Pages:
Author

Topic: En Sevdiğiniz Animasyon Filmleri - page 2. (Read 204 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 08, 2023, 04:58:39 PM
En sevdiğim Buz Devridir bir meşe palamudu yüzünden başına gelmeyen kalmamıştır Smiley sonraki serileri ilk bölüm kadar sarmasada benim favorimdir.

Madagaskar benim 2. sıra favorim hele o bitirim penguenlere bayılıyorum. Smiley

Animasyon bence her yaştan izleyicinin izleyebileceği bir tür çocuk olmak gerekmiyor Smiley ben halen çizgi film izliyorum mesela Smiley  izlemeyi seviyorsanız sorun yok demektir.

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 08, 2023, 04:14:37 PM
İçerisinde tek izlediğim yukarı bak ( up) diğerlerini hiç izlemedim.
Yukarı Bak filmini çok beğendim bundan sonra animasyon filmlerine bakarım artık.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
December 08, 2023, 04:11:09 PM
Ben bu animasyon filmlerinin çoğunu pandemi zamanı izledim. Yani yaş kemale ermişti. Çok ön yargılıydım ama birkaçı gerçekten süper, genel olarak da eğlendirici ve kafa dağıtıcı filmler. Güzel zaman geçirtiyor.

Studio Ghibli filmlerini ise ayrı bir yere koymak lazım. Yanlış hatırlamıyorsam ilk Totoro filmini izlemiştim, ilk 10 dakika hiç sevmemiştim. Sonlara doğru ise inanılmaz beğenmiştim. En güzelleri ise Prenses Mononoke ve Sprited Away. Prenses Mononoke acayip epik bir film yani çocuk filmi falan değil müthiş bir film. Bu japonlar müzikleri de müthiş yapıyorlar valla adamları takdir etmek lazım.

Ayrıca ben 90larda Aslan Kral, Herkül vs gibi o zaman çıkan filmleri izlemiş bir çocuk olarak keşke o zaman izlemeseymişim diyorum. Bilinçaltımıza çok kötü şeyler yerleştirmişler. Anneler babalar tabi ki bilmiyordu, internet yok bir şey yok. Masum çocuk filmi sanıyordu herkes ama değil. Youtube'da bu konuyu anlatan videolar var.
member
Activity: 1011
Merit: 64
December 08, 2023, 03:31:50 PM
Her çocuğa izletilmesi gereken animasyon filmleri ;

Oyuncak Hikayesi 1-2-3-4****

Bir Böceğin Yaşamı
Nemo Kayıp Balık
Arabalar 1-2-3
Shrek 1-2
Ayı Kardeş
Köfte Yağmuru