Pages:
Author

Topic: En çok Bitcoin e sahip kişilerin listesi - page 2. (Read 364 times)

newbie
Activity: 77
Merit: 0
çok garip değil mi herkes senin mal varlığını görebiliyor ve herkes senin transactionlarını inceleyebiliyor. yani abi param yok muhabbetine son veriyor bu durum Wink
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
şu listede olmak müthiş olurdu. 10 tane bile olsaydı bende. binlerce bitcoini olan satıp paraya geçtiğinde ömrünün sonuna kadar devam edecek parasal sıkıntıları olan hayata kavuşmuş mudur? bazen param olmasaydı eski hayatım yerinde dursaydı diyebileceğiniz sonuçlar ortaya çıkabiliyor.
member
Activity: 63
Merit: 10
ne bitcoin varmış adamlarda valla harca harca bitmez
newbie
Activity: 42
Bizde çırpınıp duralım birşeyler kazanalım diye adamlar istedikleri kadar kazanıyorlar bizde geri kalan la idare etmeye çalışıyoruz pastadan dilimi bırak kırıntı düşmüyo
newbie
Activity: 3
Bu hesapların en büyük balinalara ait olduğunu nereden biliyorsunuz?
member
Activity: 108
balinalar ve kasa her zaman kazanır.
member
Activity: 728
Trphy.io
Fakirler battık batıyoruz hesabı yaparken bu zenginler yapacakları manipülasyonlarla inanılmaz rakamlar kazanacaklar gibi görünüyor
member
Activity: 462
Bu arkadaşların bu sermayelerle piyasayı yönlendiriyor olmaları çok normal bir durum.
Bildiğiniz milyonlarca kişi şuncacık elemanın keyfine bakıyor bir yükseliş görmek için
Belki yanlış düşünüyorumdur ama aklımdan geçenler bunlar..
member
Activity: 448
Merit: 14
Çok paranın olması hep olduğü gibi yine dert arkadaş Smiley uzun zamandır bu listelere bakıyorum gerçekten insanı farklı alemlere götürüyor 180k 200k 30k bitcoin sahibi olmak ne demek. hadi onu geçtim 10k 1k bile inanılmaz. Kemal sunalın tavuk çevirme yapan dükkanın camına ekmek banıp kendinden geçiyordu:) insan bunları görünce aynı hisleri yaşıyor.

D:DD hahahaha kardeşim baya güldüm .
yalnız belkide onlar kayıp olan btc lerdir asla ulaşılamayacak ve orada kalacaklardır.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Çok paranın olması hep olduğü gibi yine dert arkadaş Smiley uzun zamandır bu listelere bakıyorum gerçekten insanı farklı alemlere götürüyor 180k 200k 30k bitcoin sahibi olmak ne demek. hadi onu geçtim 10k 1k bile inanılmaz. Kemal sunalın tavuk çevirme yapan dükkanın camına ekmek banıp kendinden geçiyordu:) insan bunları görünce aynı hisleri yaşıyor.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
liste bir acayip en fazla 184 bitcoini olan cüzdanı gösteriyor. bitcoin zenginlerinin cüzdanında 10 binlerce hatta fazlası bile vardır. geçenlerde borsada çalınan bitcoinler için geri ödeme yapacakları cüzdanı gösteriyorlardı onda bile binlercesi var. bitcoini zengini birisi etrafta bunu dillendirmez kendisini saklı tutar.

Hocam o 184 bin bitcoin 184 değil yalnız.
newbie
Activity: 29
liste bir acayip en fazla 184 bitcoini olan cüzdanı gösteriyor. bitcoin zenginlerinin cüzdanında 10 binlerce hatta fazlası bile vardır. geçenlerde borsada çalınan bitcoinler için geri ödeme yapacakları cüzdanı gösteriyorlardı onda bile binlercesi var. bitcoini zengini birisi etrafta bunu dillendirmez kendisini saklı tutar.
Mantıklı.
member
Activity: 76
milyonlarca btc alıcısı var bir kaç kişi etkili olamaz.
member
Activity: 140
çok sayıda btc sahibi olana balinalar var ve piyasayı manipüle ediyorlar.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
newbie
Activity: 4
Selamlar arkadaşlar,

Sizinle dünya üzerindeki en çok bitcoine sahip kişilerin listesini paylaşmak istedim.

Bitcoin hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Bunlar en büyük balinalar.

Piyasaya bitcoin sürüp belli zaman sonra daha fazla olarak tekrar çekiyorlar.

https://btc.com/stats/rich-list

Bu hareketler ile ilgili bilgisi olan var mı?

Yani onlar yüklü olarak bitcoin sürdüklerinde yada çektiklerinde piyasayı nasıl etkiler?
Pages:
Jump to: