Pages:
Author

Topic: Edward Snowden'dan Bitcoin üzerine düşünceler - page 2. (Read 396 times)

member
Activity: 364
Merit: 20
Cok bitcoin uzerine olmamis sanki ortada bariz bir reklam var.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Zcash gibi kripto paralar takip edilememesinden dolayı kimileri tarafından özellikle tercih edilecektir. Açıkçası benim için takip edilip edilememesinin bir önemi yok.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Edward Snowden devletlerin halka açık defter sistemi sebebiyle Bitcoin kullanmayacağını söylemiş, bence haklı. Hiç bir devlet devletin parasının tamamının nerelere gittiğinin halklar tarafından denetlenebilir ve görünür olmasını onaylamaz demek istemiş.
member
Activity: 280
Merit: 10
ya bu desti izdivaç gibi ortaya atlamış işte diyor benim ilgimi çeken koin zcash demiş, ya bu evlilik programı değil ki, saçma sapan işlere göre koin seçiyorlar
newbie
Activity: 280
Merit: 0
    Yapılan açıklamalar daha çok yönlendirme gibi olmuş dinleyenleri tabi herkesin bilgisine saygı duyuyorum ama düşünceler farklı olabilir bunu da zaman gösterecek bekleyip göreceğiz
full member
Activity: 616
Merit: 100
Snowden filmini izlemeyenler mutlaka baksın. Amerika'nın kendi ulusal çıkarları için yapmayacağı kepazelik olmadığını göreceksiniz. Snowden için övmedikleri, yerin dibine sokmadıkları hakaret bırakmadılar. Snowden filminde oynayan oyuncuları ayrıca tebrik etmek lazım, gerçi birkaç senelik film ama tekrar tekrar izlenebilecek kalitede.

Aynen ben de izlerken çok keyif almıştım. Amerika gerçekten çok enteresan bir ülke; hem yaptıkları yanlışları filmleştiriyorlar hem de filmde hatalarını telafi etmiş gibi gösterip kendilerinin demokrasi kültürünün yaygınlaştığı bir özgürlükler ülkesi gibi gösteriyorlar. Ne yazık ki öyle değil
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
biyografi filmlerini sevmemi sağlayan adam diyebilirim. amerikanın pislik, çıkarcı tarafını gösteren ve ne olursa olsun yapıyorum çünkü amerikan çıkarları önemli diyen bir film. snowden yazılım dehası ve bitcoin olsun kriptolar açısından görüşleri her zaman dikkate değerdir.
member
Activity: 378
Merit: 11
Bitcoin ve kripto paralar bir yerde mutlaka devletlerle savaşmak zorunda kalacaklar.
İşte uzun vadede bizi bekleyen bu gelişme kripto paraların kaderini çizecek diyebiliriz.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Kusurları kesinlikle var. Ben bitcoinden olmaz patlayacak diyenleri anlamıyorum gerçekten. Hataları düzeltile düzeltile çok farklı bir noktaya çıkacaktır bitcoin.
hero member
Activity: 2030
Merit: 402
Edward Snowden'in açıklamalarının bazı kısımları doğru bazı kısımları yanlış bana göre. Bitcoin ödeme hızı ve komisyon ücreti konusunda şu an daha iyi bir duruma getirildi. Halka açık defter konusunda haklı olabilir. Çünkü devletler doğal olarak güvenliği ön planda tutacaklardır. Fakat buna da ileride bir çözüm bulunabileceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 286
Merit: 100
Devletler kontrol edemeyecekleri birşeyi kabul etmezler.Tabi kontrol edemedikleri şey kendilerine fayda getirmiyorsa. Açıklamasından Zcash a yatırım yaptığı belli. Sanki bitcoinde kapalı defter olsa devletler hemen destek verecek Smiley
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Bu aciklamalarin dogrulugu tartisilir bence. Bilinen seyleri soyledikten sonra ulkelerin bitcoine karsi cikacagindan bahsetmis peki sadece bitcoine mi olacak bu karsi cikis. Gizli olan bir coin daha fazla dikkat cekecektir bence. Sacma olmus reklam yapmak icin.
member
Activity: 336
Merit: 11
Transfer hizi ve ucretlerini cozdu zaten bitcoin. Bundan sonraki sorun devletler karsi cikacak mi. Keske cikmasalar ama surekli bir sorunla karsilasiyor maalesef. Umarim daha saglam ve guclu bir sekilde yukselise gecer.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Bu cok fazla bitcoin uzerine olmamis sanki bariz belli Zcash reklami yapmis.
member
Activity: 322
Merit: 12
Harika bir yol. Bitcoin uzerinden farkli bir coini reklam etmek. Buyuk ihtimalle parasini aldi oraya ve yatirimci cekip yukselis bekleyecek.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
Bitcoin nin uzunca bir süre varlığısı surdüreceğı kesin, ama karşısına bir çok zorluklar çıkacağı da kesin. İşte bu durumlara vereceği tepkiler bitcoin nin ne kadar uzun süre piyasalardaki varlığını gösterecektir.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Ortada bariz bir reklam var bencede. Devletler kazanc saglayamadiktan sonra her turlu karsi geleceklerdir zaten coinlere. Bu ortadan kalkarsa gizli olmasi devletlerin sorunu olacaktir.
member
Activity: 448
Merit: 10
Bitcoin üzerinden Z cash reklamı yapmış , Z cash en büyük olumsuz tarafı , ülkelerin bu koine karşı gizlilik özelliğinden dolayı karşı çıkması , elbet z cash  geleceği olan kripto para yatırımcıları için yakından takip edilen bir koin , fakat kripto paralar yasal hale gelirse gizlilik koinlerinin işleri zor gibi.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Bir gizlilik durumuna devletler daha cok karsi cikacaktir bence. Herseyin ortada olmasi neden bir antipati sebebi olsun anlamadin.
member
Activity: 108
Merit: 14
ROBOTINA
Devletler hiç bir şekilde Zcash , monero ve dash i desteklemeyecekler . çünkü hiç kontrol altına alamıyorlar.
devletlerin desteklemeyeceği bariz belli olan bu coinlere yatırım yapmak mantıklı mı peki?
zcash ve monero tutuyorum ama bunların geleceği ile ilgili ciddi soru işaretleri var kafamda. bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
Pages:
Jump to: