Pages:
Author

Topic: En çok zarar ettiğiniz altcoinler hangileri? - page 2. (Read 297 times)

full member
Activity: 1358
Merit: 193
Başlığı pundix ten sonra en çok hangi altcoin den zarar ettiniz diye editlesek daha verimli olacak😃
Bende en çok ''kore nin milli altcoini'' icx den darbe yedim.
Sokaktaki her 1000 koreliden 1 tanesi bile bilmiyordur bu shitcoin i artık hiç şüphem yok 🤣🤣🤣

Staking başlatıpya fiyatı pump yemeden , dump yeme gibi eşsiz bir kripto dünya rekoruna da imza atmışlığı var tabi hakkını yemeyelim.
full member
Activity: 980
Merit: 207
bende pundix yazacaktım ama zaten başlık pundix üzerine açılmış resmen. pundix te terste kalan çok oldu zamanında cz iyi shilledi. belkide arkasında kendisi var.  umarım bu kötü gidişatın üzerine delist vs işine girmez.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Pundix: 5 sattan aldığımda baya düşük diye balıklama atlamıştım. Şimdi 1 sattan alınabiliyor. Aslında böyle düşük satlı olanları dolar üzerinden değerlendirmek lazım. Sonuçta her türlü de zarardayım Pundix'de.
MTH: ICO sonrası farklı dönemlerde toplamıştım epey Monetha. Ortalamam sanırım 700 sat civarında. Şimdi ise 150 sattan almayanı dövüyorlarmış.

Yukarıdaki yorumda XRB yazıyor ama aradım bulamadım. Neymiş ki bu?
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
xrb
30 dolardan 0,5 dolara paraşütsüz düşüş. çıkarken de 0,2'de 30'a çıkmıştı ama işte o dönem "daha da yükselmez", "olm daha ne yükselecek", "yükseleceği kadar yükseldi" diye diye 30 a kadar gelmişti. sonunda başlarım lan diyip 30dan almıştım. 32-33 oldu. ve gerçeklerle yüzleştim. düşüş başladı. bi daha beli doğrulmadı lanetin.
newbie
Activity: 25
Merit: 0
Benim baş listemde Pundi x geliyor, bunun projesine bakınca güzel gibi görünüyor ama ekipleri tam bir çakal, millet aldıktan sonra dolaşımdaki arzı sürekli artırıp ortalığın anasını ağlattılar. Tabii o dönem ben piyasayı takip edemediğim için bu olaya  çok geç uyandım, şimdi bu pundi x'i bedava verseler dönüp bakmam, öyle nefret ettim bundan.
Pages:
Jump to: