Pages:
Author

Topic: Envion (EVN) Sahibi Olanlar Dikkat - page 2. (Read 308 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
October 22, 2019, 02:52:26 PM
Ne güzel dünya ya. Ekip arasında anlaşamıyor sonra fesih ettik falanlar filanlar. Yatırım yapanları bildiğin paralarına gasp etmektir bu. Aslında gerçekten bu piyasaya iyi bir denetim şart. 3-5 Zibidinin yaptıklarından dolayı zarar ziyanı yine bizler çekiyoruz.

Bugüne kadar bunun benzeri çok olay görmedik. Bu sanırım projenin İsviçre bazlı olmasından kaynaklı. Yukarıda konuşulduğu gibi önümüzdeki günlerde bir geri ödeme yöntemi oluşturulacağı söyleniyor. Ama ne oranda geri ödeme olacak, şartları ne olacak henüz meçhul. Geri ödemelerden büyük beklenti olmamasını tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
October 22, 2019, 12:23:04 PM
Ne güzel dünya ya. Ekip arasında anlaşamıyor sonra fesih ettik falanlar filanlar. Yatırım yapanları bildiğin paralarına gasp etmektir bu. Aslında gerçekten bu piyasaya iyi bir denetim şart. 3-5 Zibidinin yaptıklarından dolayı zarar ziyanı yine bizler çekiyoruz.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
October 22, 2019, 07:55:25 AM
Hocam bounty ödemelerini yapmayan projelerin tamamı scam çıkıyor.umarım bizden yatırım yapan arkadaşlar yoktur.zaten aklı başında bir insan bounty ödemesi yapmayan bir projeye yatırım yapmaz.
Sakın düzelir falan demeyin direk satın.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
October 22, 2019, 05:39:03 AM
Aynen bu haber uzun zamandır vardi hatta mahkemelik oldular diye hatırlıyorum. Scam başlığı bile vardı ararsak buluruz. Yine de elinde olanlar satabilirse kacsin. İco'dan alıp da hala tutan varsa başarılar dilerim kendisine.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 22, 2019, 05:38:34 AM
Eline bountyden gelenler varsa sadece emeğine yazık olmuş. Geçmiş olsun diyelim. Bende İsviçre olunca nedense zengin ülke ve üçkağıtçı çıkmaz diye oradan çıkan bir coine ya da tokene yatırım yapmakta pek çekinmiyorum. Mesela bina wpp örneğini verebilirim. O da baş aşağıya doğru gitti ama belki boğa gelirse birşeyler olur. Bountyden bir miktar gelmişti. Akabinde biraz daha aldım ama şuan için elimdekiler 15$ ancak yapıyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
October 22, 2019, 04:20:22 AM
bu haber yeni değil .ekip kendi arasında anlaşamadı envion  battı, isviçrede iflas süreci başlatıldı.  1 yıldan fazla oluyordur. ico katılımcılarının az da olsa iflas süreci sonrası para alma ümitleri var. tabi şirkette kaldı bilemiyorum. hatta son dönemde pump bile yedi. elinde envion tutanların yatırımları ölçüsünde  para alma ihtimali olduğu için.

elinde olan varsa şimdiye kadar tutmuş biraz daha beklesin iflas sürecini takip etsin, belki bişeyler koparabilir.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
October 22, 2019, 03:38:27 AM
Başarısız ICO girişimlerimden birisi olan Envion'u ara ara takip ediyordum ama uzun zaman önce bırakmıştım takibi.
Bugün bir ihtiyaç hasıl oldu bakayım dedim. Ve şok oldum. Envion İsviçre kantonu tarafından feshedildi falan diye yazı çıkıyor websitelerinde.

The Swiss Cantonal Court of Zug has dissolved envion AG and ordered its liquidation. Official information about liquidation proceedings can be found on the liquidator's website: www.envion-konkurs.ch

Elinde olanlar varsa geçmiş olsun. Nasıl oluyor bilmiyorum ama Yobit'de işlem görüyordu bir süredir. Halende Yobit'de var ama sanırım token kilitlenmiş ve Yobit'e yollayamadım. Sonra acilen FD'de sattım. Elinde azda olan varsa çevirebiliyorken nakite çevirsin derim.

(Bunlar bounty'de ayak yapıp dağıtmamışlardı bu arada. Bunlara da bounty laneti sıçradı!)
Pages:
Jump to: