Pages:
Author

Topic: Erdoğan :Kıraathane , İnce: Endüstri 4.0 - page 3. (Read 464 times)

newbie
Activity: 210
Merit: 0
gerçekten bu kıraathane vaadinin üzerine çok düşünmüşler mi?ya da düşünürken neyi hedeflemişler?ben hiç bir anlam veremedim.
member
Activity: 322
Merit: 12
Okullarımız camiilerimiz kütüphanelerimiz ağzına kadar dolu olduğu için sıradaki hamlemiz millet kıraathanesi oldu.
Endüstri 4.0 da Türkiye için fazla büyük bir adım olmuş ama yine de konuşmaları icraatları yapma biçimleri çok daha mantıklı.
newbie
Activity: 224
abi bedava kek çay vs var ne güzel işte.biz gidiyoruz kahveye sadece çay içiyoruz dünya hesap ödüyoruz.reis bizi düşünmüş.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Halk buna da kanarsa valla helal olsun. Ekonomi yok oluyor adamlar kiraathane diyor. Cok yazik gercekten cok yazik.
member
Activity: 462
Merit: 10
16 yıldır soya soya bitiremediler memleketi şimdide kıraathane ve kek projesi.. taşak geçiyorlar bu halk ile fakat halkın belli bir kesimi bu şahısları 16 yıldır başımıza musallat eden kesimin şüphesiz hoşuna gidecek proje(!) kıraathane..
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Sayın İnce Endüstri 4.0 ı daha CHP başkanlığına adayken söylüyordu. Bu onun en büyük hayallerinden bir tanesi millet kıraathanesine hiç değinmek istemiyorum
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Erdoğanın istediği millet düşünmesin üretmesin kurulu düzen bozukmasın, Muharrem İnce' nin istediği Türkiye kalkınsın üretsin dışa bağımlı olmasın keşke bunu herkes görebilse
newbie
Activity: 140
Tamam kıraathane dersin bir kere konuşursun ama şimdi gelip sen her mitingte bundan bahsedersen afedersin lakin bu ahmatlik olur zaten işe yaramaz. Kutuphanelerimiz boşa mı duruyor da millet kıraathanesi açıyorsun.
newbie
Activity: 238
Bu kiraathaneleri cok mataf birseymis gibi secim vaadi olarak kullaniyor ya cok yazik. Hani emekliye 1000 lira ikramiye vardi o bile yalan cikti. Bu adamin bu sefer tutunmasi olanaksiz.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Erdoğan'ın böyle bir şeyi proje diye mitinglerde anlatmasına mı üzülürsün? yoksa bunları halkın hunharca alkışlamasına mı üzülürsün?
neden sorgulamazsın konuşulanı anlatılanı
member
Activity: 994
Merit: 20
Milletin aklıyla dalga geçmek böyle oluyor demek ki. Uzay Çağı'nda kıraathane,1 tl tuvalet gibi vaatler gerçekten akıl almaz ya.  Grin
member
Activity: 980
Merit: 12
Baktılar işsizlik sorununu çözemiyorlar kıraathane açalım bari milleti iyice aylak yapalım dediler herhalde.  Grin
full member
Activity: 616
Merit: 118
millete iş yok ama işsizlere kahve açmak oda iyi ülkemizin ne halde olduğunun en büyük göstergesi benim için budur. Cheesy bir cumhur baskanı da kahve açıyorsa Cheesy
newbie
Activity: 238
Kıraathaneden aldığımız kedilerle buzdolaplarimizin içini doldururuz artık. Yapılan her proje sonucunda kendimize faydalar çıkartabiliriz. Bu şekilde daha fazla devam edemeyecek gibi geliyor.
member
Activity: 322
Merit: 14
Bu son miting konuşmaları erdoğanın gerçekten yorulduğunu gösteriyor. Sorunlara karşı çözüm üretemedikçe alakasız projelerle çıkıyor karşımıza.
member
Activity: 128
Merit: 10
Yapılacak olan kıraathanelerde çay beleşşş olur ve her kıraathaneye de dev ekranda koyulup A haber yayınlanırsa değme keyiflere Smiley)) endüstri 4.0 değil endüstri 5.0 vız gelir  Grin
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
ve hala olumune tayyip diyenler var.hayir cehaletini bir yere kadar anlamaya calisabilirim ama bir siyasi lider olumune neden sevilir?anan baban kardesin karin herkes hata yapabiliri kabul eder de neden tayyip kusursuz sanarlar anlamak mumkun degil. ki vatan topragi satmaktan tut ulkenin her degerini satmaya calisan biri.inaniyorum ki bir 20-30 sene sonra cok degisik gercekler aciga cikacak ama cok gec olacak.
newbie
Activity: 150
gerçekten adam akıllı düşünüp gündemi iyi takip edip kim ne diyor diye bakan her hangi bir kimse gerçeği apaçık görebilir ama maalesef herkes takım tutar gibi parti tutuyor.
newbie
Activity: 172
tabi ki erdoğan'ın projesi.bizim mahallenin böyle güzel bir kıraathaneye ihtiyacı var, akşamları gidecek yer bulamıyoruz, batak oynayacak yer yok.
newbie
Activity: 196
gerçekten hangi ülke de olursa olsun herhangi bir liderin kıraathane açacağız gibi bir vaadi olabilir mi ya, ben dalga geçiyorlar zannetmiştim..
Pages:
Jump to: