Pages:
Author

Topic: En Tatlı Kedi Irkı - page 2. (Read 241 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
March 22, 2021, 02:33:55 AM
Özellikle yavru kediler daha sevimli oyuncu geliyor bana. 3 Ay önce ablam bize geldiğinde kedisiyle beraber gelmişlerdi 1 ay kadar kaldılar annem evde pek kedi köpek sevmez o bile bayağı alıştı o derece hatta bana evlenmiyorsun bari sende bir kedi al demezmi Smiley Ev sobalı olduğundan benim odam biraz daha soğuk oluyor ne zaman pc açsam oyun yada iş yaparken gelir kucağıma uzanırdı. Bir gün odada biraz üşüdüm 1.5 LT pet şişeye sıcak su koydum odama gittim şişeyide kucağıma koydum arada elimi ısıtıyorum bu arada oyunda oynuyorum oyun etabı bitti tabi kucağım sıcak kafa gitti kedi var sanıyorum başını okşar gibi şişeyi seviyorum komikti tabi bunu anlattım bizimkilere baya bi gülüştük. Özledim ama ufaklı arada videolu görüşmede görüyorum.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
March 21, 2021, 04:28:31 PM
Kedilerin hepsi bana kalırsa güzel sevimli hayvanlar, tek eve çıktığımda almayı düşünüyorum bir tane şuan için cins karar vermedim ama almaya kafaya koydum, evde bir canlılık oluyor kediler olunca.
full member
Activity: 546
Merit: 154
March 21, 2021, 03:18:02 PM
Bende kedi çok seven biri olarak bende besledigim kedicikleri çok seviyorum . Cinsini filan bilmiyorum ama .Tanıştırayım poz veren minnos diğeri de boncuk .

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
March 21, 2021, 03:15:43 PM
Benim favorim British Shorthair ve Exotic Shorthair, plase olarak da Scottish Fold diyorum. Smiley
İmkanı olan ve bakabilecekler için müthiş bir zevk kedi sahiplenmek.

hero member
Activity: 1288
Merit: 961
March 21, 2021, 02:52:46 PM
Kedi deyince bende akan sular duruyor tüm kedilere hastayım ama herkeş gibi benimde bir favorim var o da çöl kedisi. Ahanda şu nomıssızlar.

Source
Bakmayın öyle çok tatlı göründüklerine evcilleştirilememiş bir kedi türü lakin insanlarla beraber yaşadıkları da görülmüş. Vahşi yırtıcı olan bu çöl kedilerinin diğer kedilerden ayıran bir özellik ise suyu seviyor bu namussuzlar Cheesy Kim derdi ki şu kediyi eline alıp böyle minnoş minnoş sevemezsin diye Cheesy Gerçi bende de kedileri ısıra ısıra sevme alışkanlığı var o yüzden tam bana göre Cheesy
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
March 21, 2021, 02:27:34 PM
Bu cinsi ilk defa duydum ama çok şirin bişeymiş. Benim en sevdiğim norveç orman kedisiyle tekir kırması. Fotoğraf bana ait değil ama kız arkadaşımın da böyle bir kedisi var. Daha tatlısını görmedim.

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
March 21, 2021, 02:26:12 PM
Tuxedo.

Gerçekten baya tatlılar.

Çocukluğum da buna benzer bir kedim vardı. O günlere döndüm doğrusu. Şimdi herkes apartmanda kedi besliyor ama benimkisi ev kedisi değildi. Sokağa da çıkardı yağmur yağınca miyavlar pencereye dayandırdı. Kış günleri ise sobanın yaninda hep o vardı. Hey gidi günler.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
March 21, 2021, 02:16:55 PM
Tuxedo.

Gerçekten baya tatlılar.

Pages:
Jump to: