Pages:
Author

Topic: Erdoğan: Fahiş fiyat tüm dünyanın sıkıntısı, Türkiye en az etkilenen ülkelerden - page 2. (Read 235 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Göz göre göre artık bu kadar sıkılmaz da sıkılıyor işte kim yerse kendi tabanından bir başkası da yemez. Tüm dünyada böyle bir kriz var ama bu krizi tersten okumuşlar sanırım enflasyon liginde ilk on da rahat varız belki de ilk beşi zorlarız böyle bir durumda da bu kadar sıkmazsınız. Benim uzmanlık alanım ekonomi istatistikleri istediğim gibi bükebiliyorum son finans bükücü. Şu sıralar doğalgaz falanda bulunmuyor hani benim müjdem nerede, özledik o güzel müjdeleri.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Gün geçmiyor ki mantığa inanılmaz aykırı bir şey duymayalım. Türkiye nasıl en az etkilenen ülkelerden birisi oluyor? Enflasyon rakamları ortada, zamlar ortada yani daha ne olması lazım bu söylemleri duymamamız için. İnsanlar zamlar yüzünden isyan ederken cumhurbaşkanımızın böyle sözler sarf etmesi çok üzücü.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
"Enerjiden gıdaya, madenlerden teknoloji ürünlerine kadar pek çok alanda yaşanan fahiş fiyat artışları tüm dünyanın ortak sıkıntısıdır. Türkiye bu sıkıntıdan en az etkilenen ülkelerden biridir"
Kaynak

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi fiyat artışlarından en az etkilenen ülkelerden biriymişiz. Ekonomi desen var, istatistik desen var. Diploma desen zaten var. Liyakat desen var. Hiç boşuna ekmek bulamıyoruz diye ağlamayın ve hemen gidip oyunuzu tekrar bunlara verin. Grin Bakın Amerika'da enflasyon %8.5 çıkmış insanlar isyan ediyor. Avrupa'da millet taş yiyor. Halinize şükredin ve oy vermeyi unutmayın.

Pages:
Jump to: