Pages:
Author

Topic: escrow kullanımı - page 2. (Read 2460 times)

sr. member
Activity: 419
Merit: 255
December 18, 2016, 05:27:15 PM
merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Escrow para değitirmede nasıl kullanılıyor yardımcı olablir misiniz?

Mesela BTC alacaksın diyelim. Escrow olarak forum moderatörü EAL ile anlaştın sayalım. Ahmet sana 1 BTC satacak 2 liradan. Ahmet 1 BTC EAL' e gönderir, sende Ahmet'e 2 liranı Havale/Eft ile gönderirsin. Ahmet hesabına para girdiğinde EAL'e paramı aldım der, EAL sana escrow ücretini kestikten sonra kalan BTC i gönderir.

Sorunu yanlış anlamadıysam çözümü budur.

Ya arkadaş parayı gönderir de karşı taraf almadım derse Eal netçek Smiley

benim bildiğim alan da satan da EAL e gönderir sonra EAl takası gerçekleştirir...
full member
Activity: 240
Merit: 102
December 18, 2016, 05:03:07 PM

böyle uçak mı uçar , uçağı ne hale getirdin Smiley
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Presale Starts on 30th of November
December 18, 2016, 12:47:05 PM
merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Escrow para değitirmede nasıl kullanılıyor yardımcı olablir misiniz?

Mesela BTC alacaksın diyelim. Escrow olarak forum moderatörü EAL ile anlaştın sayalım. Ahmet sana 1 BTC satacak 2 liradan. Ahmet 1 BTC EAL' e gönderir, sende Ahmet'e 2 liranı Havale/Eft ile gönderirsin. Ahmet hesabına para girdiğinde EAL'e paramı aldım der, EAL sana escrow ücretini kestikten sonra kalan BTC i gönderir.

Ya arkadaş parayı gönderir de karşı taraf almadım derse Eal netçek Smiley
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 18, 2016, 11:57:15 AM

member
Activity: 118
Merit: 10
December 18, 2016, 09:44:50 AM
Pages:
Jump to: