüm hazırlıyorum, sitedeki tüm aktiviteler şeffaf olacak. kim ne zaman ne kadar kazanmış, withdrawı ne zaman yapmış, ödemesini ne zaman almış. (yakında eklenecek olan) oyun sırasındaki kazançları vs. hepsi açık açık site üzerinden ulaşılabilir olacak. isteyen, korkusu olan, güven problemi yaşayan, regl döneminde bulunan arkadaşlar için aydınlatıcı olacağını düşünüyorum.

Bu arada baştan söyleyeyim de tartışması yaşanmasın tekrar tekrar, yakında 1dk, 3dk, 5dk, 15dk, 30dk, 60dk 120dk ve 24 saatlik siteleride açıyoruz. şimdi @aliser kalkıp 24 saatlik ya da daha uzun süreli bir site açarsa o da bizden mi esinlenmiş olacak Smiley yapmayın lütfen.

Daha da güzel bir haber vereyim. Sistem tamamen bittikten sonra tüm kodları indirip (oyun kısmı hariç) kendi faucet sitenizi kurabileceksiniz. (Biraz da burdan tartışma çıksın)

Yazı uzun oldu, kimi sıkılır, kiminin işi gücü vardır okuyamaz diyerek kısaca şunu söyleyebilirim. Kraldan çok kralcı olmayın arkadaşlar. Hepimiz Aynı gemideyiz. Pazar payınız küçülmesin diye böyle oyunlara girmeyin. @aliser ortaya başarılı bir ürünü aylar önce koymuş. serbest piyasa isteyen istediğini kullanır.

Bol kazançlı günler dilerim. bizim de etttiğimiz gibi siz de inandığınız tüm tanrılara dua edin @aliser bizim 10 katımız kazansın Smiley
Pages:
Jump to: