Pages:
Author

Topic: Elektronik Sigara - page 5. (Read 664 times)

sr. member
Activity: 387
Merit: 252
February 07, 2018, 06:32:30 PM
İlk günden itibaren elime tek bir sigara almadan 5 ay geçirmemi sağlayan ama gidilen kampta biten ve bir türlü doldurulamayan şarjıyla başa sarmama neden olan teknolojik alet.
member
Activity: 308
Merit: 10
February 07, 2018, 06:23:32 PM
Ben akşamları nargile modunda içiyorum çok keyifli oluyor. Külü derdi ataş derdi yok dumanı da rahatsız etmiyor ve ayrıca içtiğiniz sıvının kokusu da ortama çok hoş bir koku bırakıyor. Sigaranın kokusu gibi ortamı kötü kokutmuyor.
newbie
Activity: 88
Merit: 0
February 07, 2018, 04:09:23 PM
Boğazı kurutuyor. Sigaradan az kurutmasını beklerdim ama neredeyse aynı onun dışında idare eder ama pek de beklediğim gibi değil
full member
Activity: 224
Merit: 100
February 07, 2018, 03:20:15 PM
Ben baya mesafeliydim bu elektronik sigaralara. Fakat birçok arkadaşım bu aletleri kullanarak sigara illetinden kurtuldular. Ben de bir sigara tiryakisiyim ve bende arkadaşlarımdan aldığım tavsiyeler üzerine elektronik sigara alacağım. Kesinlikle çift pilli ve kaliteli bir cihaz alınmalı ve likit seçimlerine de dikkat edilmeli. Sürekli aynı aromayı kullanmak iyi değil. Smok markasını çok övüyorlar bende bu markaya sıcak bakıyorum.
newbie
Activity: 56
February 07, 2018, 02:38:53 PM
Biraz tehlikeli gibi ama bilinmez patlama riski vaaar.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
February 07, 2018, 11:10:08 AM
Şu an sigara kullanmıyorum ama sigarayı bırakmadan önce bi süre elektronik sigara kullanma şansım olmuştu açıkcası her şeyde oldugu gibi bunun da tüketimi bilinçli olmalı. Elektronik sigara kullanıcaksanız sigarayı kestiginizde günlük gelen nikotin krizlerine karşı günde 5-6 defa 1-2 buhar alıp cebinize koymalısınız. Günde 1 tank likit biterse hem sigarayı bırakma psikolojisine giremezsiniz, hem de her şeyin fazlası zarar.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
February 07, 2018, 10:41:54 AM
Sigarayı bırakmak için elektroniğe başlayacaksan hiçbir işe yaramıyor dostum, tavsiye etmem. Ama keyif için içersen gayet keyifli, nargile niyetine fokur fokur çekiyorsun dumanı. Bir de tadı güzel bir likit buldun mu yaşadın.

Ateşliyi, elektronik sigarayla bırakmıştım hocam 1 senedir içmiyorum. Özellikle mtl tarzı sıkı içim bagımlısı oldum cıktım diyebilirim. Hali hazırda likit stogum 1 litre altına düştügünde rahatsız olacak ölçüde hemde. Basit ciger cekim tipte havadar esigaralar  kullanırken cok icmiyordum cok sarmamıstı ama sonra mtl tarzı atolarla içmeye baslayınca özellikle taifun gt2, tam anlamıyla e sigara bagımlısı oldum. Normal sigara yakınca bogaz vurusu bile hissedemiyorum artık bogaz glikol vurusuna alısmıs iyice  Cheesy Günde 2 tank yani 9ml kadar tüketiyorum. gecen sene nicotin 12 mg ile baslamıstım. Su anda 3 mg a kadar indim. Olumlu etkilerinide gördüm özellikle üşüme konusunda. Ateşli içerken üşürdüm baya kışları.

Siren kullanan arkadaşlar varmı acaba bir denemek istiyordum bu tankıda. Hem taifun gt2 içmiş hem siren deneme imkanı olmuş arkadaşlar yorum yapsa çok sevinirdim. Çok sıkı içim seviyorum taifun gt2 efsanevi tankım.

Ben siren kullanıyorum pico üzerinde gayet memnunum, yeni çıkanını (siren v2) almanı öneririm.

Zararlı mı değil mi tartışmalarına gelirsek.Kesinlikle zararlı ama kesinlikle de sigara kadar zararlı değil hatta sigaranın yanında küçücük kalır zararı.Bir de modifikasyon yapabildiğiniz için varolan zararlarını da minimuma indirebiliyorsunuz.Aromayı bırakıp sek nbase içmek, nikotin miktarını azaltmak vs.

Sigarayı bıraktırıyor mu ? Sigarayı bırakmak isterseniz bıraktırıyor ama sigara alışkanlığınızın yerine oturuyor.Bir yıl olmak üzere başlayalı ve 6mg nikotine kadar düştüm.Hiç bir kötü yan etkisini görmedim bu süre içerisinde de.

Sigarayı bırakmak istediğinizde hiç bişey size engel olmaz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 07, 2018, 08:55:54 AM

sigaranın elektroniği olmaz zehir yine içerisinde mevcuttur
Kaynak?

sigaradan 5x daha zararlı bir cihaz tamamen akciğerleri bitiriyor o yüzden sigarayı tamamen bırakın.
Kaynak?

Bu konuda yapılan araştırmalarda şuan için esigarada herhangi bir zararlı maddeye ulaşılamadı. Cok uzun vadede oluşabilcek gizli bir etken varsa henüz bilinemiyor. Konu hakkında bbc nin yaptıgı bir belgesel var izleyin.

2 sene kadar önce zevk için başlamıştım fakat zamanla iyi aromalar yakalayamazsanız sıkıyor. Nargileden daha zevkli bence. Eleaf ve joyatech marka otomatik 2 makine kullandım. İkisinden de memnundum. Patlama olayı için 2-3 kişi döndürürseniz olabilir ama zaten alet acaip ısınıyor. O kadar ısınmasına rağmen icmeye devam ediyorsanız helal olsun.
newbie
Activity: 32
February 07, 2018, 06:09:17 AM
Kendimizi kandirip yeni bahaneler uretmeyelim.sigarayi nasil birakabiliriz onu beynimizde bitirmeye bakalim.yoksa sigara tutturmek icin cok bahane buluruz, elektronik sigaranin birakmak icin cozum olmadigini  yasadim,ve yine sigara iciyorum.sizde elektronik sigarayi cozum olarak gormeyin ve lutfen beyninizde sigarayi birakmaya calisin yoksa bu illettten kurtulamiyoruz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
February 07, 2018, 02:31:05 AM
patlamaz hocam. ben fiyat performans omurluk bir sey ariyorum fakat yok sanirim oyle bir model.

Ömürlük model söylüyorum. Taifun GT2 ve VaporShark.
4 yıldır aralıksız bu ikiliyi kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım bugüne kadar. Sigara içimi tercih ediyorsanız yeterince tatmin edici olacaktır.

Çok anlamsız bir yorum olmuş. Zehir dediğiniz şeyi biraz öğrenmeye çalışın. Toksik madde nedir, toksikoloji, efektleri, zararları, kullanıma verilen organik reaksiyonlar. Zehir dediğiniz şey anladığınız anlamda çok kötü bir şey değil. Her şey toksik olabilir bu arada.

sigaradan 5x daha zararlı bir cihaz tamamen akciğerleri bitiriyor o yüzden sigarayı tamamen bırakın.

Bilimsel ölçümlendirme böyle olur işte!  Cheesy
newbie
Activity: 112
February 07, 2018, 02:23:49 AM
Normal sigaranın yerini tutmuyor, birde patlamasından bahsedilmiş, dizüstü bilgisayar vs benzer pil kullanılıyor fakat sorun pilde değil, aşırı ısınmadan dolayı patlıyor. Bir bağımlı olarak tümden bırakmak en iyisi
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
February 07, 2018, 12:47:20 AM
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
February 06, 2018, 06:42:32 PM
Sigarayı bırakmak için elektroniğe başlayacaksan hiçbir işe yaramıyor dostum, tavsiye etmem. Ama keyif için içersen gayet keyifli, nargile niyetine fokur fokur çekiyorsun dumanı. Bir de tadı güzel bir likit buldun mu yaşadın.

Ateşliyi, elektronik sigarayla bırakmıştım hocam 1 senedir içmiyorum. Özellikle mtl tarzı sıkı içim bagımlısı oldum cıktım diyebilirim. Hali hazırda likit stogum 1 litre altına düştügünde rahatsız olacak ölçüde hemde. Basit ciger cekim tipte havadar esigaralar  kullanırken cok icmiyordum cok sarmamıstı ama sonra mtl tarzı atolarla içmeye baslayınca özellikle taifun gt2, tam anlamıyla e sigara bagımlısı oldum. Normal sigara yakınca bogaz vurusu bile hissedemiyorum artık bogaz glikol vurusuna alısmıs iyice  Cheesy Günde 2 tank yani 9ml kadar tüketiyorum. gecen sene nicotin 12 mg ile baslamıstım. Su anda 3 mg a kadar indim. Olumlu etkilerinide gördüm özellikle üşüme konusunda. Ateşli içerken üşürdüm baya kışları.

Siren kullanan arkadaşlar varmı acaba bir denemek istiyordum bu tankıda. Hem taifun gt2 içmiş hem siren deneme imkanı olmuş arkadaşlar yorum yapsa çok sevinirdim. Çok sıkı içim seviyorum taifun gt2 efsanevi tankım.
newbie
Activity: 98
February 06, 2018, 05:10:59 PM
member
Activity: 196
January 28, 2018, 07:08:48 PM
Elektronik sigaranın sadece pazar oluşturma çabası sonucu olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 196
January 26, 2018, 06:11:44 PM
Sigara kullanmıyorum ancak sigara bırakmak bana kalırsa böyle kademe kademe olmaz. Ancak bir anda hayattan çıkarmayla olabilir.
Her şey beyinde başlıyor. Kendinizi ikna edebilirseniz vücudunuz yoksunluğa tepki vermeyecektir.
newbie
Activity: 140
January 26, 2018, 05:52:25 PM
newbie
Activity: 238
January 25, 2018, 02:06:33 PM
Vergisi olmayan bir elektronik cihaz olduğu için patlıyor tehlikeli gibi haberler yapıyorlar. Kaliteli pil kullanin hiçbir sorunu olmaz. Saçma salak ucuz yollu ürün almayin abi, araştırin düzgün ürün alin bir zahmet. Ben de kullanıyorum ve gayet keyif alıyorum. 0 mh nikotinli aromalar alıyorum ve memnunum.
newbie
Activity: 56
January 25, 2018, 01:43:59 PM
çok patladıgını duydum deneme bence
member
Activity: 65
January 13, 2018, 02:22:48 PM
Elektronik sigara bırakmak isteyen bağımlılar için çok faydalı olur.
Pages:
Jump to: