Pages:
Author

Topic: En İyi Altcoin Wallet'ı Hangisi? Trust Wallet Özellikleri - page 2. (Read 215 times)

sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Açıkcası Trust Wallet'i kullanıyorum memnun olduğumu söyleyebilirim, gayet hızlı, arayüzü güzel ve kullanışlı ama trust wallet'in tek başına yeteceğini düşünmüyorum piyasada farklı güzel walletler de var mesela cobo wallet bunlardan bir tanesi, kendi hardware'si var, soğuk cüzdan olarak da kullanabiliyorsunuz, ben hiç kullanmadım fakat videolarını görmüştüm, su geçirmez vs özellikleri de vardı. ayrıca cüzdan sayesinde staking de yapabiliyorsunuz, ayrıca farklı coinlerde faiz özelliği de var, bitcoin gibi major coinler için de geçerli.

bunun şında eoscuların çok sevdiği meet.one var, benim de çok uzun zamandır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir cüzdan. istediğiniz kadar cüzdan ekleyip kullanabiliyorsunuz aynı anda, dApps lara ve borsalara da ulaşabiliyorsunuz kolay bir şekilde.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Private keyi ile, anahtar sözcükleri ile bize %100 erişim hakkı sağlayan,
Limitsiz sayıda yada çok sayıda cüzdan oluşturabileceğimiz,
Mobilden de kullanılabilecek,
Çevirim dışı kullanabileceğimiz saklayabileceğimiz,
Güvenilir, güvenli, SAFU

Evet arkadaşlar  ETH için önde gelen her cüzdanı denedim 1 tanesine karar kıldım.
Myetherwallet her zamanki gibi sorunlu, yeni adres açarken .json dosyasını indiremedim. Yeni adres açmakta tam bir işkence.
Metatask kullandım ama onuda yeterli bulmuyorum. Chrome eklentisi biliyorsunuz.

Trust Wallet kullandım ve çok memnun kaldım. Adres açtığınızda hem eth adresi açıyorsunuz hemde bir dizi coin daha açıyor size. Hepsinin p.k'lerini de ayrıca veriyor. Yukarda saydığım bütün özellikleri var. Aynı anda pratik bir şekilde tüm cüzdanlara ulaşabiliyorsunuz. Trust Wallet piyasadaki en iyi cüzdan şuanda.

Sadece ETH değil BTC, BNB ve diğer coinler içinde en iyisi.

Trust Wallet ile ilgili takıldığınız soruları buradan yazabilirsiniz.
Pages:
Jump to: