Pages:
Author

Topic: Enpara Bounty'leri - Her ay bi’ kahve bizden :) - page 2. (Read 288 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
sürekli olarak uygulamada çıkıyordu ama yazılanları hiç okumamıştım. aylık 2000 liralık harcamaya (esktre) bir kahve mi lan? enpara iyice cılızlaşmaya başladı bu kampanya konularında. zaten kartında herhangi bir puan kazanma şansın yok. netflix kampanyasını uzun zamandır kullanıyorum. sanırım cebtetep'te de aynı uygulama var. asıl banka kartı için aylık 1 ya da 3 kere başka bakanın atm'sinden çekme "bounty"si iyiydi. ben ondan istiyorum.

Öyle sayılmaz üstad.

Netflix iadeyi alıyoruz, dışarıda istediğimiz ATM'den para çekiyoruz (ayda 3 defa), kredi kartına 100TL geri ödeme alıyoruz, bkm ekspress'den bedava para transferi yapıyoruz... Çok da fıs değil yani sanki.
Tabi bir de puan falan verse kötü olmaz. Bir EnPuan falan çıkarsalar fena olmazdı.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Aidat VEREN Kart:
ben bu aidat olayından yararlanamadım hiç Smiley kartı 3 yıl önce aldım. başvuru almaya gelen eleman da bu özelliğinden bahsediyordu. kartı kasım ayında almıştım sanırım, yılbaşından sonra gelen giden olmayınca müşteri temsilcisine sordum henüz 1 yıl kullanmadınız demişti. sonrasında ise unuttum öylece kaldı.
müşteri hizmetlerini arayıp bi sorayım şu işi Smiley hem kredi kartını hem de internet şubesini faal kullanıyorum bi güzellik yapsınlar artık Smiley
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
2 yıldır düzenli olarak her yıl 100 TL veriyor. En güzel özelliği hiç bir banka faizsiz aldığın bir şeyi taksitlendirmez iken bu kredi kartı ayda 3 kere olmak üzere 6 taksiye bölüyor.
Kısaca bankanın güzeli en para...😀
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
sürekli olarak uygulamada çıkıyordu ama yazılanları hiç okumamıştım. aylık 2000 liralık harcamaya (esktre) bir kahve mi lan? enpara iyice cılızlaşmaya başladı bu kampanya konularında. zaten kartında herhangi bir puan kazanma şansın yok. netflix kampanyasını uzun zamandır kullanıyorum. sanırım cebtetep'te de aynı uygulama var. asıl banka kartı için aylık 1 ya da 3 kere başka bakanın atm'sinden çekme "bounty"si iyiydi. ben ondan istiyorum.
sr. member
Activity: 364
Merit: 304
güzel bir uygulamaymış, az gibi gözüküyor ama değil, çünkü istanbulda bir yerde bir kahve içsen zaten 15-20 lira gidiyor, pahalı da olsa içiliyor 5 liraya kahve kalmadı. bir kahve de buradan düşülür. 15 lira kar edilir.

Aynen bedava kahve baldan tatlıdır Smiley
2000 tl harcamada 15 tl tamam az ama yinede birileri size kahve ısmarlamış oluyor. sonuçta kartı kullananlar illa limiti geçiyordur. Öğrenciler için 750 tl limit konmuş yani %2 kar demek öğrenci için iyi. Keşke daha fazla olsa.

Aidat VEREN Kart:
Enpara kredi kartı ayrıca her sene 100 tl size direk hediye ediyor. Sırf kartı kullandığınız için. Her sene arkadaşları yemeğe götürüyorum ben bu parayla. Fena değil sonuçta aidatta vermediğimiz için aslında 200 tl kar etmiş oluyoruz.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
güzel bir uygulamaymış, az gibi gözüküyor ama değil, çünkü istanbulda bir yerde bir kahve içsen zaten 15-20 lira gidiyor, pahalı da olsa içiliyor 5 liraya kahve kalmadı. bir kahve de buradan düşülür. 15 lira kar edilir.
sr. member
Activity: 364
Merit: 304
Konu dışı bounty sayılır mı bilmiyorum Smiley Enpara'dan güzel bir kampanya var. Muhtemelen çoğunuz enpara kredi kartı kullanıyordur. Bu konuda enpara güzel kampanyalarını paylaşalım.

Kahve Bounty'si:
*Aylık 2000 tl üzeri (min 97 doğumlular için 750 tl) ekstreniz çıkıyorsa aylık 15 tl harcayabiliyorsunuz. Starbucks ve Kahve Dünyasında geçerli şuanda. Direk kahve uygulamasına 15 tl bakiye şeklinde de yükleyebiliyorsunuz. Direkt alımda geçerli değil, uygulamaya yüklemeniz gerekiyor.

Detaylar şurada: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/masterpass-kahve-kampanyasi

Kısaca: Starbucksuygulamasını indirdim. Kredi kartımı ekledim ve aynı anda masterpass'a kayıt oldum. 15 tl bakiye yüklemesi yaptım. Gelecek ayın 7'sinde 15 tl hesabıma iade edilecek. Şuan marta kadar süreceği yazılmış ama genelde uzatıyorlar böyle kampanyaları.

Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 indirim
Bu kampanya da hayatımıza kolaylık sağladı doğrusu. Netflix özellikle çok iyi oldu. Eskiden daha fazlasını iade ediyordu şimdi 30 tl'ye kadar olan harcamanın yarısını iade ediyor.

Detayları şurada: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/netflix-spotify-youtube-kampanyasi-2020

Aidat VEREN Kart:
Enpara kredi kartı ayrıca her sene 100 tl size direk hediye ediyor. Sırf kartı kullandığınız için. Her sene arkadaşları yemeğe götürüyorum ben bu parayla. Fena değil sonuçta aidatta vermediğimiz için aslında 200 tl kar etmiş oluyoruz.

Detayları şurada: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidat-veren-kart-kampanyasi
Pages:
Jump to: