Pages:
Author

Topic: EOS neden gündeme gelmiyor ? Eos'u alttan toplayanlar kimler - page 2. (Read 323 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
"Tüm projeler EOS projesi altına geçiyor"

Kim geçmiş Allah aşkına bi kaç örnek ver de biz cahilleri de bilgilendir. "Tüm projeler" geçiyormuş ya tüm dediğine göre en az bi 50 tane vardır heralde. Tüm olması için 2000 lazım 50 örnek ver. Hadi 10 ver yeter yahu.
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
Tüm projeler EOS projesi altına geçiyor
EOS neden gündeme gelmiyor
Bu proje yakında büyük sükse yapacak
Alttan sessizce topluyorlar bu coini benden söylemesi

Tam EOS için düşünmeye başlamıştım topiğiniz geldi. Sizin yorumunuz sağlam, ancak bir kişi dışında size katılan kimse yok. İşte bu beni de çok düşündürdü. Coinin derinliği hakkında fikrim yok ama özellikle diğer paralar düşerken sabit ya da az aşağıda tutunabiliyor ise hepimiz acilen ne var ne yok bırakıp EOSa yatırım yapalım. Çünkü böyle haberler geldiğinde genellikle o varlık birilerinin elinde toplanıyordur...
full member
Activity: 1176
Merit: 159
topladıkları etherleri satarak eosu pumpladılar, etheride yerin dibine soktular bir taşla iki kuş anasını satayım. ether kıçını kaldıramadıktan sonra eos neo vs den birşey beklemeyin.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Çoğu kişinin güven duymamasından kaynaklanıyor elbette. Şuanda çok altlarda seyrediyor, yakın zamanda da pek toparlayacak gibi görünmüyor. Kullanıcıları memnun edecek pek tarafı da yok bildiğim kadarıyla.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
Eos cüzdanı açmak bile ücretli kim neden ücretsiz olan daha iyi projeler varken eosu tercih etsin ki.
Şişirilmiş bir proje şuanda zaten çok güzel seviyelerde.
Neoyu da herkes öve öve bitiremiyordu durumu ortada.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
her yıl çinin en prestijli parası seçiliyor, 20 dolarlara çıktığında millet deli gibi kar etti, ve şimdi eos için umutsuzca konuşmakta belkide haklısınız, ancak ben eosun ethereuma ciddi manada rakip hatta ondan kat be kat daha iyi olacağı düşüncesindeyim, yeter ki şu sorunları  halletsin ve ekip  istikrarlı bir şekilde işlerine odaklansın. Belki ütopik gelecek ama kripto piyasası düzelmeye başlasın biraz olumlu haberler gelsin coinlerin fiyatı yükselsin, en fazla yükselecek coinlerden biri eos olacak diye düşünüyorum. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
jr. member
Activity: 280
Win-Won-Betfury
EOS'u kim alttan toplasın ne yapacaklar eos u gündeme gelecek bir haber vesaire yok malesef güncellemede yok olsa paylaşırlardı eos pasif kalıyor çok piyasada
jr. member
Activity: 266
eosu bırakın ben 6000'lerden bitcoini toplayanların bile gerçek olduğundan şüpheliyim. eosun bugünkü fiyatını yazın bir kenara, bitcoinde kırmızılar görünce o zaman toplanıyor mu anlarız. eos patlayacak, aya gidecek gibi beklentiniz olabilir. ama ben bunu görmüyorum.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
valla ben alttan toplandığını düşünmüyorum. okadar kötü durumdaki kimse bunda gelecek var demiyor artık.
sürekli hacklenmelerle adı geçiyor bence ekibi bıraktı sanırım
jr. member
Activity: 230
Merit: 9
1.006.245.120 EOS

var fiyatı 5.5 dolar  ne olmasını  bekliyorsun  50 dolar felan mı
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
EOS'un gündeme az gelmesi aslında bıkkınlıktan doşayı. Yaz ayında platfomunu tanıttığında büyük sükse yapmıştı. Fakat sonra bazı şeyler ters gitti. Cüzan meselesi de tuz biber oldu. Ekip toparlamakta zorlanıyor gördüğüm kadarıyla. Eğer yoluna sokarlarsa yeni yılda bambaşka bir EOS'la karşılaşabiliriz.
member
Activity: 291
Merit: 11
Eos için cüzdan almak bile sıkıntılı iken insanlar nasıl sevsinlerki Eosu. Daha baştan insanı uzaklaştırıyor kendinden. Diyeceksinizki 1$ zaten. Evet muadilleri bedava ama. 10 tane 20 tane al kullan.
member
Activity: 633
Merit: 15
Daha yüksek kar yapabilecek adam akıllı projeler varken dandik eosu neden toplayalım ki.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Tüm projeler EOS projesi altına geçiyor
EOS neden gündeme gelmiyor
Bu proje yakında büyük sükse yapacak
Alttan sessizce topluyorlar bu coini benden söylemesi
Pages:
Jump to: