Pages:
Author

Topic: Ekşi Sözlük'te Bitcoin düştü diye panikleyen Brandnew'ler - page 2. (Read 436 times)

full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Elbette yeniler olacak böyle sıkıntılar yaşayacalar sonradan öğrenecekler ve onlar da kazanacak hepimiz bu yollardan geçiyoruz
full member
Activity: 602
Ütüle ütüle öğrenecekler. Stop loss nedir? Nerede silkeleme olur. Bizde böyle öğrendik ancak sonuç hep kardan zarar ettik ve öğreniyoruz. Kardan zararı göze almak lazım va aç gözlü olmamak
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
birileri satacak, birileri alacak, arz talep, piyasa bu şekilde oluşacak, normal, herkes hodl yapmasın zaten, hele ki  kenarda parası olmadan kriptoya yatıranları anlamıyorum, kredi çekip, borç para ile filan girilmez, bu piyasanın ne olacağı belli olmaz.
member
Activity: 182
Merit: 10
Olay şu galiba piyasya yeni giren acemiler bu forumun gördüğü görevi ekşi sözlükte arıyor çünkü her gelişmeden sonra başlıklara bir ton acemi postu yağıyor bazende formu kesfedecekler diye korkmuyor değilim
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Bu piyasa hareketleri çok güzel oldu, şu parazitler bir panik satışları yapmaya başlasınlar gerçekten Bitcoin'in hakkını verecekler Bitcoin'lerde söz sahibi olsunlar  Smiley
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Ekşisözlük iyice cıvıdı, eskisi gibi değil artık bildiğin İnci sözlük oldu. Bitcoin hakkında eskiden güzel şeyler yazılırdı şimdi ise 14 yaşında olan herkes Bitcoin'den bahsediyor, tek kuruş yatırımı olmayan biri Bitcoin hakkında olumsuz fikir beyan edebiliyor hem de adam bu fikri beyan ederken Bitcoin'i bir satırdan fazla araştırmamış oluyor.. Bu topluluğa üzülüyorum, hep cahil kalacaklar. Bitcoin'in her ay yaptığı düzeltme hareketini çöküş olarak adlandırmışlar, her yerde bulut madencilik referansları dolanıyor, Ekşisözlük güvenilir bir bilgi kaynağı değil.

Biri demişki

"başlık ilk girildiğinde bitcoin’in yaklaşık olarak 20 bin seviyesinden 14 bin seviyesine düşerek %30 değer kaybettiği ifade edilmişti.

şu an itibarıyla da bitcoin fiyatı 13.500 civarında seyrediyor. bitcoin fanatiklerinin sevinci bu ise, hakikaten çok komik. paralarının üçte biri uçunca çaresizlikten ne diyeceklerini şaşırmışlar sanırım."

lavuk milletin 1000 dolardan btc sahibi olduğunun farkında bile değil, herkesi kendi gibi bu treni kaçırdı sanıyor sflkfkslfa şu fiyatta bile 13,5x yapan adamlar var.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
eksisozlukte sabahtan aksama kadar hashflare guzellemesi yapiyorlar. binlerce dolar yatirim yapan insanlar var. bunlar ne zaman patlayacak cok merak ediyorum.
member
Activity: 196
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Sonuçta bu işin içine girerken düşüş riski olduğunu da herkes biliyor ve ona göre yatırımını yapıyor. Araştırıp yazılmayan yazılar zaman kaybından başka bir şey değil. Biraz araştırma yapıldığında sakin kalıp beklemenin en yararlısı olduğuna zaten ulaşılabiliyor..
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
Ekşi sözlüğün adını bende değiştirmeleri lazım! Ergen Sözlük daha uygun bu sadece bitcoin konusunda değil bütün konularda saçma sapan yazılar doldu
member
Activity: 163
Bunları ciddiye alan var mı ya?
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Kesinlikle katılıyorum .Bu piyasaya özellikle btc nin fiyat düzeltmelerine alışacaklar. yangın çıkmış deprem olmuşcasına herkes bir panik halinde. Grin Grin
member
Activity: 476
Korkmakta haklılar bu alem yeniye kendini illaki tanıtıyor. Bir dolu pişmanlıklar defteri tutacaksın önce sonra sabır nedir 2-3 ay uzun bir süre değildir onu öğreneceksin sonra 1 yıl hold diyeceksin. Kolay değil.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Ekşi sözlük bundan 5 -6 ay önce bitcoin hakkında gene saydırıyordu onlar için bitcoin bir sahtekarlıktı şimdi başlıklardan anladığımız adamlar sahtekarlık dedikleri şeye  yatırım yapmışlar şimdi de korku salmış gerçekten bu işte mizah var !
full member
Activity: 476
CAT.EX Exchange
ekşicilerden o kadar nefret ediyorum ki size anlatamam yazış stilleri bile çok bilmiş havalarında ve bana gıcık geliyor, kulaktan dolma bilgileri sıkıyorlar sonra üniversitede ben entelim kültürlüyüm havalarında alayı(bir kaç istisna dışında alayı böyle malesef)
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Ekşisözlük okuyacak kadar zamanınız değersiz mi yahu? Vaktinizi daha önemli işlerde kullanın. Smiley
Piyasadaki düzeltmeler ve uzun süreli düşüş trendleri böyle arkadaşlar için var. Sabredemiyorsanız, coinlere tepeden giriyorsanız büyükler gelir malı kafanıza boşaltır. Siz de böyle sallayacak yer ararsınız. Piyasanın böyle bir düşüşe ihtiyacı vardı gerçekten.
member
Activity: 322
Merit: 15
Ekşi sözlük artık saçma sapan şeylerle dolu. Yani okumaya değer şeyler değil bence 😁
full member
Activity: 224
Ben açıkçası artık hiç ciddiye almıyorum.Ekşi sözlük özelliğini kaybetti artık üç beş veledin anlamsızca boş yaptığı bir yer haline geldi.
member
Activity: 238
Kimse zorla sokmuyor bu piyasaya kimseyi. Herkes duyduklarıyla gördükleriyle giriyor. Ben de araştırma yaparak girdim bu işe. Şuan hala umutluyum ben bitcoin artacaktır diye düşünüyorum inşallah yanılmam.
full member
Activity: 124
Aynen öyle bizim insanımız genel olarak olaylara böyle yaklaşıyor. Araştırma yapmadan direkt kazanacaklarını düşünüyorlar. Halbuki artarken kimse bişey demiyor ,düşmeye başlayınca yaygarayı koparıyorlar.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Sevgili ekşi sözlük yazarları daha bu forumun yolunu bile belki bilmiyor. Gelip yazmamışlar okumamışlar içerik üretmemişler. Kulaktan doldurma bilgilerle Bitcoin'e yatırım yapmışlar %40 düşünce paniklemişler.  Başlığı dikkatimi çekti okuyum dedim çoğu kişi bitcoine ve bitcoincilere sallamış  Grin yapmayın beyler yapmayın. Bitcoini yaşayarak öğreneceksiniz bu forumlarda işleyeceksiniz. Yoksa bigpara'dan ekonomi sitelerinden aa çok yükseliyormuş diye okuyup yatırım yapanlar şuan bitcoine saydırıyor. Arada okuduğum ekşi sözlüğün trendlerine baktığımda büyük bitcoin çöküşünün başlamasını görünce şaşırdım okuyum dedim şoka girdim. Sallayan sallayana.

https://eksisozluk.com/22-aralik-2017-buyuk-bitcoin-cokusunun-baslamasi--5530028?a=popular
Pages:
Jump to: