Pages:
Author

Topic: Edit... - page 5. (Read 1018 times)

newbie
Activity: 154
Merit: 0
December 24, 2017, 11:44:55 AM
çok sevdiğim bir söz vardır, you only live once Cheesy
neden kasıyorsunuz, toplayın cesareti bitsin iş. olacaksa olur, olmazsa da geçmiş olsun Smiley
member
Activity: 154
Merit: 16
December 24, 2017, 11:43:27 AM
Kendimden 5 yaş büyük (Ben 20) birisine aşık oldum dostlarım ve işin kötü tarafı bunu kıza söyleyemiyorum. Sebebi ise arkadaşlığımız bozulsun istemiyorum, fotoğrafına bakarken şöyle konu dışında dizinle paylaşmak istedim. Smiley

Hocam Allah tamamına erdirsin umarım tez zamanda açılırsın Smiley
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
December 24, 2017, 11:34:30 AM
5 yaş büyütülecek bir sorun değil. Takma kafana açıl kıza gerçekten seviyorsan senin olur zaten 👍

Çok seviyorum fakat cevap olarak ne alırım o konuda hiçbir fikrim yok maalesef Sad

Siz yaşınızdan olgunsanız aradaki 5 yıllık fark hiçbir şey değildir. Karşı taraf sizi yeterince tanıdıysa ve sizi kendine uygun olarak görüyorsa güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz Smiley

Cesaretimi topladığım zaman ilk adımı atacağım. Bakalım sonuç ne olacak. Smiley
newbie
Activity: 126
December 24, 2017, 08:08:41 AM
5 yaş büyütülecek bir sorun değil. Takma kafana açıl kıza gerçekten seviyorsan senin olur zaten 👍

Çok seviyorum fakat cevap olarak ne alırım o konuda hiçbir fikrim yok maalesef Sad

Siz yaşınızdan olgunsanız aradaki 5 yıllık fark hiçbir şey değildir. Karşı taraf sizi yeterince tanıdıysa ve sizi kendine uygun olarak görüyorsa güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz Smiley
newbie
Activity: 30
December 24, 2017, 07:56:36 AM
Allah yardımcın olsun  Smiley
hero member
December 24, 2017, 07:35:29 AM

member
Activity: 1022
Merit: 10
December 22, 2017, 05:04:24 PM
Hocam aşıksan git konuş bence derim.  Grin Arkadaşlığınız da olsa aşk bu yani.Hisler gerçek olduktan sonra gerisi teferruat.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
December 22, 2017, 04:34:16 PM
kardeşim duyguların gerçekse yaşın önemi yok ayrıca arada çok bi yaş farkı yok. umarım kızda senin gibi düşünüyordur Cheesy
member
Activity: 322
Merit: 15
December 22, 2017, 04:29:44 PM
full member
Activity: 686
Merit: 111
December 22, 2017, 04:05:22 PM
Seje arkadaşımızın yazdıklarına katılıyorum.Fakat;
cok mu duygusal yaklaşırım veya çok mu hayalperest olurum bilemem ama en azından aşık olduğun kişiye bunu gayet ciddi bir şekilde anlatmanı tavsiye ederim. Tamam küçüksün yaş olarak ama bu onunla birlikteliğine engel olabilecek bi durum değil. Benim bir çok senin durumunda olan arkadaşlarım şuan evli ve çocuklu , tamam kızın tokat gibi cevapları da olabilir. Fakat bunları söyleyebildikçe cesurlaşır insan. Belki hayranlık duygusu belki başka bir duygu bilemem ama bildiğim tek şey bunu onunla paylaşmalı olduğundur.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
December 22, 2017, 03:23:49 PM
Öyle bir durumda insan garip de hissedebiliyor daha büyük birine aşık olduğu için.Ama bunu sorun etme,fırsatını bulup kıza açılmaya bak derim.Hem aşık olup hem arkadaş olarak devam etmek imkansız bir şey bence.  Smiley
hero member
December 22, 2017, 03:05:36 PM
Bayanlar bizden gerek fiziki gerek duygusal gerekse olgunlaşma da bir iki tık önde gidiyorlar.. Ve 5 yaş fark varsa siz onu 8 hatta 10 olarak alin.. Fikirlerin uyuşmazlığı zevkler v.s birazda yaş ile alakalidir ve sizin şuan ask duygunuz bunlari görmezden gelecektir ama ileride ciddi problemler yasarsiniz.. Belki biraz humanist bakicam ama cinsellikten tutun vucud porsumesine kadar inanin ilerde çok problem yasarsiniz.. Aşk olurken kimse hadi ben buna aşık olayim diyemez ama aşkını gömüp kendine daha uygun birine asik olmayi bekleyebilir ki olmam deme ohoo neleri çikar karsina da iyiki kendimden 5 yas buyuk olani secmemisim dersin.. Bu arada 41 yasinda 2 evlilik gecirmis biri olarak soyluyorum bunlari.. İnan mavi boncuklarla sevgi pitircigi gibi cevap vermek ve sana destek olmak isterdim ama inan hayat o şekilde degil.. Davul hep dengi dengine çalmanin pesinde ve bizde ona uymak zorundayiz.. Neden mi mutlu olmak için…

İşin diger yüzüne gelirsek.. O bayan kardesimiz eğer 25 yaş olgunlugunda deil ve seninle anlaşabilir, vucud cinselllik de çok onemli deil hayat boyu benim yanimda olsun gozlerime baksin gibi bir durumdaysan ve bunu kabul ediyorsan ozaman hiç vakit kaybetme askini guygularini anlat.. Ama bil ki 30 lu yaslara geldiginde keşke diyeceksin 35 yaslarinda kafama edim 40 li yaslarda Allahim ne yaptim ben nasil kurtulacagim 45 li yaslarda ise halen birlikteyseniz zaten artik o senin herseyin olmustur bosuna sizlanma ölene kadar sesini kes saril ona Cheesy

Yazdıklarınız çok doğru ve yerinde olmuş ellerinize sağlık hocam. Bahsettiğiniz tüm engelleri de göze aldım fakat tek sorunum kıza karşı açılamamak şuan. Arkadaşım olarak olsun kalsın, uzaklaşmasın istiyorum eğer olumlu düşünmüyorsa. Platonik takılıp unutmak gerekecek sanırım. Bana evet desin, bırakın 40'lı yaşları 100'e kadar yaşarım onunla. Smiley

Siz cidden aşık olmuşsunuz Smiley hayirlisi olsun diyelim ..

Evet hocam maalesef ki durum böyle, ne yapacağım konusunda da hiçbir fikrim yok. Smiley
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
December 22, 2017, 01:44:30 PM
Bayanlar bizden gerek fiziki gerek duygusal gerekse olgunlaşma da bir iki tık önde gidiyorlar.. Ve 5 yaş fark varsa siz onu 8 hatta 10 olarak alin.. Fikirlerin uyuşmazlığı zevkler v.s birazda yaş ile alakalidir ve sizin şuan ask duygunuz bunlari görmezden gelecektir ama ileride ciddi problemler yasarsiniz.. Belki biraz humanist bakicam ama cinsellikten tutun vucud porsumesine kadar inanin ilerde çok problem yasarsiniz.. Aşk olurken kimse hadi ben buna aşık olayim diyemez ama aşkını gömüp kendine daha uygun birine asik olmayi bekleyebilir ki olmam deme ohoo neleri çikar karsina da iyiki kendimden 5 yas buyuk olani secmemisim dersin.. Bu arada 41 yasinda 2 evlilik gecirmis biri olarak soyluyorum bunlari.. İnan mavi boncuklarla sevgi pitircigi gibi cevap vermek ve sana destek olmak isterdim ama inan hayat o şekilde degil.. Davul hep dengi dengine çalmanin pesinde ve bizde ona uymak zorundayiz.. Neden mi mutlu olmak için…

İşin diger yüzüne gelirsek.. O bayan kardesimiz eğer 25 yaş olgunlugunda deil ve seninle anlaşabilir, vucud cinselllik de çok onemli deil hayat boyu benim yanimda olsun gozlerime baksin gibi bir durumdaysan ve bunu kabul ediyorsan ozaman hiç vakit kaybetme askini guygularini anlat.. Ama bil ki 30 lu yaslara geldiginde keşke diyeceksin 35 yaslarinda kafama edim 40 li yaslarda Allahim ne yaptim ben nasil kurtulacagim 45 li yaslarda ise halen birlikteyseniz zaten artik o senin herseyin olmustur bosuna sizlanma ölene kadar sesini kes saril ona Cheesy

Yazdıklarınız çok doğru ve yerinde olmuş ellerinize sağlık hocam. Bahsettiğiniz tüm engelleri de göze aldım fakat tek sorunum kıza karşı açılamamak şuan. Arkadaşım olarak olsun kalsın, uzaklaşmasın istiyorum eğer olumlu düşünmüyorsa. Platonik takılıp unutmak gerekecek sanırım. Bana evet desin, bırakın 40'lı yaşları 100'e kadar yaşarım onunla. Smiley

Siz cidden aşık olmuşsunuz Smiley hayirlisi olsun diyelim ..
hero member
December 22, 2017, 01:08:30 PM

sr. member
Activity: 504
Merit: 256
December 22, 2017, 02:08:42 AM

newbie
Activity: 56
December 22, 2017, 01:53:26 AM
asık oldun işin bitti Smiley hayat en son olmak istediğim şey aşık olmaktı
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
December 21, 2017, 01:51:41 PM
5 yaş varsa o is biraz zor ama kardeşim yinede Allah seni kavuşturur inşallah Smiley

Benimde canımın sıkıldığı ve gözümdeki tek engel olarak aradaki yaş farkı var ne yazık ki. Kıza hala açılamadım üstelik bu sebepten dolayı Sad

Durumun için üzüldüm şimdi, açılamamışsın hala. Senin için zor bir durumdur. O zaman biraz oyun oynamak lazım bak aşağıdaki kitabı al sen. Sen okuduktan sonra da sevdiğin kişiye ver. Böyle bir kitap buldum senin düşüncen nedir falan de. Eğer kitaptaki gibi aradaki yaş farkını sorun ederse işin zor, ama yok yaş farkına takılmazsa, senin için sevindirici bir haber olabilir. Kitabın özetini az çok anlamışsındır.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/kalp-tutulmasi/256760.html
hero member
December 21, 2017, 11:47:08 AM
5 yaş varsa o is biraz zor ama kardeşim yinede Allah seni kavuşturur inşallah Smiley

Benimde canımın sıkıldığı ve gözümdeki tek engel olarak aradaki yaş farkı var ne yazık ki. Kıza hala açılamadım üstelik bu sebepten dolayı Sad
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
December 21, 2017, 11:43:24 AM
hero member
December 21, 2017, 11:26:51 AM
Güzel duygudur asık olmak hayırlı olsun :)ama cok uzatma derim açılma işini

O en zor aşama olarak geliyor bana, sıkıntı orada. Smiley
Pages:
Jump to: