Pages:
Author

Topic: En çok gitmek istediğiniz ülkeler - page 4. (Read 8869 times)

sr. member
Activity: 504
Merit: 256
June 01, 2018, 04:19:56 AM
La biz daha kendi memleketimizi adam gibi gezemedik Cheesy hadi diyelim gitmek istiyoruz tabi ilk olarak musluman insan olarak cidden mekke medine sonra everest tepesine cikip bi hayat sen kimsin lan diye bagirmayi isterdim.. Sonra bi cin seddinde mangal yapmak sonra pizza kulesinden bakarak ulan dünya sen bu kadar yamuksun aslinda demek sonra tac mahale gidip vay anasini sanata bak demek sonra da canim istanbuluma donup lan kimse senin gibi deil hac dini gorev tabi o ayri ama gerisi hikaye demek isterdim ki ulan cin seddi neymiş istanbulda metrobuse binerken bir sed oluyor cin seddi afedersiniz bok yemiş Smiley pizza kulesi desen istanbulun neyi dogru yamukluk diz boyu Cheesy v.s v.s Smiley
newbie
Activity: 98
Merit: 0
İtalya'yı çok istiyorum hem insanları bize çok benziyormuş hem tarihini gezip yaşamak istiyorum
newbie
Activity: 101
döviz bu haldeyken öyle bir ülke kalmadı.hayrına her hangi bir ülkeyi gezmem için sponsor olacak varsa ancak öyle gitmek istediğim ülke olabilir.
newbie
Activity: 70
Uruguay= Çiftlikbank ın tosununa edecek iki çift lafım var Smiley
newbie
Activity: 66
Afrikaya gitmek istiyorum ordaki yasam tarzi dogayi hep merak etmisimdir
newbie
Activity: 30
Filistin = Kudus
Arabistan = Mekke - Medine
Çin
newbie
Activity: 148
maldivlere gitmek istiyorum.o kadar çok tatil videosu izledim ki gerçekten dünya üzerinde ki cennetlerden bir tanesi.cennette olmak gibi..
newbie
Activity: 210
önce kendi ülkemi iyice gezmek istiyorum ondan sonra yurt dışında gitmek istediğim yerlere gitmek istiyorum.o yüzden en çok istediğim ülke Türkiye..
newbie
Activity: 59
Venedik.
newbie
Activity: 196
bu hafta 2 yakın arkadaşımın ukrayna'ya gitmesinden sonra kesinlike oraya gitmek istiyorum.umarım coinlerden biraz para kazanırım da bu yaz giderim Smiley
jr. member
Activity: 42
Merit: 1
Hollanda güzel olurdu aslında
O güzelim Giethoorn  köyünü de  görmek lazım tabi ki
newbie
Activity: 31
Cin = Nasıl bir yer
Katar = Dünyanın en zengin ülkesi
Almanya = Nasıl bir yer
Abd =Nasıl bir yer
newbie
Küçüklüğümden beri Mısır'ı görmek istiyordum. Hala tam olarak keşfedilmiş değil.
newbie
kanada
Japonya
Filipinler
newbie
Activity: 66
İspanya
Küba
Hollanda
Meksika
Kanada
Kore
Rusya
Belarus
Ukrayna
Maldivler
newbie
Activity: 98
Mısıra gitmeyi çok istiyorum, piramitleri dünya gözüyle görmek istiyorum. İnşallah ölmeden görmek nasip olur
newbie
Activity: 53
1-amerika
2-Balkanlar
3-Avustralya
newbie
Activity: 42
Ukrayna ingiltere isvec almanya en eyiside ukrayna olurdu
newbie
Activity: 128
mısır piramiler
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
Kuzey ışıkları hangi ülkeden görülüyor tam bilmiyorum ama, kuzey ışıklarının göründüğü iskandinav ülkelerine gitmeyi gerçekten çok isterdim. Umarım birgün görürüm.
Pages:
Jump to: