Pages:
Author

Topic: Emin Çapa ve Barış Özcan'ın bitcoin yorumları... - page 2. (Read 401 times)

member
Activity: 132
Merit: 10
EMIN BABA SENI SEVERIZ AMA TAM BILGI SAHIBI OLMADAN NEDEN KONUSUYORSUN ANLAMADIM. 210 MILYON SUPPLY DEDIN 160 MILYONU CIKARILDI DIYORSUN. BIR SIFIR FAZLA KOYDUN SANKI :DD
member
Activity: 98
The future is your Genome
Barış Özcan'ın youtube videosunu izledim gerçekten objektif bir şekilde bitcoini ele almaya çalışmış.Emin Çapa'da benim çok beğendiğim bir ekonomist,lakin bitcoine kimse yatırım yapın demez çünkü riskli bir yatırım aracı ama şuana kadar risk alanlar hep kazandı. Cheesy
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
Emin Çapanın çok da sıkı olmasa da bir takipçisiyim ancak bunu görmemiştim iyi oldu program da güzel olmuş benziyor şimdilik hepsini izleyemedim ama boş bir zamanımda hepsini izleyeyim
newbie
Activity: 45
Merit: 0
c.özdemirin prograında izledim. emin çapanın verdiği bilgiler sade, net ve gayet bilgilendirici.

member
Activity: 182
yerinde bir açıklama olmuş sonuçta bende bir ekonomist olsam kimseye bir garanti vermek istemem ve yatırım tavsiyesinde bulunmam zaten herkesin kabul ettiği bir şey sonunun belirsiz olduğu veya sonunun olup olmadığı.
newbie
Activity: 20
Emin Çapa sevdiğim takip ettiğim iyi bir ekonomist.Çok güzel açıklamış detayları ancak o bile ilerde ne olacağıyla ilgili şüpheyle bakıyor.Tam emin değil gibi yani.O yüzden biz ekonomistler yatırım için tavsiyede bulunmakta çekimser davranıyoruz demiş.Ama şimdiki gidişat gösteriyor ki henüz bir balon olup patlamaya yakın durum yok..
newbie
Activity: 22
Bayağı göz attım ama sanırım daha önce paylaşan olmamış.Bitcoin hakkında özellikle bir ekonomist gözüyle Emin Çapa'nın ve bilgi verici videolarıyla tanınan Barış Özcan'ın yorumlarını daha önce izlememiş olan ve genel hatlarıyla Btc hakkında bilgi edinmek isteyenler için aşağıdaki videoları izlemesini tavsiye ederim.Yorumlarınız varsa da lütfen paylaşıp tartışalım.

https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw
https://www.youtube.com/watch?v=fHrrigIKOIU
Pages:
Jump to: