Pages:
Author

Topic: Elon Musk Twitter İle Boğayı Getirebilir Mi? - page 2. (Read 424 times)

legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
hayır
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
kimilerinin elon musk'ın twitter'ı almasındaki asıl amacın kripto paralar ile ilgili olduğunu düşünüyor olmasına gerçekten şaşırıyorum
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Çok getireceğini sanmıyorum, burada kendi gelirlerini arttırır sadece o da kripto reklamlarını alır bol bol.
He belki de getirebilir ama ne kadar, asıl olay medyada, orada bir şeylerin olması lazım ki hareketlilik gelsin kriptoya.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Evet arkadaşlar Elon Twitteri satın aldı kafamda çeşitli komplo teorileri kurmaya başladım bu adam bu parayı DOGE ile çıkartır gibi geliyor bana.
Sizce de Twitter da yapacağı Kripto hamleleri ile piyasaya bir canlılık katabilir mi?

Jack Dorsey twitter'dan uzaklaştığından beri olumlu bir şey görmüyorum. Jack, Elon ile kıyaslanamayacak kadar merkeziyetsizliğe değer veren birisiydi. Elon tüm hamlelerini kazanmak üzerine oynuyor. Jack topluluğa daha çok değer veren birisiydi. Elon sadece kendisine para kazanmak için yeni bir oyuncak buldu.

Genelde böyle olmaz mı zaten. bir kurucu kurduğu şeye daha çok değer verir. onu satın alan ise basit bir sahipliğe ait bir eşyadır. Twitter’da olsa bu böyle. jack gibi bakmasını bekleyemeyiz. elon için sadece bazı şeyleri daha çok yönetebileceği bir araç satın aldı.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Bence getirebilir..
Biraz doge doge desin zaten doge bir harekete başlarsa önce meme coinler sonrada arkadan diğerleri gider. Hele ki bir de üst üste olumlu haberler pompalnırsa al sana boğa koşusu
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
İllaki bir planı vardır hatta birden fazla planı bile vardır bende bir çok arkadaş ile aynı fikirdeyim bir kişi ile boğa geleceğini sanmıyorum ama bazı coinleri inanılmaz yükseltebilir milleti peşinden sürükleyebilir. Dünya çapında parasal sıkıntılar mevcut hayat pahalılığı sadece ülkemizde değil dünya genelinde bir sıkıntı oluşturdu. Piyasalarda parasal bir bollaşma olmadığı sürece yakın zamanda bir boğa beklemiyorum.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Evet arkadaşlar Elon Twitteri satın aldı kafamda çeşitli komplo teorileri kurmaya başladım bu adam bu parayı DOGE ile çıkartır gibi geliyor bana.
Sizce de Twitter da yapacağı Kripto hamleleri ile piyasaya bir canlılık katabilir mi?

Jack Dorsey twitter'dan uzaklaştığından beri olumlu bir şey görmüyorum. Jack, Elon ile kıyaslanamayacak kadar merkeziyetsizliğe değer veren birisiydi. Elon tüm hamlelerini kazanmak üzerine oynuyor. Jack topluluğa daha çok değer veren birisiydi. Elon sadece kendisine para kazanmak için yeni bir oyuncak buldu.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Elon Musk Twitterı almasını inanılmaz olumlu buluyorum. Bizim zeka küpleri ise global ekonomik kriz bekliyor onlar ayrı. Dostum sen global çöküş beklerken adam masaya 50 milyar dolar vurup yatırım yapıyor. Sen nükleer savaş uzaylı istilası güneş patlaması diyorsun adam ne yapıyor bin demiyorum milyon demiyorum milyar dolar verip teknoloji firması satın alıyor. Sen bekle bakalım kıyamet kopacak diye.

Elon Muskun twitter'ı alması bu işin aslında bitmediginin kanıtıdır. Kendisi bir kaç kez vazgeçti ama şimdi kararı vermiş. Elon bir risk olsa zaten almazdı, o kadar salak değil. 40-50 milyar dolardan bahsediyoruz, 50 milyar dolar milyon değil bu, şaka yapmiyor adam parayı masaya vurdu Twitter benim dedi. Nükleer savaş olacak elektrik sistemi cokecek dünya kaosu çıkacak Elon twitter'ı alacak ben olsam savaştan sonra alırdım demekki nukleer savaş yok, Elon yola devam diyor...hayırlısı olsun pump it diyelim bizde.

Bu haber güzeldir güzel haberdir. Kripto paralarda çöküş sert oldu ama sağa yıkılıs 1-2 yıl zaman alsada ufukta güneşli günleri goruyorum 3-4 yıl sonra meyveleri toplarız. Yok öyle 6 aya milyoner olmak o teri akitacaksin sabırla bekleyeceksin toplayacaksin inanacaksin.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Elon Musk bu sağı solu belli olmaz. Geçen günlerde Twitter’dan vazgeçmişti bak gitmiş yine almış. Bu adamın yaptığı en iyi şey manipülasyon ve Twitter bunun için mükemmel bir ortam. Adamın sahip olduğu legal bir manüplasyon sitesi ve istediği gibi de at koşturacak artık. Boğayı tek başına getiremez ama bayrağı tutabilir.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
Canlılık katacak hamleler yapacaktır ama boğa öyle bir kişi ile olacak iş olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Bencede Twitter'a verdiği parayı fazlasi ile kriptodan alacaktır.
Hocam ben bir önceki boğa da Elon Musk etkisinin çok fazla olduğunu düşünüyorum Elon Kriptoyu resmen tüm dünyaya duyurdu piyasayı 2-3 yıl ileri taşıdı boğada olumlu olumsuz büyük rolü vardı. Tabi bunlar kendi düşüncelerim.
Hala öyle bir gücü kaldı mı bilemem ama hiç de belli olmaz manyak bu adam.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Canlılık katacak hamleler yapacaktır ama boğa öyle bir kişi ile olacak iş olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Bencede Twitter'a verdiği parayı fazlasi ile kriptodan alacaktır.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
Pages:
Jump to: