Pages:
Author

Topic: Emin Çapa SENSİN PONZİ! - page 3. (Read 635 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
June 24, 2018, 07:33:03 AM
Videonun altında bir yorum var:
"Tek kelimeyle harika. Barış Özcan, Cem Seymen, Emin Çapa, Kadir Köymen bu adamlar Türkiye'yi değiştirecek buna inanıyorum."

Bir yoruma bu kadar katılabilirdim. Ülkenin kalkınması için gereken ne varsa bu adamlar söylüyor. Fakat başımızdakilerden dinleyen var mı? Yok. Bina yapmaya devam Smiley
Barış Özcanı neden eklediniz yahu Smiley Fetöcüler nolur bu ülkeye dokunmasın yalvarırım.O abiciler gibilerin yüzünden ülke bu hale geldi.Şimdi barış özcan fetöcü değil diye bana hiç boşuna savunma gerçekten gereği yok.
full member
Activity: 742
Merit: 112
June 24, 2018, 06:08:00 AM
kanald sabah programıydı sanırım. tamamen kendisi hazırlamadığı ve şu, şu yönde açıklamaları eklemek zorunda bırakıldığını anlatıyordu. kripto paralar bir gün gerçek paranın yerini yavaş yavaş aldığında o zaman medya sahiplenmeye de başlar. bitcoin aldığında otomatik stable coin gibi coinlere dönüştürme yapılırsa değer, kazanç gibi durumlara hiç girmeden coin değerini muhafaza edebilirsin. böyle girişimler veya daha gelişmiş olmadan gerçek paranın yerini alması da zor.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
June 24, 2018, 05:58:10 AM
tühhh izlemek isterdim şuan ama artık başka bir zaman, paylaşım için çok teşekkürler. 6 ayı geçti hala bina telefon hatları çekilmedi, ben de çareyi vodafone portatif internette buldum, buldum ama 20gb bitince, gör cümbüşü, sadece mayıs ayı için 175tl fatura ödedim az önce, evlat acısı gibi koydu, üzerine eth 443 doları görünce, suratımın halini bir düşünün.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
June 24, 2018, 04:44:45 AM
Emin Çapa doğru söylemiş. "Sensin Ponzi" diye. Aslında hepimiz birer ponziyiz. Bende videoyu izledim. Çapa Bey videoda gerçekten güzel noktalara parmak basıyor. Bizi gelecekte nelerin beklediğini şimdiden anlatıyor. Yurdun gençleri bu videoyu mutlaka izlemelidir ve kendisinden feyz almalıdır.
member
Activity: 448
Merit: 10
June 23, 2018, 06:47:41 PM
İşi teknolojiyi bilmeyenler salak saçma yorumlar yapıyolar bu konularla ilgili ama işin içeriğini bilen adamlardan alınan bilgiler sayesinde her şeyi öğrenmek çok basit
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
June 23, 2018, 06:46:22 PM

"Tek kelimeyle harika. Barış Özcan, Cem Seymen, Emin Çapa, Kadir Köymen bu adamlar Türkiye'yi değiştirecek buna inanıyorum."

Bir yoruma bu kadar katılabilirdim. Ülkenin kalkınması için gereken ne varsa bu adamlar söylüyor. Fakat başımızdakilerden dinleyen var mı? Yok. Bina yapmaya devam Smiley

bunlar içinde sadece barış özcana katılmıyorum,   zira videolarının %30-40 ı,  kendi dalında video çeken, ingilizce yayın yapan kişilerden   1' e 1 kopya,

bir insan kopya video vs yapabilir ona karışmam, ama bilim üzerine vs, caka satan, ahkam kesen youtuber'ların, en azından video-fikir -tasarım çalmaması lazım,  öbür türlü o iş güzel olmuyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 23, 2018, 06:12:37 PM

Bu konuşmayı arada açar izlerim her seferinde aynı heyecanla. Emin Çapa gibi insanların değeri hep geç anlaşılmıştır. Belkide o sevimli isyanı da bu yüzden.

Ayrıca listeye Erkan Öz'de eklenebilir. En azından  benim için Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
June 23, 2018, 05:32:06 PM
Adı geçen isimlerin her biri saygı duyulması ve takip edilmesi gereken isimler. Artık klasik alışkanlıkların dışında farklı gereksinimleri olan bir çağda yaşıyoruz, tüm bu olanların gerisinde kalmamak ve bilinçlenmek adına bolca dikkat etmeliyiz bu isimlere Smiley
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
June 23, 2018, 05:27:37 PM
Adam harbiden içerlenmiş Smiley Böyle güzel bir video çekmesi de hoş olmuş açıkcası. Blockchain sistemi ilerleyen yıllarda birçok insanın dilince olacak bir sistem.
member
Activity: 322
Merit: 12
June 23, 2018, 05:11:32 PM
Kripto paralarla fazla alakası olmayan bir videoidi ama videoda emin çapa kendisini tutmadi ve bunu söyledikten sonra içime bir rahatlama geldi. Ayrıca adamin bu konu veya başka konularla alakalı olsun gayet başarılı videoları var.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
June 23, 2018, 04:57:42 PM
Ponzi diyen ve demeye devam eden tipler olacağı gibi onlara her fırsatta haddini bildiren vizyon sahibi, açık zihinli insanlar da olacaktır örnekteki gibi Grin Gönül ister ki bu adamlara daha fazla kulak verilsin ve hem ülke hem de bireyler olarak her birimiz için daha iyi kapılar açılsın.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
June 23, 2018, 04:25:40 PM
Piyasada genelde olumsuz haberler göz önünde olduğu için ponzi lafının ortaya çıkması normal gibi görünüyor.  Birde çok ani hareketler oluyor stabil bir şekilde devam etmesi hem güven hem de yatırımcı arttırır.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
June 23, 2018, 03:50:29 PM
Bunu daha önce izlemiştim ve hoşuma giden videolardan biri oldu, aslında blockchain ve kriptoparaların geleceğin kaçınılmaz gerçeği olduğu vurgusunu yapmış orada, kim ponzi derse desin yada zamanla eleştirenler dahi ilgilenmeye mecbur kalıyorlar.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
June 23, 2018, 03:46:58 PM

Özgür Demirtaş eksik

Serdar Kuzuloğlu da es geçilemez bence. Emin Çapa'nın TedX konuşmasını daha önceden izlemiştim ve açıkçası saçma bir şekilde mutlulukla dolmuştum. Kitlelere sesini duyurabilen insanlardan bu şekilde bilgilendirici açıklamalar gelmesi gerekiyor.
full member
Activity: 420
Merit: 105
June 23, 2018, 02:45:27 PM
Sahte icolarin çiftlik banktan ne farkı var . Tüm coinler icin bunu söylemek doğru olmaz ama sahte coinlere ve icolara ponzi denmesi doğru bir söz olur.
member
Activity: 546
June 23, 2018, 02:04:28 PM
kripto paralar kesinlikle ponzi değil. ponzi en son gelen parayı ilk ödeme yapanlara paylaştırmak kaba anlatımı ile. icodan toplanan para icoyu kim düzenlemiş ise onun cüzdanına gidiyor. sana direkt token, coin satıyor. sen de diğer yatırımcılar gibi borsada fiyatlamaya katılıyorsun. icodaki eleman o parayı bir şekilde geri dağıtmıyor. yani ponziden burada ayrılıyor. o anlamda emin çapa doğru tanım yapmış.
member
Activity: 490
June 23, 2018, 11:14:40 AM

Benimde buna ümidim kalmamıştı sadece bunlar gibi insanlar sayesinde bazen umutlanıyordum. Yarın herşeyin belirleneceği gün olacak bizim için. Umarım daha nice emin çapalar, barış özcanlar yetişir bu ülkede.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
June 23, 2018, 09:44:31 AM

Çok haklısınız... Bizimkiler anca betondan köprüden işe yaramaz gelip geçici yapılardan başka bir şeyden anlamıyor. İnsana yatırım , teknolojiye yatırım sıfır.
Emin Çapa gibi bir adamı bu ülkenin eğitim bakanlığına getirceksin arkadaş..
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
June 23, 2018, 09:44:10 AM
ozgur demirtas in blockchain ile ilgili herhangi bir soylesisine denk gelmedim fakat finans konusunda cok basarili tespitler yapan, bilime inanan vizyon sahibi bir karakter. emin capa nin bikac programini panelini izledim fakat digerleri hakkinda bir yorum yapamayacagim. onlara da bakip farkli goruslere bakis acilarina yer verip ufku genisletmek lazim.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
June 23, 2018, 09:33:10 AM

Özgür Demirtaş eksik
Bu kadar olur tam aynısını ben yazıyordum yeni bir yorum var uyarısı geldi, siz yazmışsınız Smiley Yukarıdaki listeye Özgür Demirtaş'ta eklenmeli. Bu kişiler gibi vizyoner isimlere ihtiyacı var bu ülkenin, kesinlikle sözlerinin uygulanacağı pozisyonda olmalılar.
Pages:
Jump to: