Pages:
Author

Topic: Emine Erdoğan'ın 'hacamatçı' danışmanı Erdoğan'a danışman atandı - page 2. (Read 252 times)

jr. member
Activity: 196
Merit: 4
çok yerinde bir karar olmuş. düşünün hacamat ve sülük tedavisini alternatif tıp olarak bütün dünyaya ihraç edebiliriz. bununla ilgili merkezler kurarız ve bununla sağlık turizmini canlandırırız  Grin
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bence bunun ekonomi bakanı olması lazım. Piyasa herhalde daha düzgün tepkiler verir ona. Baklım bugün ne kararlar çıkacak biz de rahat bir nefes alabilecek miyiz ?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
İşte şu olayları görünce, midem bulanıyor.

Bu kadar kötü yönetimin sonucu tabi ki batış olur. Bu kadın ilk değil, son da olmayacak.

"Ama yollar var, köprüler var. Geçmesen de, gitmesen de, yiyor ama adam çalışıyor. Ekonomi çoh iyi."
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bahsi geçen kişiyi yakından tanımıyoruz, belki de alanında gerçek bir uzmandır ve gerçekten bu ülkeye verebileceği bir destek vardır diye düşünmek istiyorum. Tabi bu destek için danışman olmaya gerek var mı, o ayrı Cheesy Cheesy
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker

Kötü niyetlisiniz kardeşim. Nasıl olup ta bu atamadaki ilahi zeka ve öngörüyü kavrayamıyorsunuz?
Bakın kadın sülük uzmanı... Sülük ne yapar? Kan emer... Kan emici olmak için ne yapmak lazım? İşin uzmanına danışmak lazım. Yeni bir Türkiye inşa ediyoruz. En çok kan emicilere ihtiyacımız var bizim. Kötü niyetliler siziii Sad
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
K A D E M kontenjanından, genelde liyakatları kişiler atanıyor diye düşünmek istiyorum.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Hacamat ve sülük tedavisi uzmanlığı deyip es geçmemek gerek. yani bu konuda yani dünya çapında yani neler yapabileceğimiz bir düşünülse yani bu açıdan çok iyi düşünülmüş bir atama  Grin
hero member
Activity: 1532
Merit: 560
Tarım ve Orman ile Milli Eğitim Bakan Yardımcılıkları ve Cumhurbaşkanı danışmanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Emine Erdoğan'ın sağlık danışmanı olan hacamat ve sülük tedavisi uzmanı Sümeyra Merve Kılınç, Cumhurbaşkanlığı danışmanlığına getirildi.

Cumhurbaşkanı danışmanlıklarına atama

Resmi Gazete'de yer alan diğer atama kararları ile Cumhurbaşkanı danışmanlıklarına Emine Erdoğan'ın sağlık danışmanı olarak bilinen hacamat ve sülük tedavisi uzmanı Sümeyra Merve Kılınç ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeye Erdoğan Bayraktar'ın da başkan yardımcılığı bir süre yaptığı KADEM'in Yönetim Kurulu Üyesi Elif Esen atandı.

Cumhuriyet

Pages:
Jump to: