Pages:
Author

Topic: En iyi Multi-Coin Cüzdanlar [Değerlendirme] - page 3. (Read 735 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Forumda son dönemde birkaç kez kripto cüzdanları hakkında görüşler içeren başlıklar gördüm. Güzel bir inceleme yapma zamanı geldi diye düşündüm. Ve bir süredir denediğim multi-coin cüzdanları sizler için değerlendirmeye çalışacağım.

Bu süreçte incelediğim ve kullandığım cüzdanlar şunlar oldu;
Trust, Infinito, Enjin, Atomic, Coinbase, Coinomi, Huobi, Waves, Freewallet, Magnum.

Burada her birini tek tek değerlendirmeye gerek var mı bilmiyorum. Öncelikle belirteyim ben sadece içerik ve işleyişi değerlendireceğim. Alt noktalarda güvenlikle ilgili verileri inceleme yetim yok maalesef. Eğer birisi, birileri cüzdanı teknik açıdan da değerlendirebilirse ve buraya eklerse çok faydalı olur. Ayrıca Ethereum, Neo, Tron, Eos özelinde olan cüzdanları burada değerlendirmedim. Bunlar başka bir başlığın konusu olabilir belki. Onu da ayrıca yapmayı istiyorum.

Dediğim gibi bütün cüzdanları incelemeye gerek var mı bilmiyorum. Ben öncelikle Trust, Enjin, Atomic ve Infinito’yu değerlendirmek istiyorum. Bunların kullanımı bana diğerlerine göre daha makul geldi. Coinbase, Huobi ve Waves wallet’larda iyi görünse de bir takım eksiklikleri olduğu için belki 2. Planda incelemeye tabi tutarım.

TRUST WALLET
ENJIN WALLET
INFINITO WALLET
ATOMIC WALLET

UYARILAR:
1)   Bu değerlendirme, yapıldığı tarihe kadar olan değerlendirmelerdir. Cüzdanlara her geçen saniye bir güncelleme gelerek yeni özellikler eklenmektedir.
2)   Yukarıda da söylediğim gibi cüzdanların güvenlik konuları hakkında bilgim yok. Herkes kendi değerlendirmesini yapmalı.
3)   Kullanımdan doğan sorunlar beni bağlamaz, cüzdanlara para transfer etmeden önce kendiniz deneyin.
4)   4 cüzdanında kendi 12 kelimelik güvenlik aşaması var. Bunları güvenle saklamayı sakın unutmayın!

NOT: Aslında tek post olarak açmayı düşünüyordum. Ama hem ilerde eklemeler yapma ihtimali, hemde okuma zorluğu nedeniyle ayrı ayrı postlar açmaya karar verdim. Ve başlığı alternatife açıyorum çünkü tüm coin'leri içeriyor.
Pages:
Jump to: