Pages:
Author

Topic: Ekrem İmamoğlu'nun mal varlığını açıklaması - page 2. (Read 214 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
Değerler büyük ihtimalle rayiç bedel üzerindendir. Normal değeri bunların en az 3-4 katı olduğunu düşünüyorum. Ekrem İmamoğlu zengin bir siyasi. Gerçi zengin olmayan siyasi yok ki. Bu yüzden mal varlığının böyle dolu olması şaşırtmadı beni. Bu bildiğim kadarıyla zorunlu. Ayrıca seçildikten sonra da 2 ay içerisinde açıklamak zorunda herhalde. Mal varlığı kaçırmanın basit yolları var. Üçüncü şahıslar üzerine ne kadar malı var mesela siyasilerin bunları incelemek de lazım.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Geçenlerde yanlış hatırlamıyorsam Mansur Yavaş mal varlığını açıklamıştı. Şimdi de Ekrem İmamoğlu kendisinin ve eşinin mal varlığını açıkladı.

Ekrem İmamoğlu'nun mal varlığı çok daha fazla ve buna şaşırdığımı da söyleyemem.  Smiley  Bildiğim kadarıyla belediye başkanı seçilmeden önce de zaten böyle bir zenginliğe sahipti. Belediye başkanı olduktan sonra da illa eklemeler yapmıştır. Halkın şeffaf bir şekilde bu bilgiye ulaşabilmesi bence güzel bir olay. Siyasilerin ne durumda olduklarını takip etmek için referans alınabilecek bir veri denilebilir.

İlerleyen günlerde belki bu seçimdeki rakipleri de aynı şekilde mal varlıklarını açıklamak isterler belli mi olur. Eğer tabi çoktan açıkladılarsa ben kaçırmışım o zaman.

Haber linki: https://twitter.com/bosunatiklama/status/1765637261905817947
Pages:
Jump to: