Pages:
Author

Topic: Dzisiejsza cena Bitcurex.pl - page 2. (Read 2331 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 14, 2014, 05:54:59 AM
#17
Bitcurex miał włam najwyraźniej, zobaczymy jak sobie poradzą z przywróceniem systemu.

A skąd wiesz, że mieli włam?

Może zwykłe prace nad zmianami :-)
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
March 14, 2014, 05:22:14 AM
#16
Bitcurex miał włam najwyraźniej, zobaczymy jak sobie poradzą z przywróceniem systemu.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
March 13, 2014, 07:39:53 PM
#15
cała esencja giełd  Wink
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
March 13, 2014, 12:20:55 PM
#14
bitcurex lojalny moim zdaniem ale zawsze jest ryzyko ze "zniknal"

idzie zarobic na roznicach w volume pomiedzy gieldami szczegolnie w nocy jak polacy spia Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 262
EOSABC
March 13, 2014, 12:11:48 PM
#13
O nic ich nie posądzam, ale mają na giełdzie ponad 5 mln PLN łącznie w walucie i BTC. Niejeden zabił za mniejsze pieniądze  Roll Eyes

No tu masz rację Smiley natomiast patrząc w ten sposób wszystkie giełdy przechowują majątek.
Każda z nich mogłaby wpaść na ten sam pomysł Smiley

Mam nadzieję, że ludzie z Bitcurex na to nie wpadną Tongue

Natomiast dalej uważam, że trzymanie pieniędzy na jakiejkolwiek giełdzie jest bardzo - bardzo ryzykowne....

Smiley śpię spokojnie gdy moje BTC są bliżej Tongue niż gdzieś na koncie giełdowym...


Oczywiście, trzymać tylko u siebie, szczególnie krypto Smiley
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 13, 2014, 10:47:17 AM
#12
O nic ich nie posądzam, ale mają na giełdzie ponad 5 mln PLN łącznie w walucie i BTC. Niejeden zabił za mniejsze pieniądze  Roll Eyes

No tu masz rację Smiley natomiast patrząc w ten sposób wszystkie giełdy przechowują majątek.
Każda z nich mogłaby wpaść na ten sam pomysł Smiley

Mam nadzieję, że ludzie z Bitcurex na to nie wpadną Tongue

Natomiast dalej uważam, że trzymanie pieniędzy na jakiejkolwiek giełdzie jest bardzo - bardzo ryzykowne....

Smiley śpię spokojnie gdy moje BTC są bliżej Tongue niż gdzieś na koncie giełdowym...
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
March 13, 2014, 10:04:31 AM
#11
Gox też był na rynku kilka lat zanim się przekręcili.

Siedziba jest w Łodzi, jak ktoś jest ciekawy to zapraszam, żeby sobie pojechał i ocenił sam, bo taką klitkę w jakiej się mieszczą to można za kilka stówek miesięcznie wynająć. Kapitał zakładowy mają groszowy, jak kiedyś się (odpukać) zwiną to po kasie.

Poznałem ich i widzieliśmy się wielokrotnie, mimo to obawy są jak najbardziej uzasadnione.
Już niebawem będzie więcej do wyboru... Wink


ja tam myślę, że jak na razie lepszej opcji niż Bitcurex nie ma.

Reguła prosta - nie przechowywać tam oszczędności...
Smiley

A istnieją już trochę i mam nadzieję, że poistnieją do końca bitcoina Smiley
W końcu co jest lepsze? Stały zysk czy jednorazowy strzał w kłopotami?
O nic ich nie posądzam, ale mają na giełdzie ponad 5 mln PLN łącznie w walucie i BTC. Niejeden zabił za mniejsze pieniądze  Roll Eyes
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 12, 2014, 09:04:03 PM
#10
Gox też był na rynku kilka lat zanim się przekręcili.

Siedziba jest w Łodzi, jak ktoś jest ciekawy to zapraszam, żeby sobie pojechał i ocenił sam, bo taką klitkę w jakiej się mieszczą to można za kilka stówek miesięcznie wynająć. Kapitał zakładowy mają groszowy, jak kiedyś się (odpukać) zwiną to po kasie.

Poznałem ich i widzieliśmy się wielokrotnie, mimo to obawy są jak najbardziej uzasadnione.
Już niebawem będzie więcej do wyboru... Wink


ja tam myślę, że jak na razie lepszej opcji niż Bitcurex nie ma.

Reguła prosta - nie przechowywać tam oszczędności...
Smiley

A istnieją już trochę i mam nadzieję, że poistnieją do końca bitcoina Smiley
W końcu co jest lepsze? Stały zysk czy jednorazowy strzał w kłopotami?
sr. member
Activity: 476
Merit: 262
EOSABC
March 12, 2014, 04:44:00 PM
#9
Gox też był na rynku kilka lat zanim się przekręcili.

Siedziba jest w Łodzi, jak ktoś jest ciekawy to zapraszam, żeby sobie pojechał i ocenił sam, bo taką klitkę w jakiej się mieszczą to można za kilka stówek miesięcznie wynająć. Kapitał zakładowy mają groszowy, jak kiedyś się (odpukać) zwiną to po kasie.

Poznałem ich i widzieliśmy się wielokrotnie, mimo to obawy są jak najbardziej uzasadnione.
Już niebawem będzie więcej do wyboru... Wink
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 08, 2014, 09:09:35 PM
#8
Kurcze i coś cena nie chce wskoczyć spowrotem na 2500zł Tongue

Szkoda Wink
3eba będzie poczekać.


Pozdr.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 05, 2014, 11:02:52 AM
#7
Gox też był na rynku kilka lat zanim się przekręcili.

Siedziba jest w Łodzi, jak ktoś jest ciekawy to zapraszam, żeby sobie pojechał i ocenił sam, bo taką klitkę w jakiej się mieszczą to można za kilka stówek miesięcznie wynająć. Kapitał zakładowy mają groszowy, jak kiedyś się (odpukać) zwiną to po kasie.

No to prawda Smiley być tak może ... dlatego starym dobrym zwyczajem - nie powinno się przechowywać na giełdzie swoich oszczędności Smiley
Nie miałem nic na MtGoxie Smiley nie mam nic na żadnej z giełd Smiley przelewam na bierząco jak chcę tradeować, może ponoszę dodatkowe koszty za przesyłanie - ale nie ryzykuję straty wszystkich cryptowalut Smiley)


pozdrawiam!
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
March 05, 2014, 10:57:08 AM
#6
Gox też był na rynku kilka lat zanim się przekręcili.

Siedziba jest w Łodzi, jak ktoś jest ciekawy to zapraszam, żeby sobie pojechał i ocenił sam, bo taką klitkę w jakiej się mieszczą to można za kilka stówek miesięcznie wynająć. Kapitał zakładowy mają groszowy, jak kiedyś się (odpukać) zwiną to po kasie.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 05, 2014, 10:50:18 AM
#5
Nie byłem w ich siedzibie, nie wiem nawet gdzie się ona mieści Smiley
podejrzewam, że założyło ją kilku pasjonatów Bitcoin oraz IT, bez milionowego budżetu - więc nie spodziewałem się ogromnej wypasionej siedzimy Smiley

natomiast istnieją już trochę na rynku i jak narazie nikogo nie przekręcili Smiley

A co do ceny - doczekamy się na pewno >2500zł Smiley nie wiadomo tylko kiedy Smiley oby niedługo (i nie z pompy, a bardziej naturalnie proszęTongue)
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
March 05, 2014, 10:42:57 AM
#4
Będzie dobrze, nigdy nie patrzcie na wykresy dzienne tylko przynajmniej w porównaniu do ostatnich 3 dni. Cena nawet po niewielkim spadku jest wciąż wyższa niż kilka dni temu a to znaczy, że idzie w górę. Doczekacie się i 2500 i więcej.

Jedynym moim zmartwieniem jest sama giełda a nie waluta. Nie wiem czy ktoś z was był w jej siedzibie, nie wygląda to zbyt poważnie, podobnie jak ich kapitał zakładowy.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 04, 2014, 07:50:55 PM
#3
lekka pompa po chwili znów na dół zobaczymy

no dokładnie Smiley tak to niestety wygląda. Lekka pompa...

Chwilowo za dużo złych wiadomości do okoła, żeby cena mogła spokojnie poszybować Smiley
ale do wakacji może się doczekamy (spekulacje ... )

W każdym razie, jutro - właściwie dzisiaj rano - liczę na to, że zobaczymy 2300zł Smiley

Byłoby fajnie, bo muszę rachunki popłacić Smiley

legendary
Activity: 1302
Merit: 1002
March 04, 2014, 07:15:52 PM
#2
lekka pompa po chwili znów na dół zobaczymy
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 04, 2014, 06:42:57 PM
#1
Obudziłem się rano Smiley ( o 12:30...)
Patrzę ...

2100zł Smiley

Nie mineło wiele czasu...
2170zł Smiley

Już myślałem, że będzie szybki powrót na 2500zł... Sad ale niestety chyba jeszcze musimy poczekać Sad
Pages:
Jump to: