Pages:
Author

Topic: eBTC dali znate nešto o njemu? - page 4. (Read 2028 times)

member
Activity: 512
Merit: 10
October 05, 2017, 05:40:33 PM
#10

Pa iskreno, to mi je bio prvi airdrop u kojem sam sudjelovao. Mislio sam "ajde da i ja probam kako to funkcionira". Ne moram niti reći koliko sam se šokirao kad sam vidio kolika je cijena Smiley Izgleda da sam pogodio "ko prstom u govno" s tim airdrop-om Cheesy

Izgleda da jesmo.
Ja sam se zeznuo i prodao za nekih 0,5 ETH a sada vidim da samo mogao dobiti čak 1,75 ETH noćas... al' nećemo žaliti za propuštenim prilikama.
Que sera, sera!  Grin

Nija mi jasno samo, tko kupuje ?
Što džž i bogu je drago. Mislim da kupuju oni koji stvarno misle da ima budućnost ovog hybridBTC
full member
Activity: 172
Merit: 100
Crypto Hardcore
October 05, 2017, 05:06:07 PM
#9
Ajd reko, necu odmah trcati da prodajem...

https://coinmarketcap.com/currencies/ebtc/  Grin

Neka ih jos kod mene  Smiley
member
Activity: 112
Merit: 10
October 05, 2017, 02:07:03 PM
#8
Šteta što sam propustila Airdrop :-/
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 05, 2017, 02:55:40 AM
#7

Pa iskreno, to mi je bio prvi airdrop u kojem sam sudjelovao. Mislio sam "ajde da i ja probam kako to funkcionira". Ne moram niti reći koliko sam se šokirao kad sam vidio kolika je cijena Smiley Izgleda da sam pogodio "ko prstom u govno" s tim airdrop-om Cheesy

Izgleda da jesmo.
Ja sam se zeznuo i prodao za nekih 0,5 ETH a sada vidim da samo mogao dobiti čak 1,75 ETH noćas... al' nećemo žaliti za propuštenim prilikama.
Que sera, sera!  Grin

Nija mi jasno samo, tko kupuje ?

Da, meni isto nije jasno otkuda uopće tako velika cijena? Ovaj skok na 500+ USD noćas nije uzrokovala nikakva vijest. Jednostavno su cijena i volumen u jednom trenutku skočili. Sad se nekako drži na 400 USD (govorim o vrijednosti airdrop-a). Ja nisam prodao niti neću... Ako cijena padne, nisam ništa izgubio jer sam dobio besplatno. Ako poraste nakon objave roadmap-a, nitko sretniji od mene Cheesy
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
October 05, 2017, 02:31:52 AM
#6

Pa iskreno, to mi je bio prvi airdrop u kojem sam sudjelovao. Mislio sam "ajde da i ja probam kako to funkcionira". Ne moram niti reći koliko sam se šokirao kad sam vidio kolika je cijena Smiley Izgleda da sam pogodio "ko prstom u govno" s tim airdrop-om Cheesy

Izgleda da jesmo.
Ja sam se zeznuo i prodao za nekih 0,5 ETH a sada vidim da samo mogao dobiti čak 1,75 ETH noćas... al' nećemo žaliti za propuštenim prilikama.
Que sera, sera!  Grin

Nija mi jasno samo, tko kupuje ?
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 04, 2017, 02:10:55 PM
#5
Ja samo mogu reći da sam sudjelovao u airdropu i prilično sam zadovoljan što je trenutna vrijednost tokena koje sam dobio oko 100 USD  Cheesy
Pa to je lepo. Sada možeš da sačuvaš i za par meseci možda će vrediti mnogo više.
Moraću i ja malo više pratiti ova dešavanja.
Kažu da će biti ozbiljna pretnja BTC pošto su transakcije mnogo brži.
Netreba ni zanemariti da i naknada transakcije su mnogostuko manji.  Smiley

Pa iskreno, to mi je bio prvi airdrop u kojem sam sudjelovao. Mislio sam "ajde da i ja probam kako to funkcionira". Ne moram niti reći koliko sam se šokirao kad sam vidio kolika je cijena Smiley Izgleda da sam pogodio "ko prstom u govno" s tim airdrop-om Cheesy
full member
Activity: 588
Merit: 104
October 04, 2017, 09:44:48 AM
#4
Ja samo mogu reći da sam sudjelovao u airdropu i prilično sam zadovoljan što je trenutna vrijednost tokena koje sam dobio oko 100 USD  Cheesy
Pa to je lepo. Sada možeš da sačuvaš i za par meseci možda će vrediti mnogo više.
Moraću i ja malo više pratiti ova dešavanja.
Kažu da će biti ozbiljna pretnja BTC pošto su transakcije mnogo brži.
Netreba ni zanemariti da i naknada transakcije su mnogostuko manji.  Smiley
full member
Activity: 172
Merit: 100
Crypto Hardcore
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 04, 2017, 07:41:07 AM
#2
Ja samo mogu reći da sam sudjelovao u airdropu i prilično sam zadovoljan što je trenutna vrijednost tokena koje sam dobio oko 100 USD  Cheesy
full member
Activity: 588
Merit: 104
October 03, 2017, 09:04:53 AM
#1
Juče sam čitao da se pojavio eBTC = etherBitcoin, gde su brzine tranzakcija 8x brža od BTC ,a provizija skoro 10x manja nego kod BTC.
Kažu da će parirati sa BTC. Može valjda i da se rudari.
Ako neko zna nešto više neka podeli informacije Wink
Pages:
Jump to: