Pages:
Author

Topic: En Güvenilir Yabancı Bitcoin Borsası ? - page 2. (Read 269 times)

member
Activity: 60
Merit: 10
bence en güvenilirleri polo ve bittrextir. köklü borsalar bunlar sonuçta. şimdiler herkes binance diye bağırıyor olsa da bu borsaların yeri başka
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bittrex niye listede yok anlamadım ama şimdiye kadar hangileri hacklendi hacklenmedi bunun da bi listesi olsa on numara olur
hero member
Activity: 953
Merit: 504
En güvenilir diye bir şey yok bence de, hele ki internet ortamında bu iş çok zor. Hangi borsanın ne zaman ne olacağı bilinmez. Merkezsiz borsalar aslında iyi ama onları da pek geliştiremiyorlar kullanım açısından.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Bu piyasada MTGox patladıysa herkes patlayabilir. Herkes bazı sebeplerden ötürü bazı borsalara güvenebilir açıkcası ben Bittrex'ten şaşmam. Bugüne kadar hiç üzmedi beni.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Binance her ne kadar güven verse de bu işin garantisi maalesef yok. Poloniex demiş arkadaşlar. Ben bugüne kadar Poloniex ile tek sorun yaşamadım ama milletin ne paraları kaldı içeride hesapları kilitlendi ticketlara cevap bile alamadılar. Binance en azından iletişim konusunda zorluk çektirmiyor bildiğim kadarıyla. Binance favorim, Kucoin plasem. Okex'te iyi borsadır ama güncelleme yaptığından beri giremiyorum sitelerine. Önceden +90 falan yazarak mı ne girilmiyordu şimdi ne yapsak fayda yok giremedim bir türlü.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Guvenilir denebilecek merkezi borsa mevcut degil. Kimse su borsa guvenilir diyemez. Ne olacagini kestirmek imkansiz. Alacaginiz altcoine gore coinmarketcapten o coinin en yuksek hacimle trade edildigi borsayi secmek uygun bir secenek. Ben oyle yapiyorum. Sonrasindada mumkun oldukca kendi cuzdanima atiyorum.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
en güvenlir ,borsa, birde yabancı, şakacı şey güldürdün Cheesy, ne güvenilir borsalar battı bitti gitti,
borsa ve güven kelimelerini asla bir arada kullanma bence
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Tüm borsaları kullanan biriyim, fakat en favorim Poloniex ile Binance. Fakat bir sıkıntınız olduğu zaman Poloniex'ten yanıt almanız uzun sürüyor, Binance ise gün içinde cevap veriyor. Bir diğer husus ise Binance'ın grafiklerdeki 1DK'lık gösterimi çok işime yarıyor. Binance'a Türkçe dil desteği geldi vs.

Ayrıca belirtmem gerekirse, Poloniex'te çok parası kalan olduğunu belirtmek isterim. Bir diğer husus güvenli borsa yoktur sadece insanın ihtiyaçlarına iyi cevap veren borsa vardır.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
borsaların hepsine tam anlamı ile güvenmeyin. binancede hack vakalarından sonra al-sat komisyonunu indirdiler işte çok küçük coinleri bnb ye dönüştürme özelliği benim gördüğüm iki tane yenilik fazlasını da yapmışlardır, gönüllerini almak için. alacan coinini atacaksın bilgisayarındaki cüzdana işte asıl güvenlik budur.
full member
Activity: 518
Merit: 100
En sağlamı felan yok hepsi gümleyebılır her an ama ben böyle durumlarda bınancenın mağdur yapmayacağını dusunuyorum en guvendgımde bınance dir her açıdan.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Poloniex en guvendigim borsa,  ardindan okex gelir sonrasinda,  binance ve digerleri diye devam eder.  Poloniex iyi ama eski coinler kaldi,  yeni tokenlari eklemesi gerekiyor.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Arkadaşlar yüklü alım-satımlar yapacağız.Sizlerin görüşlerinize ihtiyacım ve birkaç düşüncem var.Bana yardımcı olanlara teşekkr ediyorum.

1-)Bitfinex : Birtürlü ısınamadım heran tetheri patlayacak hissi veriyor.

2-)Binance : Yaşanan hack olaylarından sonra baya bir tırstım.

3-)Bitstamp : Nedensiz en güvendiğim borsa.Bunu kullanmayı düşünüyorum.

4-)Kraken : Güvenim var bitstampdan sonra düşündüğüm borsa.

5-)Gemini : Pek bilgim yok.

6-)Poloniex : Küçük işlemler için kullanmıştım.Kullanışlıydı.

7-)Bittrex : Neden ısınamadğımı bilmiyorum.

Daha önce hangileri hacklendi bilenler lütfen söylesin.

Sizinde görüşleriniz veya önerileriniz varsa ltfen yazın,tşkler. Smiley
Pages:
Jump to: