Pages:
Author

Topic: Elin oğlu nasil yapiyor - page 2. (Read 4096 times)

newbie
Activity: 30
Merit: 0
October 06, 2015, 12:15:26 PM
Hocam cevabiniz icin cok sagolun.yurtdan sirketden cekilen elektrik bana dogru gelmiyor. Etik degil bence.bi ara gunes paneli isini cok düşündüm fakat yine bu forum aracılığıyla islerin hayal ettigim gibi olmadigini gördüm. Yoksa ciddi ciddi 20000 tl ye kadar harcama yapacaktim açıkçası.Ah bi elektirigi bedavaya getirebilsem😊

malesefki güneş panellerininde hala roi süreleri çok yüksek
member
Activity: 69
Merit: 10
October 06, 2015, 10:37:41 AM
Hocam cevabiniz icin cok sagolun.yurtdan sirketden cekilen elektrik bana dogru gelmiyor. Etik degil bence.bi ara gunes paneli isini cok düşündüm fakat yine bu forum aracılığıyla islerin hayal ettigim gibi olmadigini gördüm. Yoksa ciddi ciddi 20000 tl ye kadar harcama yapacaktim açıkçası.Ah bi elektirigi bedavaya getirebilsem😊
newbie
Activity: 30
Merit: 0
October 06, 2015, 09:50:39 AM
elin oğlu şu şekilde yapıyor cihazları daha ucuza temin edip , piyasaları sürekli takip ediyor yeni çıkan altcoinler yükselişte olanlar anlıcağın sürekli takipte olmanı gerektirecek bir iş eğerki asic cihazla bitcoin mining yapmıyorsan şu anki türkiye piyasasında elektrik fiyatları olsun getirdiğin cihaza
gümrük vergisi olsun değmiyor 

açıkçası forumdaki arkadaşlar doğru söylüyor elektriğin bedava olayı kimsede  tutupta 1 kaç kw lik güneş rüzgar tirbünü yok ya yurttan elektrik
ya şirketten ya da kaçak işin türkçesi bu hocam eğerki para kazanmak istiyorsan miningten sürekli aktif olup piyasaları takip edeceksin yazılımları
takip edeceksin sürekli cihazları iyileştirip en iyi konfigrasyonla en iyi verimi almaya çalışacaksın sonrasında satarken kesintiler alırken kesintiler

elin oğlu şu şekilde yapıyor ilk rig kurduğumda 7850 ile ltc kazmıştım 3 ayda roi yapmıştım şuanki durumda roi süresi baya uzadı ve o zaman kazanan
adamlar yatırım yaptılar yeni cihazlara büyüdüler eksik bilgilerim olabilir elimden geldiğince soruna cevap vermek istedim. Forumda benden çok daha bilgili arkadaşlar var
member
Activity: 69
Merit: 10
October 06, 2015, 06:59:43 AM
Cloud sistemler disinda miningden birseyler kazanmanin imkansiz oldugu sürekli dile getirilmis (elektrik ucuz veya ücretsiz degilse).BIldigim kadariyla Çinliler mining de lider peki bu arkadaşlar üretimi nasil yapiyor nasil kara geçiyor .Ücretsiz elektrik mi kullaniyorlar yok elektrik giderlerimi az.?türkiyede bu iş nasil yürür.?telefondan yaziyorum imladan dolayi kusura bakmayin.
Pages:
Jump to: