Pages:
Author

Topic: Elinizdeki orjinal fotoğraflardan bitcoin kazanma servisi - page 2. (Read 2581 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
Güzel fikir, resim yükleyip deneme fırsatım olmadı ama uygun şartlar bir araya gelirse başarılı olabilir.
- Yüklenen tüm resimleri görebileceğimiz galeri sayfası olsa iyi olmaz mı?
- Most easy Easiest
aynen adam girer mesela galeriye bi bakacak ilgilendiği bi hatunun fotosu düşmüş 3 5 dolar lazım bam yapıştıracak, oda bakacak fotoya

şöyle, unpix.in hiç bir fotoğrafın gerçekliği için garanti vermiyor, garantinin kendisi fotoğrafı paylaşan kişi olacak. Yani atıyorum senin foto atmasını beklediğin hatun facebook hesabından ya da twitter hesabından unpix.in linki paylaştığında diyeceksin ki hah hatun foto paylaşmış ben bunu açmaya çalışayım. o yüzden galeri sayfası yok ama yine de en aşağıdaki Latest Posts linkinden son gönderilen fotoğrafların listesine ulaşabilirsiniz.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Güzel fikir, resim yükleyip deneme fırsatım olmadı ama uygun şartlar bir araya gelirse başarılı olabilir.
- Most easy Easiest
aynen adam girer mesela galeriye bi bakacak ilgilendiği bi hatunun fotosu düşmüş 3 5 dolar lazım bam yapıştıracak, oda bakacak fotoya
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Güzel bir şeye benziyorda bitcoin olması kötü mesela ben bunu sosyal medyaya atsam bir tane bile bitcoin kullanan yok bende. Cheesy
hero member
Activity: 519
Merit: 509
- Most easy Easiest
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
eğer bitcoin cüzdanı testnet'te çalışıyorsa şimdilik tBtc olarak ücretlendir.
newbie
iyiymiş bu icloud patladığı zaman elemanlar bu tarz bişi yapsalarmış iyi kasarlarmış,
istenen/ toplanan oranına göre bulanıklık azalsa git gide çok kral olur aslında
site % kaç alıyor.

Fikri ben de sevdim, baya uğraştım umarım getirisi olur, sitenin payını %10 olarak ayarladım.
legendary
Activity: 1484
iyiymiş bu icloud patladığı zaman elemanlar bu tarz bişi yapsalarmış iyi kasarlarmış,
istenen/ toplanan oranına göre bulanıklık azalsa git gide çok kral olur aslında
site % kaç alıyor.
newbie
Selamlar,

bir fotoğraftan para kazanma servisi yaptım. buraya fotoğraf yüklüyorsunuz, orjinal ve merak edilebilir olması önemli. yüklediğiniz fotoğraf piksel piksel edilmiş halde - sansürlü çıkıyor. sonra sosyal medya hesaplarınızda adresi paylaşıyorsunuz, insanlar fotoğrafa bahşiş atıyorlar bitcoin ile. fotoğraf koyduğunuz hedef miktara yaklaştıkça netleşiyor. sonunda tamamen ortaya çıkıyor fotoğraf.

Şuradan erişebilir deneme yapabilirsiniz, testnet ile çalışıyor şimdilik, cuma günü bitcoin'e geçeceğim.

http://unpix.in
Pages:
Jump to: