Pages:
Author

Topic: Eger sadece 1 kriptopara tutmaniz gerekseydi hangisini tutardiniz? - page 5. (Read 706 times)

hero member
Activity: 1876
Merit: 524
eğer sadece 1 kripto para tutmam gerekseydi sadece bitcoin'i tutardım gerisi zaten hikaye.
member
Activity: 574
Merit: 14
tabi ki de bitcoin. 17 küsür milyon dolar dolaşımda ama kriptolarda al-sat yapanlara orantılama yapıldığında çoğu kişinin 1 bitcoini yok. 6400 dolar bazılarımız ile büyük para ama bu coinden bir tane alıp cüzdanda uzun süre hold etmek isterdim.
member
Activity: 276
Merit: 10
Şuanda hemen hemen dediğiniz gibi yapıyorum.
%49 Neo: Gas üretiyor
%49 Tezos: Baking'te tezos üretiyor.

Geri kalan bir takım tokenlar var elimde onlarda %1'den fazla değil.

tezos gerçekten cok manipülatif bir süreçle çıktı piyasaya. peki tezosu bi borsadan alsak tutsak gelir mi tezos birde kaç tezosa kaç tezos geliyor aylık merak ettim.
member
Activity: 322
Merit: 32
Sadece bir kripto para tutsaydım bu kesinlikle Bitcoin olurdu. Ama altcoin olsaydı Monero ve Stellar benim markette en güvendiğim coinler haliyle bunların arasından bir tercih yapsaydım Monero olurdu kesinlikle.
member
Activity: 633
Merit: 15
Bütün piyasayı BTC domine ettiğine göre, başka koin aramaya gerek olmamalı.
member
Activity: 546
Aslına bakarsanız Bitcoin madencilik bitse dahi ölmeyecek ama Ethereum'da söz konusu teknolojisi nedeniyle her zaman en kötü 3. coin olarak yoluna devam edecektir bence. Bitcoin, Ethereum, EOS olarak 1 tane değil 3 tane tutardım ben sanırım.
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
stellar xlm,bitcoin,etherium bunlar 5 senede olabilirde diğerleri de duruma bağlı değişir.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Bundan 5 sene sonrada var olacağına inandığım coin sayısı çok değil.
Bitcoin, Digibyte, Monero, BoostCoin her daim olacaklardır.
İlerde var olacağını düşündüğüm bir kaç tane de platform coin var onlarda waves, neo, ethereum.

bu aralar şöyle güzel olacak böyle harika olacak diye konuşulan trx, wanchain, qtum gibi şeyler buhar olup gidecekler.
ha birde yapacağız dediklerinin 10 da birini yaparlarsa tezos kalır birde bu piyasada.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Tek bir seçenekte olmazsa olmaz bitcoindir. Bu piyasada bitcoin olmazsa, piyasa biter. Ama yatırımı tek bir seçeneğe bağlamak da kesinlikle çok risklidir.
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
Sadece bitcoin tutardım elbette diğer altcoinlerin akıbeti belli değil en önemli platform dediğimiz ethereum bile 1400 usd den 168 usd yi gördüğü bir noktada hiç bir altcoibe güvenmem
member
Activity: 532
Merit: 29
Sadece bir kripto para seçecek olsam kesinlikle bu Bitcoin olur.

Altcoinlerin durumu direkt olarak Bitcoin'e bağlı olduğu için markete yön veren coin'i elde tutmak daha mantıklı gelirdi bana. Bu coin'in sadece altcoinlerden olması koşulunda ise tercihim Ethereum olurdu. Bu seviyeler ethereum için gerçekten düşük seviyeler ve zamanı gelince sağlam bir atakla kendini toparlayacağı görüşündeyim.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
sadece bitcoin tutardım çünkü tüm coinlerin kaderi bitcoine bağlı ne varsa bitcoinde var bitcoin harici olsaydı neo derdim
full member
Activity: 840
Merit: 111
Tek kripto para tutacak olsam kesinlikle  bitcoin tutardım.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Şu an değerine layık fiyatlarda olmayan potansiyeli çok yüksek altcoinler var, elbette bir kaçını tutuyorum her koşulda. Ama sadece bir kripto para tutmamız gerekseydi sorusuna bitcoin diyorum şu koşullarda.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ben olsam hydro alırdım. Proje güçlü ve 3-4 coinin yapacağı özelliği tek başına sağlıyor. Tabi iyi yerlere gelmesi için boğa sezonu şart. Bu ortamda hiçbir balina hydro yu ucurmaz ana ilk bogada uçuşa geçer diye düşünüyorum. Ytd
hero member
Activity: 1071
Merit: 500
Tek kripto tutmak mecburiyet olsaydı bitcoin tutardım tabiiki. Marketin temeli ve lideri bitcoin dururken altcoinlerden birini tutacak değilim.
member
Activity: 191
Genel çoğunluk bitcoin demiş olsa da benim tercihim muhtemelen Waves den yana olurdu..
member
Activity: 138
Merit: 19
Benim tercihim bitcoin olur.
5-10 sene sonra yüksek değere sahip  olarak kalması en muhtemel kriptopara Bitcoindir.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Swipe
bence tezos şuan popüler coinler arasında saygılar.

Bende tezos tutmayı düşünürdüm. Daha yeni olması ve yeteri kadar primlenmemesinden dolayı.
newbie
Activity: 41
Merit: 0
bence tezos şuan popüler coinler arasında saygılar.
Pages:
Jump to: