Pages:
Author

Topic: Elon Musk'ın Bitcoin Tahmini - page 3. (Read 692 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
April 09, 2019, 06:24:07 PM
Bir dönem Musk'ın Satoshi olduğuna ilişkin komplo teorileri vardı. Durum o kadar ciddi bir hal almıştı ki adam çıkıp açıklama yapmak zorunda kalmıştı. Elimde sadece 0,25 BTC var demişti... Sanırım millet bir kahramana ihtiyaç duyuyor zaman zaman. "Bunu ben kurdum ben yaptım, arkanızdayım" denmesini bekliyor.

Her şey bir yana; ben bu adamın neden kripto piyasasına mesafeli durduğunu anlamış değilim.
Adam aslında bu dünyaya mesafeli Smiley
Yani düşüncesine marsa koloni olarak düşünmeyin. Muhtemelen şuan diğer galaksiyi düşünüyordur. Önce marsa ordan atlaya atlaya diğer gezegenlere Smiley
member
Merit: 32
April 09, 2019, 06:22:25 PM
Elon musk çok önemli bir karakter ama ticari anlamda başarılı bir iş adamı değil en azından şu an için
Zaten artık teknoloji geliştirmeye çalışan birisi. Ayrıca elon bir iş yaparken inan senden 10 yıl ilerde düşünür en az.  O paypaldaykende bu ne lan diyorlardı. Sırf şu roket olayı bile çıktığında millet malmı lan diyodu. Ama gördükki artık devletler bunlarla anlaşıyor uzaya gidiş için Smiley yani ticari anlamdada gayet başarılıymış Smiley
Tesla konusu mesela. Emin ol benzin istasyonlarında şarj istasyonlarını bolca gördüğünde bir o kadar tesla göreceksin. Diğer markaları değil.. aslında ticari düşüncede budur. Sizdeki kafa yapısı isr şirketi kurdum 5gün geçti niye trilyon kazanamadım Smiley öyle kazanılmıyor işte Smiley
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
April 09, 2019, 10:40:14 AM
seviyorum bu adami.cagin otesinde bi adam.ama gel gor ki dogecoin shilleme be abi Smiley
saka bi yana bu tip adamlar sayesinde onu takip eden bir suru kisi cripto para lafini duymus oluyor.
Aynen öyle hocam. Zaten bilinirlik artıyor diye seviniyoruz aslında. Yoksa dogecoin'miş zartmış zurtmuş değil, kripto para, blockchain vs. gibi kelimelerin bilinirliğini artırsınlar yeter şu süreçte. Yoksa zaten adam zaten geyik çeviriyor sosyal medyada komple. Kim inanır doge muhabbetlerine falan...
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
April 09, 2019, 10:31:45 AM
seviyorum bu adami.cagin otesinde bi adam.ama gel gor ki dogecoin shilleme be abi Smiley
saka bi yana bu tip adamlar sayesinde onu takip eden bir suru kisi cripto para lafini duymus oluyor.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
April 09, 2019, 09:49:53 AM
elon mesafeli durmak şöyle dursun en büyük teşvik edicilerden birisi olabilir. birçok yerde bu teknolojiyi övmüşlüğü var.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 08, 2019, 08:44:25 AM
Bir dönem Musk'ın Satoshi olduğuna ilişkin komplo teorileri vardı. Durum o kadar ciddi bir hal almıştı ki adam çıkıp açıklama yapmak zorunda kalmıştı. Elimde sadece 0,25 BTC var demişti... Sanırım millet bir kahramana ihtiyaç duyuyor zaman zaman. "Bunu ben kurdum ben yaptım, arkanızdayım" denmesini bekliyor.

Her şey bir yana; ben bu adamın neden kripto piyasasına mesafeli durduğunu anlamış değilim.
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
March 07, 2019, 10:18:05 AM
herkes bilir kişi, herkes uzman ama soruyorsun yatırımın var mı veya yapacak mısın diye cevap kesin bir dille hayır oluyor. e kalmadı ki o övgülerin bir tutarlılığı.
member
Activity: 630
Merit: 37
March 05, 2019, 06:55:25 PM
bitcoin tahmini yapmayan sanırım bir elon musk kalmıştı o da yaptı tam oldu arkadaş herkesin bir tahmini var bitcoin fiyatı ile ilgili
jr. member
Activity: 448
March 05, 2019, 06:13:58 PM
Elon musk vizyoner ve ileri görüşlü birisi ama böyle tahminler ve bu camiaya ilgisi umarım kendi şirketlerinin finansman ihtiyacından kaynaklanmıyordur.
member
Activity: 291
Merit: 11
March 05, 2019, 02:48:36 PM
benim de ısrarla merak ettiğim konulardan birisidir bu kadar övmesine rağmen bireysel de olsa tek bir bitcoin almamış olması.

Almadığını söylüyor ama bence teknolojinin bu kadar içinde olan ve dünyanın en ünlü ödeme sistemini kuran kişi muhakkak yatırımını yapmıştır. Spekülasyon olmasın diye açıklamıyor olabilir.
jr. member
Activity: 350
March 05, 2019, 12:46:54 PM
benim de ısrarla merak ettiğim konulardan birisidir bu kadar övmesine rağmen bireysel de olsa tek bir bitcoin almamış olması.
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
March 04, 2019, 10:58:31 AM
Elon Musk'ın şuan favori olduğu için tabi ki açıklamaları dikkate alınacaktır fakat bir kaç projesi daha olumsuz sonuçlar alırsa artık yorumları dikkate alınmaz diye düşünüyorum.
jr. member
Activity: 257
March 04, 2019, 10:15:45 AM
Elon musk ın ne tür bir mzelliği var bilmiyorum fakat oda john maiccafe gibi göze çok batmaya başlafı kesin bir kazancı vardır bazı demeçlerini verirken.
jr. member
Activity: 322
February 27, 2019, 01:14:14 PM
elonu da anlamak çok güç. madem bu kadar muhteşem o zaman demezler mi e be adam neden bir tane bile bitcoin almadın kendine diye.
member
Activity: 328
February 26, 2019, 03:38:59 PM
hergün hatta her saat durmadan birileri tahminlerde bulunup duruyor. Sonra meşhur boğa süreci geldğinde de bakın size bunu söylemiştim diyor. Arkadaş bunları bilmek için kahin veya ciddi bir şekilde grafik okumaya gerek yok. Bu piyasa ivmesini aldı ve rizgarı araksına aldı
jr. member
Activity: 119
February 26, 2019, 03:09:00 PM
Elon musk çok önemli bir karakter ama ticari anlamda başarılı bir iş adamı değil en azından şu an için
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
February 26, 2019, 12:51:39 PM
elon musk güney afrika orjinli biriydi sanırım öyle hatırlıyorum. yanlışsam düzeltin. Kendisi sadece bir mucit olmanın ötesinde küresel sisteme adapte olmuş biri. Bitcoin için söylemi normal
jr. member
Activity: 420
February 26, 2019, 07:15:54 AM
başlık ve içerik biraz uyumsuz olmuş çünkü elon herhangi bir tahminde bulunmamış sadece altyapılarının çok iyi olduğundan bahsetmiş.
jr. member
Activity: 160
February 26, 2019, 06:18:39 AM
Bitcoini böyle adamlar konuşsun.Yok bilmem ne borsasında şu analist şu tahmini yaptı haberleri baydı artık insanları. Zukerberg konuşsun, Musk, Gates  konuşsun. Böyle adamların teknolojik gelişmeler hakkında dedikleri her zaman dikkat çekmiştir.
member
February 26, 2019, 06:18:33 AM
Paylasima baktigimiz zaman bir cok tahmin var, ama ne olavagini kimse bilmiyor aslinda bu tip bazi tahminlerde insanlarda kafa karisikligina yol aciyor.
Pages:
Jump to: