Pages:
Author

Topic: eBTC yeniden yapılandırılacak - page 2. (Read 1246 times)

legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 13, 2017, 05:53:20 AM
Tamda eBtc'nin sosyal medya siteleri kapanınca herkes scam çıktığını sanmıştı, Elinde tutanlar için güzel bir haber.
ama eBtc ' nin çok fazla ayakta kalacağını düşünmüyorum ben
O belli olmaz, dogecoin örneği var, şaka niyetine çıkıp yıllarca başıboş bırakılmış, hala kullanılıp güzel de kazandırıyor. Bu piyasada neyin nereye gideceği gerçekten belli değil.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
October 13, 2017, 05:51:31 AM
Hiçbir şekilde değerleneceğine inanmıyorum ve ikinci bir milleti çarpma girişimine bulunmuş durumdalar. Yeni üyeler böyle tokenlere çok dikkat etmeli ve hacmi düşük hiçbir kriptoparaya yüksek miktarlarda yatırım yapılmamalı.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
October 13, 2017, 05:44:27 AM
Kaşıkla verdiklerini kepçeyle mi alacaklar acaba ?

Airdrop mevzularına oldum olası güvenemedim . İnsanlara şimdi bir şekilde tekrar tokenleri alın diyip sonra bir vurgun mu olacak acaba ? Eğer bu şekilde bir çakallıkları varsa ponzicilerin bir üst seviyesidir bunlar Smiley

Aynı fikirdeyim. İlk etapta ekip yine güzel bir kar elde etti . Sıcağı sıcağına 2. dalgayı yakalama çabasındalar diye tahmin ediyorum . Yeni katılanlar büyük beklentiler içerisndeyken ucuza toparlanan tokenler yine kendileri tarafından piyasaya sürülecek olabilir . Tabi bunlar varsayım belki de gerçekten kazandıracak bir airdrop şeklinde devamı gelebilir. Üzülmeyecek miktarlarda yatırım yapmakta fayda var kesinlikle ..
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
October 13, 2017, 05:40:53 AM
Tamda eBtc'nin sosyal medya siteleri kapanınca herkes scam çıktığını sanmıştı, Elinde tutanlar için güzel bir haber.
ama eBtc ' nin çok fazla ayakta kalacağını düşünmüyorum ben
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 13, 2017, 05:17:24 AM
Büyük ihtimalle swap Mercatox borsası üzerinden yapılacak, elinde tokeni olanlar Mercatoxa aktaracak (bu iş gerçekleşirse Mercatox da ihya olacak tabii, hem hacim, hem de tanıtım anlamında) ve yeni tokenler hesaplara yüklenecek.
full member
Activity: 333
Merit: 103
October 13, 2017, 04:01:31 AM
Bu sefer sorunsuz kaliteli olarak gelirlerse $1 üzeri rahat görecektir. Yoksa şişirip satıcılar hariç ilgilenen kimse çıkmaz.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
October 13, 2017, 03:26:35 AM
Kaşıkla verdiklerini kepçeyle mi alacaklar acaba ?

Airdrop mevzularına oldum olası güvenemedim . İnsanlara şimdi bir şekilde tekrar tokenleri alın diyip sonra bir vurgun mu olacak acaba ? Eğer bu şekilde bir çakallıkları varsa ponzicilerin bir üst seviyesidir bunlar Smiley
full member
Activity: 333
Merit: 103
October 13, 2017, 02:35:35 AM

Az önce twitter da gördüm. Başka bir token ile birebir değişim yapılacakmış. Haber doğru ise çoğu kişinin elinde kalan token değerlenecektir.
Pages:
Jump to: